Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

czesc Kicia :)

Witam Panią Osssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssunie :mysli: Oseczke :mysli: Ose :)[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 23:25_________________________________________________a wlasnie zaglada tutaj kolega PO ?? :mysli:bo slyszalem ze moge sie od niego dowiedziec o lataniu na rekawie przy Q :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kicia nie byłam u tego lekarza... chyba stchórzyłam, ale czuję się lepiej... i byle do grudnia :confused4:

bardzo nie ładnie :( moze to nie ladnie zabrzmi ale powinnas sie zbadac :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicia nie byłam u tego lekarza... chyba stchórzyłam, ale czuję się lepiej... i byle do grudnia :confused4:

bardzo nie ładnie :( moze to nie ladnie zabrzmi ale powinnas sie zbadac :tongue4:

sama? :tongue4:

moge pomoc :polew: ale powinnas pojsc do Pana doktorka :naughty: na male co nieco znaczy przebadanko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oska a Ty tam daleko w tej nie polsce jestes swoja :a4fan::audi: ??[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 23:44_________________________________________________

Kiciu albo juz za późno :wink4:

nie pisz tak nie mysl ani nawet :no::bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oska a Ty tam daleko w tej nie polsce jestes swoja :a4fan::audi: ??

ależ oczywiscie :decayed: już 5ty raz moja Niunka pokonywała trasę Polska-Hiszpania

ciekawe czy Twoje xenonki by to wytrzymały (nie obraź się) :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oska a Ty tam daleko w tej nie polsce jestes swoja :a4fan::audi: ??[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 23:44_________________________________________________

Kiciu albo juz za późno :wink4:

nie pisz tak nie mysl ani nawet :no::bicz:

oj to biczowanie cofam nie pomoze a moze zaszkodzic :tongue4:

oska a Ty tam daleko w tej nie polsce jestes swoja :a4fan::audi: ??

ależ oczywiscie :decayed: już 5ty raz moja Niunka pokonywała trasę Polska-Hiszpania

ciekawe czy Twoje xenonki by to wytrzymały (nie obraź się) :decayed::naughty:

raczej nie :disgust: ale sam sie za nie zabiore :) kolega podpowiedzial mi co i jak :) jutro grila urodzinowego robie wiec raczej po weekendzie do nich zajrze :naughty: mam nadzieje ze nie przestana swiecic :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepnym razem zrob sobie przerwe na kawe w Szwajcarii.

zapraszam.

:naughty: o dziekuję

w sierpniu jechalismy na urlop do Polski przez Szwajcarię bo pomyliliśmy drogi (zawsze Francja, Niemcy)

nie wspominam milo tej podróży, 30 euro winieta, strasznie wolno się jechało, ale widoki były dośc ładne :good:

kolejnym razem celowo pojedziemy przez Szwajcarię :decayed:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 23:51_________________________________________________Kicia masz urodziny jutro???? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepnym razem zrob sobie przerwe na kawe w Szwajcarii.

zapraszam.

:naughty: o dziekuję

w sierpniu jechalismy na urlop do Polski przez Szwajcarię bo pomyliliśmy drogi (zawsze Francja, Niemcy)

nie wspominam milo tej podróży, 30 euro winieta, strasznie wolno się jechało, ale widoki były dośc ładne :good:

kolejnym razem celowo pojedziemy przez Szwajcarię :decayed:

ze szwajcari przywiozlem przed przed ostatnie autko bmw 330xd bardzo milo mi sie kojarzy szwajcaria super furki czysto i podobno policja pilnuje wariatow drogowych ale mnie nie upilnowali :evil: :evil: :evil: :evil: :naughty:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 23:53_________________________________________________

ja stawiam dzisiaj imieninowe. :drunk: zapraszam :)

wszystkiego naj naj najleprzego :) duzo super fur kobiet co weekend leprzej troche kasy na drogie kobiety i szybkie samochody :naughty::drunk: :drunk: :drunk: :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...