Nowicjusz - wątek powitalny

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

Cześć ;)

Jestem właścicielem opla Insignia A 2008r. ale chciałbym zmienić na audi a4 B8. Mam nadzieję że wszystkiego się dowiem tutaj na forum ;)

,,,

Jestem posiadaczem A4 B8 avant quattro  (jeszcze nie piszę szczęśliwym bo mam auto od dwóch tygodni)

Mam również A6 C4 avant 2.8 quattro .

Miałem także audi TT MK1 quattro.

Jestem mechanikiem ,ale trochę z innej branży jestem tu żeby się dowiedzieć jak czasem w prosty sposób rozwiązać trudny problem.

miłego dnia

Siema,

Niedawno stałem się posiadaczem Audi A4 B6 z 1.9 AVF. Zakupiony od dobrego kumpla, także wierzę, że będzie dobrze. Co nieco do zrobienia, jednak już widzę, że na forum jest praktycznie wszystko. Przede mną długa lektura ?

witam wszystkich

od niedawna jestem posiadaczem a4 b6 1.8 t avj quatro. mam nadzieję że będę mogła liczyć na waszą pomoc i rady.

pozdrawiam serdecznie wszystkich ??

20190331_132011.jpg