Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma IKa :shocked:

ykk rwie dzikie baby na mieście :decayed: Jak nic nie wyrwie to pojawi się na forum... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nastepnym razem zrob sobie przerwe na kawe w Szwajcarii.

zapraszam.

Trzeba było mówić wcześniej :decayed: Ja tam byłem 3 tygodnie temu :decayed: Jaki kanton?

Siema wszystkim ja tyż tylko na chwilkę... Najlepszego Damian i najlepszego kicia :drunk:

Co tu się dzisiaj wyprawia? Osa chora ;( I w dodatku podrywa biednych klubowiczów... :decayed:

a mam dotarlo :) hehehe do mnie juz znalazlem wiadomosc z podrywem :) musze isc spac bo nie nadazam czytac tego co tu sie pisze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bern

Kurde byłem :decayed: Nudno tam, ale fury fajne :kox: R8 widziałem w Murten (wiesz gdzie to jest?), w Bern upolowałem kilka ciekawych autek, ale najlepsze we Friburgu i w Murten :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doobra ja spadam :hi: 3majta e i się nie puszczajce :polew: Ossaaa :polew:

Ja tez smykam niedlugo juz albo zaraz :) spokojnego slizgania wslizgiwania sie pod kolderke ;) bzzzzzzzzzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i miałeś wkleić foty i nie wkleiłeś ku@#$ :evil:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 00:26_________________________________________________

doobra ja spadam :hi: 3majta siue i się nie puszczajcie :polew: Ossaaa :polew:

no po prostu teraz to przegiąłeś, sa pewne granice !

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde byłem Nudno tam, ale fury fajne R8 widziałem w Murten (wiesz gdzie to jest?), w Bern upolowałem kilka ciekawych autek, ale najlepsze we Friburgu i w Murten

do Murten mam bliziutko ale skad w tym miejscu jakies fajne fury to nie mam pojecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i miałeś wkleić foty i nie wkleiłeś ku@#$ :evil:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 00:26_________________________________________________

doobra ja spadam :hi: 3majta siue i się nie puszczajcie :polew: Ossaaa :polew:

no po prostu teraz to przegiąłeś, sa pewne granice !

a granice nieskooonczoneeeee tralalalala :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ktos tu dostanie minusa :bicz3:

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Murten mam bliziutko ale skad w tym miejscu jakies fajne fury to nie mam pojecia.

No ja w Murten siedziałem :wink4: Fajnie tam jest :> Podobało mi się :good: A tam widziałem R8 i nowe S6, a gdzieś na wylocie na autostradę też niedaleko Murten nowe RS6 :kox: We Friburgu upolowałem Ferrari Testarossę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałeś po powrocie ze szwajcari ze wkleisz foty fur którym zrobiłeś "niby" zdjęcia :gwizdanie:

A no mam :> Wklejać? :kox: Dużo ich :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juras Ty jesteś tym doktorem tak? :decayed: Znasz się na fotkach RTG? :decayed: Bo mi coś w kolenie się pierd#li ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...