Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy ChipTuning w EcuProject Wrocław - lista 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Opublikowano

Witam. Powinien ktoś się wypowiedzieć na temat tej hamowni , czy dobrze tam robią , może Raf_kk masz coś z forum golfa....

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

dobra znalazłem z tamtego roku grupowego chipa..

Opublikowano

Niestety w ecu hamownia troszkę oszukuje temat byl omawiany w tym dziale seryjny ajm po programie w evolution na hamowni w ecu wypluł ponad 170 KM co jest nie możliwe na seryjnym osprzęcie może przypadek nie wiem

Opublikowano
  • Autor

Bo to był pewnie program z gratisem w cenie:D

Opublikowano

Z tego co rozmawiałem z Danielem w grudniu to raczej już grupowego robić nie będą. Najwyraźniej zmienił zdanie

Nie nabijając postów powiem tyle robiłem u nich 3 auta, zero stresu. A4 robiłem 2 podejścia.

Opublikowano

Ja miałem u chłopaków robiony program w B6 1.9 TDI quattro i auto latało, ze hoho :decayed:

Z resztą w kwietniu sie znów do nich wybieram moja B8 zeby zawitało coś w granicach 180 kucyków :wink:

Opublikowano

Pany organizujecie jakiś grupowy chip w ECU ? Są jacyś chętni ?

Opublikowano

Przecież kolego jest zorganizowany grupowy w ECU to po co posty nabijasz?:facepalm: Info masz 1 poscie

Opublikowano

możemy się do nich zapisywać ? byłbym chętny. PW do Sata z forum golfa ?_

---------- Post dopisany 01-02-2013 at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2013 at 23:41 ----------

oki, zapisany.

ktoś jeszcze od nas ?

Opublikowano

Ja byłbym chętny :P

/ zapisany :)

Opublikowano

Ja też ładnie proszę o dopisanie.

W zeszłym roku nie dałem rady, więc chciałbym w tym.

A4 B5 AFN.

Opublikowano
Ja też ładnie proszę o dopisanie.

W zeszłym roku nie dałem rady, więc chciałbym w tym.

A4 B5 AFN.

napisz do kolegi Sata z forum vwgolf

Opublikowano

Panowie dopisywać się ostatnie 3 miejsca ! :P

Opublikowano

Ja osobiście zrobiłem tam program 2 lata temu i 2 raz tam nie pojadę, fakt robotę zrobili dobrze i nie narzekam ale na obsługę klienta po pobraniu kasy to już dramat. Miałem problemy z autem, zadzwoniłem do ecu z pytaniem to mnie odprawił bez mydła. Zachowanie jak u chu... sprzedawcy - kase zabrać i olać gościa.

Opublikowano

A ja bardzo ich polecam. Mirek ma łeb do elektroniki, a Daniel fach w ręku.

Auto robiłem chyba 4 lata temu i do dziś śmiga :) Fachowo podchodzili do tematu, bo nawet zrobili mi diagnostykę i odesłali do domu każąc wymienić pewne rzeczy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.