Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

kicia chcesz drugiego minusa?

przecież to nie ja na avatarze :tongue4:

nie chce sie prosic ale dwa - to + :D trzy + i mam wpier......l :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kiciafirerek, tu masz foto :decayed:

kiciafirerek, tu masz foto :decayed:

my.php?image=a4ak6.png

aaa to zdjecie widziałem juz nawet dostałem - za to co napisalem co o tym sadze w naj naj milszy sposob jak umialem i tak minusa sie nie ustrzeglem... :gwizdanie:

:mysli: :mysli: :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj chwilkę :)

P.S. Mam nadzieję że i ja się - nie dorobię jak Ci będę tak foty podsyłał...[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 01:03_________________________________________________5ce68f5288531421m.jpg[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 01:06_________________________________________________Gdzieś jeszcze kiedyś widziałem zdjęcia ze ślubu, ale kurcze nie mogę sobie przypomniec gdzie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za foto sobie pokazujecie? bo ja go nie mogę zobaczyć :kwasny:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 01:07_________________________________________________juz widze :shocked::wallbash: rany boskie, tragicznie wyszłam jak zawsze Jarko litosci!!!!!!! :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj chwilkę :)

P.S. Mam nadzieję że i ja się - nie dorobię jak Ci będę tak foty podsyłał...[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 01:03_________________________________________________5ce68f5288531421m.jpg[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 01:06_________________________________________________Gdzieś jeszcze kiedyś widziałem zdjęcia ze ślubu, ale kurcze nie mogę sobie przypomniec gdzie :mysli:

ze ślubu a wiec to jednak prawda :) a koleżanka Oska taka szczesliwa na tych zdjeciach niesłychane :tongue4:

dobranoc bede sie kładł natychmiast spac zanim ---- dostane ;) dobranoc kolorowych bzzz snow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicia gdzie??? jakie spanie??? co Ty???

oj aj oj oj no no gratuluje :D Twojemu mężowi wyboru niezwykle trafnego :D:D:D i wszystkiego naj naj na nowej drodze zycia spoznione ale szczere :buziak: :buziak: :buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj aj oj oj no no gratuluje :D Twojemu mężowi wyboru niezwykle trafnego :D:D:D i wszystkiego naj naj na nowej drodze zycia spoznione ale szczere :buziak: :buziak: :buziak:

oj kiedy to było, w przyszły poniedziałek minie rok :gwizdanie:

dziękuję Kicia, teraz już chyba nie masz wątpliwosci co do mojego stanu cywilnego? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicia gdzie??? jakie spanie??? co Ty???

spanie spanie niestety spanie jutro wstaje znaczy dzisiaj o 7 i za kolko w dzien z moja usterka auta jeszcze sie jakos jezdzi wkurza tylko piiiiiii i kontrolka na desce rozdzielczej :wallbash: musze sie polozyc zeby byla szczesliwa droga i powrot jeszcze szczesliwszy wybieram sie do ladka zdroju :) branoc branoc dobra pewnie do bzzz jutra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicia i tak to jest jak się kupuje drogie auta :decayed:

ja tam wożę d*pę starą B5 i nie mam problemów :tongue4:

co prawda to prawda auta bez elektryki z korbkami bez szyber dachu klimy abs-u sa nie do zepsucia ;P a tak zawsze marzylem o xenonach....tak slicznie jasno swiecily ;( ;( ;( działało działało i....sie zesra.....o :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bądź cyniczny, mam abs i klimę :foch:

nie dziwie sie gratuluje :) tylko napisałem ze im wiecej bajeru tym wiecej do psucia co mi sie akurat zdarzylo :( poza tym teraz juz nie robia takich autek jak kiedys ;(

ps.elektryczne lusterka i szybki tez pewnie masz ??

ps.2. kiedys mialem audi 80 1.8S bylem dumny z S S-sport :naughty: tak myslalem niestety S-to gaznik nie ma nic wspolnego ze sportem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: miala najechane miliony kilometrow mialem ja miesiac kupilem dostalem w rozliczeniu jezdzila kilka dobrych lat na taksowce przez ten miesiac nic sie nie zepsulo kupil kolega i jeszcze dobre 2 lata smigal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, nie ma to jak B5 :good:

prawda Jarku? będzie mi tu podskakiwał z B7emką :naughty:

A jak jeszcze fajnie zrobione to... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...