Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich klubowiczów, 

Nazywam się Kamil, mieszkam w miejscowości Jordanów, woj. Małopolskie. Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Audi A4 B8 2.0 tdi, wcześniej audi A6 C5 2004.  Ogólnie bardzo lubię "rezać" i spędzać czas na dodawaniu funkcjonalności jak i uroku swojej "audiczce" :D Wiele tematów tego forum i wypowiedzi forumowiczów już się przydało, a większość jeszcze przede mną :)
Pozdrawiam.  
 

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witaj w klubie :hi:

Opublikowano

Siemka :hi:

Opublikowano

Witam wszystkich na imie rodzice dali mi Adam pochodzę z Warszawy.

Moja fascynacja czterema pierścieniami  zaczęła się przez kumpla loczek4343 który doradził mi kupno Audi. Obecnie posiadam A6 [c5] z podobno debilo odpornym silnikiem AEB???.

W ubiegłym roku udałem się na zlot organizowany przez Audi a6c5 Polska Północna który odbył się w Ustce i bardzo miło wspominam ten wyjazd z powodu atmosfery panującej tam nowych znajomosci oraz informacji których zaczerpnąłem na temat własnego modelu.

Wczesniej jeździłem e36, w210 oba skończyły w polsilverze, wtedy przerzuciłem się do jednej ze starych dobrych japońskich nissanow a mianowicie primera p11 która urytkowalem dość długo lecz niestety podzieliła los poprzedników. Od ponad roku jestem szczęśliwym posiadaczem a6 z której jestem bardzo zadowolony i z pomocą loczek4343 wzbogaciliśmy wersje w nagłośnienie BOSE oraz w zegary z fis bo miałem zwykle zegary które mnie drażniły.

Wiem ze następnym samochodem tez będzie Audi tylko z quattro i napewno z tych starszych modeli bo nowe mają zbyt dużo elektryki zbędnej. 

Sorki za brak nieraz polskich znaków ale słownik w tel uważa się za mądrzejszego odemnie.

Opublikowano

Witam wszystkich

Opublikowano

Witam całą społeczność forumową!

Od drugiej połowy 2017 roku jestem w posiadaniu Audi A4 B8 Avant, i od tego czasu śledzę zakamarki tego forum. W końcu zdecydowałem się wyjść z ukrycia, by dołączyć do "ekipy".

Większość informacji o mojej osobie, a co ważniejsze, o samochodzie znajdziecie z lewej strony.

Przyjemnej i długiej jazdy naszymi autami :)

Opublikowano

Witam ! 

 

Mam na imię Maciej i już od dłuższego czasu jeżdżę A4B6 . Jako że wyeliminowałem z niej już wszystkie pozostałości po starym właścicielu i mam już fajną bazę to na nowy sezon powoli ruszam z projektem , który pewnie szybko się nie skończy a na forum zawsze idzie się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy i poznać innych pasjonatów . 

 

Także gorąco pozdrawiam :)

Opublikowano

Cześć wszystkim!!!

Opublikowano

Oto Moje Audi A4 B5 lift

1999r 1.9  90km 

Wyposażenie w dniu zakupu  20.06.2015 

Wnętrze wyposazenie

-welurowe fotele standard

- 4 x air bag

- 2 x el.szyby

- podgrzewana tylna szyba 

- klimatronik

- licznik z czujnikiem temperatury zewnętrznej 

- dekory drewno 

Zewnętrznie teraz

- kod lakieru LZ9U

- Alu felgi 15 fabryczne

- lampy spczewka

- reszta standard 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Witam wszystkich

Spoiler

mam pytanie posiadam A4 b7 by USA zwykła nie s-line czy istnieje możliwość założenia do zwykłego zderzaka spojlera podwójnego tj. Na 4 wydechy ? Zakupiłem spojler 8E0807521M 1RR z S4 i okazało sie ze jest za krótki . I tu mam pytanie czy będzie pasowało do zderzaka s-line ?? Wiem ze pasuje do s4 ale zderzak od s4 nie pasuje do A4 ? ma ktoś wiedzę i moze pomuc ?

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Opublikowano

Joel(pół Francuz:)).Kęty ,Audi A4 B6 1.9 tdi 130.Nowy tutaj i ogólnie laik w temacie Audi(to moje pierwsze ale na pewno nie ostatnie):)

Opublikowano

Mam na imię Marcin. Przez około pół roku szukałem samochodu, początkowo brałem pod uwagę bmw (e90, f30) i jeszcze kilka innych marek, ale dopiero jak usiadłem w Audi poczułem się jak w domu, z którego nie chce już wychodzić i miesiąc temu nabyłem A4 B8 2.0 tdi 150km. Dodam, że jest to moje pierwsze auto:)  

Niestety jestem totalnym laikiem w temacie motoryzacji, ale mam nadzieję, że dzięki Wam to się zmieni ponieważ nie chce żeby czegoś brakowało mojej Audiczce-sobie odmówię, a ona dostanie:)

Z góry wielkie dzięki za wszystkie rady!

Pozdrawiam!!!

Opublikowano

Witaj w klubie :hi:

Opublikowano

Witam wszystkich. Jestem z okolic Puław w woj. lubelskim. Niedawno kupiłem a4 b6 avant quattro 1.8t BFB i zaczynam poznawać to auto poprzez usuwanie usterek odziedziczonych wraz z autem od poprzedniego właściciela :wink:. Moje dotychczasowe auto (od 2009 r.) eksploatowane codziennie do chwili zakupu audi a już teraz tylko sporadycznie (żeby "przepalić) to Honda Prelude V gen. H22A5, która dawała mi do tej pory dużą frajdę z jazdy :D ale na skutek ogólnej korozji i zbyt małej ilości miejsca dla czteroosobowej rodziny musiała ustąpić miejsca a4. Forum przeglądam już od jakiegoś czasu i nadszedł czas się zarejestrować.

Myślę, że sporo jeszcze dowiem się z tego forum i mam nadzieję, że mnie uda się coś wnieść do tej społeczności.

Pozdrówka dla wszystkich

Opublikowano

cześc Kamyk

witaj na forum OOOO

pozdrawiam, Kamyk :wink:

Opublikowano

Część. Mam na imie Damian. Jestem z Dąbrowy Górniczej. Posiadam audi a4 b7 w sedanie z silnikiem 2.0 alt. 

Opublikowano

Siemanko:hi:

Opublikowano

Witam wszystkich

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie, od 24 godxin jestem posiadaczem A4B6 z silnikiem 2.0 FSI rocznik 2001\avant kombi ;) Nurtuje mnie pare zagwozdek totez trafilem tutaj, kto wie moze i moje male doswiadczenie z innymi modelami aut komus tu pomoze? ;) do zobaczenia na forum 

Opublikowano

Cześć jestem Maciek z Piły w wielkopolskim. Z zawodu jestem filmowcem. Posiadam audi a4 B8 z końca 2012 roku (po lifcie) avant silnik 2.0 143 KM.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.