Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nowe Mody na pokładzie:banan:

Opublikowano

Johnyy to nie jest grill od RS4 :whistling:

BTW

ładny avancik :wink:

Opublikowano
  • Autor

Johnyy to nie jest grill od RS4 :whistling:

BTW

ładny avancik :wink:

no wiem;) face RS4 heh ale jest fajny:banan:

---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ----------

wpadł i IC:kox:

Opublikowano

Fajna OOOO . Szerokości :)

Opublikowano

co Ty za lampy wsadziłes?:whistling:

Opublikowano

wlasnie, ori przerobiona na jedenj focie a pozniej jakies ale z nebieskiej lampy, co Ty historie powtarzasz?:decayed:

Opublikowano

Johnyy to nie jest grill od RS4 :whistling:

BTW

ładny avancik :wink:

no wiem;) face RS4 heh ale jest fajny:banan:

---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ----------

wpadł i IC:kox:

Od czego IC wsadziłeś ? Rury też wpadły ?

Opublikowano

Od czego IC wsadziłeś ? Rury też wpadły ?

Opublikowano
co Ty za lampy wsadziłes?:whistling:

Andżel ajs :slina:

Opublikowano
  • Autor

podobajaci sie?:banan:fajne bo xenon

---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 09:47 ----------

Od czego IC wsadziłeś ? Rury też wpadły ?

no rury tak samo do tego:wink: a IC to kupilem od kolegi co kiedys miał to w swojej AUDI:banan:

Opublikowano
co Ty za lampy wsadziłes?:whistling:

chciał mieć BMW M4 ;D a z tego co doczytałem wyslal depo do qertyego a te pewnie przejściowo ale i tak razi to po oczach ale z niesmaku :P(bo wiemy jak swieca takie solary na drodze)

Opublikowano
co Ty za lampy wsadziłes?:whistling:

były endżele ale teraz to polifty w czerni chyba są?

Opublikowano
  • Autor
co Ty za lampy wsadziłes?:whistling:

chciał mieć BMW M4 ;D a z tego co doczytałem wyslal depo do qertyego a te pewnie przejściowo ale i tak razi to po oczach ale z niesmaku :P(bo wiemy jak swieca takie solary na drodze)

po pierwsze kolego jak juz cos... to mialem valeo orginalne a nie jakies DEPO. a po 2 te swieca dla mnie dobrze wiec bez komentarza:hi: ale dzieki za sugestie:wink:

Opublikowano
co Ty za lampy wsadziłes?:whistling:

chciał mieć BMW M4 ;D a z tego co doczytałem wyslal depo do qertyego a te pewnie przejściowo ale i tak razi to po oczach ale z niesmaku :P(bo wiemy jak swieca takie solary na drodze)

po pierwsze kolego jak juz cos... to mialem valeo orginalne a nie jakies DEPO. a po 2 te swieca dla mnie dobrze wiec bez komentarza:hi: ale dzieki za sugestie:wink:

Czyli endzele zawitaly w audi? Serio?

Opublikowano
  • Autor
co Ty za lampy wsadziłes?:whistling:

chciał mieć BMW M4 ;D a z tego co doczytałem wyslal depo do qertyego a te pewnie przejściowo ale i tak razi to po oczach ale z niesmaku :P(bo wiemy jak swieca takie solary na drodze)

po pierwsze kolego jak juz cos... to mialem valeo orginalne a nie jakies DEPO. a po 2 te swieca dla mnie dobrze wiec bez komentarza:hi: ale dzieki za sugestie:wink:

Czyli endzele zawitaly w audi? Serio?

narazie kolego tak:wink: a pozatym wiesz ja nie robie auta dla forumowiczów tylko dla siebie,,,, wiec robie auta według uznania:decayed:

Opublikowano

valeo na sonary zamieniłeś???:grin:

Opublikowano
co Ty za lampy wsadziłes?:whistling:

chciał mieć BMW M4 ;D a z tego co doczytałem wyslal depo do qertyego a te pewnie przejściowo ale i tak razi to po oczach ale z niesmaku :P(bo wiemy jak swieca takie solary na drodze)

po pierwsze kolego jak juz cos... to mialem valeo orginalne a nie jakies DEPO. a po 2 te swieca dla mnie dobrze wiec bez komentarza:hi: ale dzieki za sugestie:wink:

Czyli endzele zawitaly w audi? Serio?

narazie kolego tak:wink: a pozatym wiesz ja nie robie auta dla forumowiczów tylko dla siebie,,,, wiec robie auta według uznania:decayed:

Zgadza sie ! To jest Twoje auto i mozesz robic co chcesz. My tylko swoja opinie wyrazamy. Powodzenia w dalszych modach.

Opublikowano
co Ty za lampy wsadziłes?:whistling:

chciał mieć BMW M4 ;D a z tego co doczytałem wyslal depo do qertyego a te pewnie przejściowo ale i tak razi to po oczach ale z niesmaku :P(bo wiemy jak swieca takie solary na drodze)

po pierwsze kolego jak juz cos... to mialem valeo orginalne a nie jakies DEPO. a po 2 te swieca dla mnie dobrze wiec bez komentarza:hi: ale dzieki za sugestie:wink:

Czyli endzele zawitaly w audi? Serio?

narazie kolego tak:wink: a pozatym wiesz ja nie robie auta dla forumowiczów tylko dla siebie,,,, wiec robie auta według uznania:decayed:

Zgadza sie ! To jest Twoje auto i mozesz robic co chcesz. My tylko swoja opinie wyrazamy. Powodzenia w dalszych modach.

+ całe forum.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

DSC_0795.jpg

DSC_0790.jpg

:banan::banan::banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.