Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak zrobić "dobrze" mojemu audi.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dbam o mój samochód, chciałbym dać mu co najlepsze, co sądzicie o tych produktach typu "ceramizer" itp? mam zwykły olej lotos chyba, wiem że Motul byłby lepszym rozwiązaniem, co polecacie aby silnik pracował długo i bez awaryjnie? nie mam żadnych problemów z moim dieslem i chce żeby tak pozostało, co proponujecie? nie oszczędzam pieniędzy na takie rzeczy.

Opublikowano

Nie oszczędzaj pieniędzy dalej! proste:wink:

Opublikowano

Lotus? Chybo lotos hahaha :) a ceramizer zalej sobie do kosiarki.

Opublikowano
  • Autor

dalej nie uzyskałem kompetentnej wypowiedzi

Opublikowano

kup motul pełny syntetyk, zrób rozrząd, wymien uszczelki i bedzie dalej to jeżdzic jak jeżdziło, niewiem czego oczekujesz tutaj w odpowiedziach:whistling:

Opublikowano
mam zwykły olej lotos chyba

Może do mechanika oddaj auto jak nawet nie wiesz jaki masz olej:banghead:

wysłane z Commodore 64

Opublikowano

Najlepsze co możesz w tej chwili zrobić, to zatankować do pełna ;)

Opublikowano

dodatek do diesla jest dobrą opcją np castrol TDA nie zamarznie Ci paliwo i ma właściwości smarujące,i tak jak kolega wyżej napisał im więcej paliwa zimą tym mniejsza szansa,że będzie woda w zbiorniku.Pytanie bardzo ogólne zadałeś więc trudno odpowiedzieć:wink:

Opublikowano

lej dobre paliwo pilnuj wymian płynów , nie "wściekaj" sie na zimnym silniku, wymień rozrząd jak trzeba, wymieniaj co najmniej raz na rok filtry ja to robie 2 razy w roku

Opublikowano
  • Autor

rozrząd nie dawno robiony więc chyba go odpuszczę, ale filtry to dobry pomysł i motul. Dzieki za odpowiedźi.

Opublikowano

[h=2]Jak zrobić "dobrze" mojemu audi

Mozesz sprobowac przez rure wydechowa:polew:[/h]

Opublikowano

:P i chyba kolega powyżej podał prawidłową odpowiedź:P

---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ----------

Temat do uszczegółowienia lub do zamknięcia wg mnie:) Pozdrawiam

Opublikowano

taaaaa załóż 4 rury i fele 20cali hi hi taki zarcik nie moglem sie powstrzymac.umyj go czasem tez! ;)

Opublikowano

i trzymaj jak mój sąsiad na dywanie w garażu.

Opublikowano
:doh: Panowie temat zmierza tylko do jednego.:doh:
Opublikowano

Ja tam swojej niuni dobrze robie, jak jadę tak powyżej 3 tys obrotów, to wtedy tylko mruczy.

Opublikowano

sprawdź świece żarowe

wymień przed mrozami filtr paliwa

sprawdź stan akumulatora

tankuj sprawdzone paliwo

"każdy zimny rozruch silnika powoduje jego zużycie odpowiadające kilkuset kilometrom jazdy autostradą. Dlatego zanim zdecydujemy się na uruchomienie zamarzniętego silnika, rozważmy podróż komunikacją miejską." :naughty:

:hi:

Opublikowano

Jak zrobić "dobrze" mojemu audi

Mozesz sprobowac przez rure wydechowa:polew:

kolego chłopak sie pyta normalnie a Ty se jaja z niego robisz po to jest forum zeby sie pytac albo szukać odpowiedzi, nie każdy szuka to pyta .Jak masz tak podpowiadac to lepiej nic nie pisz .

POZDRO.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.