Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odkrywamy nieznane piwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako, że jestem smakoszem dobrego piwa zakladam temat o lokalnych, czesto nieznanych browarach.

Jako pierwsze na szczególną uwagę zasługuje moje odkrycie w Biedronce :)

LEŻAJSK PEŁNE, Wyczytalem gdzies na www., że Browar Leżajski jako jedyny w Polsce i Europie do produkcji

piwa używa wody która nie jest specjalnie uzdatniana, piwo z prawdziwej źródlanej

wody.

Opublikowano

Lezajska pilem juz dawno, ale jakos srednio mi podchodzi.. :)

Opublikowano

Lezajska pilem juz dawno, ale jakos srednio mi podchodzi.. :)

Ja zaś przelałem nim kawałek liceum :cool1:

Opublikowano

jeśli ktoś będzie we Frankfurcie nad Menem, to polecam piwo "U dwunastu apostołów" w centrum.

Piwo jest tam robione od kilkuset lat, na miejscu oczywiście :)

Super piwko, które niesłychanie smakuje po łażeniu w gorący dzień.

Opublikowano

jeśli ktoś będzie we Frankfurcie nad Menem, to polecam piwo "U dwunastu apostołów" w centrum.

Piwo jest tam robione od kilkuset lat, na miejscu oczywiście :)

Super piwko, które niesłychanie smakuje po łażeniu w gorący dzień.

nom niemcy robią całkiem dobre "pifko" na miejscu, ja nie przepadam za bardzo za browarem, ale w Dusseldorfie piłem coś podobnego do tego co pisze pre_pl i nie powiem bardzo mi smakowało :beer1: :decayed:

Opublikowano

Ja polecam czeską Holbę - są 3, zielona (4%), srebrna (4.5%) i złota (5%). Wszystkie dobre, ale pierwszy mój kontakt z zieloną był ... aj, szkoda że to piwo jest do dostania tylko przy granicy z Czechami - i co dziwne nad morzem.

Opublikowano

A ja polecam dobre piwko z wielkopolski :gwizdanie: "Czarnkowskie" tylko w butlach 0.33 :kwasny: strzeliłem 15 szt. ostanio :kox:

Opublikowano

Łomżaaaa.. :th: :banan2:

Opublikowano

Jerzyk a widzialeś neon reklamowy "Łomża"? Jak Zywca :polew:

Opublikowano

slaweq nie.. :mysli:

Ale to piwo robilo robote swego czasu.. :kox:

Opublikowano

Van Horn za 1,20zł z Polo Marketu :kox::lol1:

O kurde a co to paliwo rakietowe z ZSRR ? :polew: :polew:

Opublikowano

slaweq nie.. :mysli:

f1b97b7ef2b8c434.jpg

Opublikowano

Van Horn za 1,20zł z Polo Marketu :kox::lol1:

O kurde a co to paliwo rakietowe z ZSRR ? :polew: :polew:

Nie, to siki weroniki
Opublikowano

Łomżaaaa.. :th: :banan2:

to piwko wali jak nie wiem :kox: a jest takie malutkie :gwizdanie:

Opublikowano

ja polecam TO - http://www.newcastlebrown.com/home/ , jest do kupienia w PL.

Opublikowano

to ja tutaj Was zaskoczę....Hit nad hitami - "Imperator" z biedronki za 0,69zł...przebije ktoś?

Aha...jeszcze tego nie próbowałem, bo się boję...;D

Opublikowano

"Perła" chmielowana nasza królowa :decayed::cool1:

Opublikowano

Perla jest :sick3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.