Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Na wymiane sprzegła nie ma reguły :wink: wszystko zalezy jak i kto jezdzi .

Kumpel zmienaił przy 40 tys. km a jezdzi spokojnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40kkm?? to nieźle :shock3: widać, że nie ma na to reguły :kwasny:

Grzesiu musze rozkręcić mojego dwumasa i zobaczyć jak srzęgło wygląa przy przebiegu jaki ja miałem przy wymianie. wstawie później fotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam nie widzialem wczesniej ze przeskoczyles na taka furke nic sie nie chwaliles :whistling:

autko kosa za duzy wypas kupiles i nie za bardzo jest co modzic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40kkm?? to nieźle :shock3: widać, że nie ma na to reguły :kwasny:

Grzesiu musze rozkręcić mojego dwumasa i zobaczyć jak srzęgło wygląa przy przebiegu jaki ja miałem przy wymianie. wstawie później fotkę.

Oprocz dwumasa pasuje sprawdzić wałek czy nie jest przytarty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu kazałeś mi wstawić fotkę sprzęgła, żeby zobaczyć jak wygląda po przejechaniu 200kkm tak więc zebrałem się i rozkręciłem je wreszcie :wink:

IMG_3088.jpg

IMG_3086.jpg

Nowe wyglądało zdecydowanie lepiej :wink: Ta tarcz już jest tak cienka, że można by nią chleb kroić :facepalm:

---------- Post dopisany 01-04-2013 at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2013 at 12:35 ----------

Jako, ze pogoda zrobiła się w UK znośna to postanowiłem zabrać się wreszcie za środek czyli Gliptone w ruch a to efekty :decayed: prawie 3 godziny zabawy ale warto, jutro jeszcze muszę nałożyć conditioner i bedzie juz git :jerk:

b4fa183f1420ad19med.jpg

ebd23cc18860e2f2med.jpg

ba159595c89be0b9med.jpg

7b00b740803840a7med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nitów jeszcze sporo zostało :decayed:

Foteliki jak nowe :thumbup1:

Co do tarczy sprzęgłowej to jak na przebieg 210kkm to chyba az tak źle nie wygladała ale ważne, że założyli cały komplet cały

Foteliki cieszą i powrócił zapach skóry. Jutro jeszcze pójdzie conditioner po powrocie z pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech się zrobi ciepło to ja też zabiorę się za moje fotele bo tapicerka już trochę się upierniczyła :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas to odkładałem bo twierdziłem, że skóra jest czysta ale jak zacząłem ja czyścic to sie przeraziłem ile syfu na niej siedziało :shock3: mikrofibra była brudra jak cholera a woda wygladała jak żurek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba kupię też ten gliptone do skóry i do tapicerki muszę coś znaleźć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł jaki to Gliptone i jak będzie odżywka bo muszę fotele u siebie ogarnąć i w Golfie i C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 specyfiki:

Jeden to Meguiars i szczerze mówiąc to nie polecam tego nikomu :thumbdown: ładnie pachną ale cleaner jest kiepski w porównaniu do cleanera Gliptona. Po nałożeniu Conditionera skóry sa fajne miękkie ale świecą się jak psu jaja i są bardzo śliskie a ja tego nie lubię.

Drugi to Gliptone GT11 conditioner i GT12 cleaner i jestemz nich bardzo zadowolony. No może jedno zastrzeżenie to zapach conditionera, po nałożeniu go w aucie przez tydzień wali jak w sklepie obuwniczym :wink: ale za to skóry są matowe, nabierają żywego koloru i nie są śliskie a wręcz przeciwnie, ciężko się na nich przesuwać.

e7b3c522c2905965med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest procedura czyszczenie? tzn,( moda szmataka ten srodek)??

Najpierw odkurzasz wszystkie zakamarki i załamania wyciagając piasek itp z załamań, później wycierasz skórę wilgotną szmatką.

Po wyschnięciu zaczynasz zabawę z gliptonem nakładasz na skóry mikrofibrą i delikatnie "szorujesz" po kilkunastu minutach bierzesz ciepłą wodę i zmywasz tą filgotna szmatką na której widać ile syfu siedziało na skórze :wink:

Później pozostaje tylko conditioner, mikrofibra i dokładne nakładanie bez polerowania.

________________________________________________________________________________________________________

A teraz to co sie zmieniło u mnie w aucie po pobycie w PL

Wymieniony został kompletny rozrząd z pompa wody oraz wymieniony został olej na Motul i wszystkie filtry czyli filtr oleju, powietrza, kabiny i paliwa. Z tym ostatnim to nie miałem pojecia, że znajduje się pod autem.

Teraz można ze spokojem śmigać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest procedura czyszczenie? tzn,( moda szmataka ten srodek)??

Najpierw odkurzasz wszystkie zakamarki i załamania wyciagając piasek itp z załamań, później wycierasz skórę wilgotną szmatką.

Po wyschnięciu zaczynasz zabawę z gliptonem nakładasz na skóry mikrofibrą i delikatnie "szorujesz" po kilkunastu minutach bierzesz ciepłą wodę i zmywasz tą filgotna szmatką na której widać ile syfu siedziało na skórze :wink:

Później pozostaje tylko conditioner, mikrofibra i dokładne nakładanie bez polerowania.

________________________________________________________________________________________________________

A teraz to co sie zmieniło u mnie w aucie po pobycie w PL

Wymieniony został kompletny rozrząd z pompa wody oraz wymieniony został olej na Motul i wszystkie filtry czyli filtr oleju, powietrza, kabiny i paliwa. Z tym ostatnim to nie miałem pojecia, że znajduje się pod autem.

Teraz można ze spokojem śmigać :decayed:

Dzięki za istruktaż, musze zamowic srodki i to zrobic;)

Ile wyszedł Cie rozrzad kpl? ori graty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupiłem ten zestaw do skóry w zestawie i mam tam jeszcze szczotke i pędzelek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupiłem ten zestaw do skóry w zestawie i mam tam jeszcze szczotke i pędzelek

Gdzie brałeś ten zestawik ?? Dużo Cię wyniósł ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cool506 rozrząd kupiłem u naszego forumowego kolegi Dzik

Teraz nie wiem ile sam rozrząd wyszedł bo nie mam faktury przy sobie ale coś około 700zł

---------- Post dopisany 25-08-2013 at 11:47 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2013 at 20:43 ----------

Cisza i spokój w moim wątku :decayed:

Zakupiłem wczoraj felgi na zimę chociaz za oknem jeszcze słonecznie :) ale okazja była więc zabrałem.

Felgi ori Audi ściągniete z A5 2012 rok z oponami Pirelli Cinturato 225/50/17. Felgi są w stanie idealnym bez najmniejszej ryski :banan: Opony pójdą na sprzedaż a na koła muszą wpaść jakieś dobre zimówki.

T2e_C16_RHJHEFFm_Iw_k_Rp_BSC2_Fpu_I_w_60_12.jpg

T2e_C16_NHJFo_FH5_Mb3_Uo_NBSC2_F7_Bl_Mg_60_12.jpg

T2e_C16h_HJGEFFm0ll_Edb_BSC2_Gfdf_g_60_12.jpg

Mam nadzieję, że koła będą dobrze wyglądać na aucie. Nie widziałem jeszcze żadnej A4 na tych kołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...