Nowicjusz - wątek powitalny

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie : a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :cześć:

,,,

Cześć wszystkim, zostałem posiadaczem A4 B6 Avant 1.8 T BEX manual 6B.

Przed kupnem tego samochodu szukałem również Superb I generacji z silnikiem 1.8 T ale AWT lecz po felernym zakupie tego egzemplarza i oddania go nastepnego dnia z powrotem do poprzedniego wlasciciela stwierdziłem że trzeba uderzyć w Audi.  I tu chyba zrobiłem jeden z najsłuszniejszych wyborów życia :grin:

Na pewno będę miał sporo pytań co do tego egzemplarza ale to wszystko na spokojnie i na dniach.

A4B8 2.0 tfsi

Mam nadzieję że kilka fajnych informacji i przede wszystkim pomocnych znajdę

,,,

Witam jestem Michał pochodze z Ostrowca Świętokrzyskiego na codzien jeżdżę audi a6 c5 z 2003r z silnikiem 2.0 ALT z instalacją lpg firmy stag

,,,

Witam wszystkich chciałbym się przywitać. Jestem Adrian mam 29 lat posiadam a4 b7 2.0 tdi 170km. Pozdrawiam.

20201114_173942.jpg

,,,

Opolskie 47-220 Kędzierzyn-Koźle . Witam , nazywam się Sebastian , od niedawna jestem posiadaczem a4 b6 1.8t bfb Q który którego przywracam do zycia po poprzednim właścicielu . Mam nadzieję , że będę mógł liczyć na współprace . Pozdrawiam !

,,,

Witam serdecznie, audi a4 b6 1.8t bex ? świetne forum mega dużo ciekawych istotnych tematów, wszystko bardzo potrzebne ?

heja,

Zostałem niedawno posiadaczem Audi a4 b9 Avant 2.0 TDI.

150.4HP @ 3665RPM => 174.2HP @ 3433RPM

325Nm @ 3137RPM => 420nM @ 2341RPM