Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

No ja w Murten siedziałem Fajnie tam jest Podobało mi się A tam widziałem R8 i nowe S6, a gdzieś na wylocie na autostradę też niedaleko Murten nowe RS6 We Friburgu upolowałem Ferrari Testarossę

wakacje czy interesy? jesli wkaacje to rzeczywiscie moze kanton Bern nie jest najciekawszy.

a fury jak fury. prawie kazdego dnia Galardo widze. ale zebym pojezdzil a nie tylko popatrzyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wakacje czy interesy? jesli wkaacje to rzeczywiscie moze kanton Bern nie jest najciekawszy.

a fury jak fury. prawie kazdego dnia Galardo widze. ale zebym pojezdzil a nie tylko popatrzyl

wakacje :wink4: tylko na tydzień, i że tak powiem przypadkiem, następnym razem już jadę autkiem i na dłużej, a przede wszystkim w same Alpy :evil: A Gallardo nie widziałem ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy :naughty:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 00:37_________________________________________________

a ja już widziałam te fotki na nk :tongue4:

nie wszystkie :naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafał psikutas...bes es :polew: żart...... :wink4:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 00:40_________________________________________________

Bugatti Veyroony 2 smigaja po wrocławiu jak by ktos chcial sobie popatrzec galardo sa chyba 3 :kox:

bugatti? We Wrockq? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta

rafał psikutas...bes es :polew: żart...... :wink4:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 00:40_________________________________________________

Bugatti Veyroony 2 smigaja po wrocławiu jak by ktos chcial sobie popatrzec galardo sa chyba 3 :kox:

bugatti? We Wrockq? :decayed:

jedno czarneckiego a drugie jakiegos kolegi kolegi kolega ma :naughty::polew: :polew: :polew: :polew: syn dewelopera jakis :mysli:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 00:43_________________________________________________

nie nie ma!!! ja tu jestem:)

to daj piataka :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...