Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie.  Nazywam sie Mateusz postanowiłem zakupić 1 audi   A4 Avant Quattro 1.8t pro line ( w manualu ) , Czy moglibyście dac jakies namiary na posty albo opnie na temat tego silnika ?

Z gory dziekuje.

,,,

Powitać kolegę:hi:, piękna sztuka, koniecznie załóż temat w odpowiednim dziale i opisz tą maszynę:) prezęci się zacnie:thumbup1:Pozdrawiam

Cześć, jako świeżo upieczony właściciel a4 chciałbym się z wami przywitać na forum ;)

,,,

Przemek z Świecia wita wszystkich klubowiczów. Audi a4 b7 2.0 tdi bpw s-line.

,,,

Witam serdecznie wszystkich tu przebywających, od jakichś 3 miesięcy jestem szczęśliwym (i mam nadzieje, że tak pozostanie) posiadaczem B7 1.8T. Pozdrawiam ;)

,,,

Witam serdecznie wszystkich, mam a4 b7 z silnikiem 1.9 AFN na pompie wtryskowej seryjnie 110km obecnie ok 140+

,,,

Siemanko, z tej strony niezawodny Akumulator, jako że zdaje prawko to pomyślałem że wypada kupić jakiś samochodzik, aczkolwiek jestem totalnym laikiem i nigdy motoryzacją się nie interesowałem na tyle, żeby móc samodzielnie kupić samochodzik, więc zarejestrowałem się z myślą, że pomoże ktoś, ale to temat na osobny temat. Pozdro Wariaty, niech Wam akumulatory nie wysiądą