Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

..to już zdaje się na zasilaniu  common rail ,więc uważaj na jakość lanego paliwa...nie mniej " Dobra maszyna " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Mam na imię Kuba, jestem z Jaworzna (śląskie) i posiadam Audi A4 b5 1.6 adp.  ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek z Warszawy, jestem użytkownikiem a4b6. Z zawodu mechanik samochodów ciężarowych. Dbam aby nie zatrzymywały ich awarie, tak samo samo staram się dbać i o własny wóz. Dlatego także, liczę na waszą pomoc, w trudnych sytuacjach ?. Pozdrawiam Ciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy

Spoiler

 

więc wybaczcie jak już to było ale czy spryskiwacze mgiełkowe z Audi A4B9 (8W0955987A) podejdą do Audi A4B7 używając do tego adapterów (8E0 955 431 )

Chcę zmienić ze zwykłych na mgiełkowe bo lepiej rozpylają po szybie i oszczędnąść na płynie do spryskiwaczy i wycieraczki nie lecą po suchej szybie na początku.

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Daniel a moje audi to a4 b5 afn quattro z 1998 roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Mam pytanie?? Od jakiegoś czasu mam poblem tego typu że silnik jak przełącze na gaz zaczyna nierówno pawować i zaczyna migać chek a na benzynie nic takiego sie nie dzieje. Podłączałem komputer i wyszłedł błąd sondy lambda pierwszej (nieprawidłowe grzanie)o ile dobrze pamiętam to kod błedu to p0135,a napięcie na tej sondzie wynosi około 2V. I pytanie czy to napewno może być sonda skoro na benzynie pacuje dobrze??

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. Proszę uzupełnić profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Dawid, zajmuję się tuningiem od kilku dobrych lat, A4B5 posiadam od pół roku. Pozdrawiam serdecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Dawid z Wielbarka w woj. Warmińsko-mazurskie. Pracuje jako monter rusztowań w Belgii, posiadam audi a4 b7 3.2 fsi quattro z 2005r. Jeszcze raz witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytułem wstępu chciałem powitać brać spod znaku :audi:

Jestem stałym bywalcem tego forum ale jakoś teraz przyszło na zarejestrowanie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:hi:

Na co dzień jeżdżę moim audi a4 b6 po drogach woj. lubelskiego. Jeśli chodzi o szczegóły auta to: 1,8T (BFB) Avant z 2004r ze skrzynią multitronic. Mam nadzieję, że wspólnie rozwiążemy na tym forum wszystkie problemy trapiące posiadaczy a4 i nie tylko.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was! Mój wybór to b6 z silnikiem 2.0b 130 km. Mam nadzieję, że jutro będę miał chłodną głowę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpuść 2.0 130

Było wiele razy opisane o tym pożeraczu olejowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry a raczej dobry wieczór wszystkim bo już późna pora.

Przygodę z Audi zacząłem kilka lat temu od modelu A6 B5 97r. Teraz, co prawda już rok remu nabyłem A4 B7 od kolegi z forum kedo666 i dzięki niemu zacząłem również śledzić forum Audi A4 Klub Polska ; )

Także witam się z wami wszystkimi ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...