Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Spoiler

Mam taki problem że piszczy na powrocie pompy paliwa. Po odcieniu wezyka cisza, paliwo leje. Co to może być? 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam z okolic Nowego Sącza. Zdecydowałem się na zakup Audi A4 B7 2.7 TDI Multitronic. Mam nadzieję że zagoszczę na tym forum na dłużej. Pozdrawiam  HEJJ!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,


od niedawna jestem posiadaczem Audi A4 B6 2.0 ALT 2001r, czy szczęśliwym to się jeszcze okaże,

Spoiler

 

jak na razie mam problem z hamulcami, więc prosiłbym o pomoc w temacie - sprawa bardzo pilna


 

* Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem Dominik i pochodze z Zielonej Góry, niedawno stałem sie posiadaczem a4 b8 3.0TDI 240km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :) przymierzam sie do kupna a4 b8 i liczę na Waszą pomoc i porady :) 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu posiadaczka B8 Avant 1.8TFSI Multitronic, mam nadzieję że będę mogła dodać 'szczęśliwa' ;) Od dłuższego czasu niezniszczalne B4 2.0, mieszkanie, praca, kot gigant + dwie myszy + chop w domu :D a, no i mam cholerne uczulenie na kurz i wazeliniarstwo ;)

Pozdrawiam forumowiczów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WI tam serdecznie. Od wczoraj właściciel pięknego audi a4 b6 1.8t Avant w graficie :lol:. Pochodzę z Ostrowca św. Przychodzę tutaj z kupa pytań ale najpierw muszę się nacieszyć z jazdy :lol: A jest czym po przesiadce z golfa 4 1.6. POZDRAWIAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Jestem z Przemyśla i od niedawna jestem posiadaczem Audi A4 B7 Avant 2.0TDI BLB S-line Multitronic. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Na tą chwilę nie jestem jeszcze posiadaczem Audi. Miałem niedawno Audi A3 1.6, teraz szukam i przymierzam się do kupna A4. Także miło mi się z Wami przywitać i na pewno spędzić tu trochę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :-)

Jestem nowym użytkownikiem Audi A4 B6 1.8T 2004r. Ogólnie po raz pierwszy mam okazję posiadać Audi i jak na tą chwilę jestem zadowolony. Dołączyłem do forum, by dowiedzieć się więcej o tej marce, modelu, usterkach, problemach i jak je eliminować.

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że posiądę odpowiednią wiedzę aby jak najlepiej użytkować ów samochód :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna stałem się posiadaczem Audi A4 B7, 1.8T, 163KM, Avant.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich z Wyszmontowa - jedynej wsi o tej nazwie w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 

Spoiler

mam problem z tylnymi lewymi drzwiami w mojej audi a4 b8 drzwi nie da sie otworzyc z zewnatrz i wewnatrz nie slychac centralnego zamka przy otwieraniu i zanykaniu reszta drzwi dziala poprawnie prosze o pomoc

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...