Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Tutaj tylko się witamy, pytania zadawaj w odpowiednich do tego działach [emoji6][emoji106]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum w razie kłopotów lub pytań służymy pomocą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 B8 2011 automat quatro

Spoiler

Tylko się nie śmiejecie proszę ? Dwa banknoty wpadły mi w szczelinę między popielniczkę a klimę. Zorientowałam się dopiero jak otworzylam popielniczkę i nie chciała się zamknąć bo coś  ją blokowało. Czy jest jakiś prosty sposób, żeby bez demontażu popielniczki wyjac tę kasę?

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. Proszę uzupełnić profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum w razie kłopotów lub pytań służymy pomocą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy 

Spoiler

chcialbym się doradzić posiadam audi A4 b6 1.9 180 koni po chipie na lepszym programie co by jeszcze dołożyć do mojej Besti w wyglądzie ? 

0A659633-B7D3-4B66-AEBC-73A056AF0A3A.jpeg

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. Proszę uzupełnić profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Stałem się posiadaczem Audi a4b6. Mam nadzieje, że dowiem się tutaj wielu pożytecznych rzeczy i poznam fajnych ludzi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Od kilku dni jestem  posiadaczem Audi A4 B5 1,6 benzyna po pierwszym lifcie. Nie jest to mój pierwszy samochód w życiu, jednak jest to moje pierwsze AUDI więc wybaczcie ale jestem "zielony w temacie" , mam nadzieje że Będziecie wyrozumiali jeśli zdarzy mi się zadawać na Forum "głupie pytania"  wynikające z mojej niewiedzy.  Pozdrawiam serdecznie wszystkich Tu obecnych.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, na forum od jakiegoś czasu aczkolwiek raczej jako obserwator i czytelnik. Z Rzeszowa, posiadacz A4 B7. Pozdrawiam ;)

 

11296573_20180331_001812.jpg

Edytowane przez Krasnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;) jestem tu nowy i nie dawno zostałem posiadaczem Audi A4B8 2.0 TFSI quattro 211KM (2009)

z Polski jestem z woj. Małopolskiego ale aktualnie mieszkam w Niemczech(Bayern) okolice Augsburga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na sprzedaż audi a4 b6 2003 rok

1.8 T

Przebieg 219 000

Więcej informacji udziele telefonicznie 733 369 337

Mam problem z dodaniem zdjęć 

Auto jest jeszcze nie wystawione 

Zdjęcia mogę przesłać na whats app

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejscowość: Łódź

Witajcie.

Mam na imię Krzysiek i aktualnie mieszkam w Łodzi. Od niedawna jestem posiadaczem A4 b5 Avant z silnikiem 1.8T i napędem na cztery koła. Samochód od dłuższego czasu był moim marzeniem, ale pobłądziłem i przez chwilę jeździłem Fiatem.  To mój drugi samochód tej marki w moim posiadaniu. Po zdaniu prawka jeździłem niezawodnym i niezniszczalnym, a zarazem szalonym A3 8l z silnikiem 1.6. Przyszedł czas na coś wygodniejszego, a w głowie wciąż siedziała mi myśl o 1.8 Turbo zaprzęgnięta do pracy z quattro. I udało się, Audi A4 B5 Avant 1.8 Turbo Quattro o kodzie silnika APU. Samochód sprowadzony ze Szwajcarii od pierwszego właściciela, którym był Pan urodzony w 1938 roku. Jestem mu dozgonnie wdzięczny, że samochód serwisowany był od dnia zakupu po ostatnie dni przed sprzedażą niezmiennie w tym samym autoryzowanym serwisie Audi w jego kraju. Samochód posiada całą historię, którą można sprawdzić w ASO i dowiedzieć się o każdej naprawie jaką przeszedł. Jeśli ASO jest zbyt daleko, książka serwisowa służy pomocą. Aktualny przebieg to 192 tys kilometrów. Mimo to samochód nie jest idealny, ale pracuję nad tym bo każda jazda nim sprawia mi niesamowitą przyjemność - kocham ten samochód i mam nadzieję, że nie jest to miłość tragiczna.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...