Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] A4 b8 artix.sweden- jest troche mocy ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Postanowilem ze i ja pokaze auto skoro zalogowalem sie na forum.

Niema sie czym chwalic, ale bedzie wiadomo ze mam ;)

To moje pierwsze Audi bo od zawsze jestem fanem BMW. Po sprzedaniu jednego z moich, postanowilem ze bedzie to B8 bo jest

pieknym autem a zawsze chcialem ladne kombi. Na moc sie nie napalalem. Priorytetem byla ekonomia bo lubie wyjazdy na narty, a glownym powodem wyboru silnika bylo to ze posiadam jeszcze jedno auto, typowo do zabawy, i jedno z 400 PS wystarczy .

Tu moje E36 Turbo ktore sam zbudowalem. Zajmuje sie tez moderowaniem forum BMW na racinforum.pl

A teraz do rzeczy :D

regblack.jpg

tylczarna.jpg

dsc0119qwu.jpg

dsc0128ow.jpg

A co do tempomatu, to paczka lezy juz na poczcie ;)

Opublikowano

dla mnie podstawową wadą jest brak xenonów..

Opublikowano
  • Autor
dla mnie podstawową wadą jest brak xenonów..

Dla mnie tez :( ale to nie ja zamawialem auto w salonie.

Xenony leza na polce, a co dalej z lampami to nie wiem, bo te z fala led mi sie nie podobaja. No chyba ze te nowe z 2012 podejda ?

Opublikowano

Zazdraszczam S-line wew. a lampy przód możesz śmiało dołożyć bezawaryjnej jazdy życzę:wink:

A jeśli chodzi o Twoje pytanie odnośnie założenia lamp z polifta to już nie takie łatwe bo trzeba zmienić z tego co pamiętam błotniki zderzak, maskę i wzmocnienie chyba też więc trochę koszt spory no i jeszcze kwestia odpowiedniego kodowania:kwasny:

Opublikowano

jak na moje te od poliftowego B8 są fuj.. ale wiadomo, kwestia gustu :hi:

Opublikowano
  • Autor

To raczej odpuszcze :(

Ale cos z tymi lampami i tak wymysle :D

Opublikowano

Ladna sztuka :naughty: Przyciemnione szyby fajnie wygladaja :jerk:

Opublikowano
  • Autor

dzieki :)

Opublikowano
  • Autor

Zabij mnie a nie wiem :D . Plyte z navi mam MMI 3G, ale jojstika nie mam, jestem swiezak , nie rozrozniam :)

Opublikowano

Z tego co widzę na zdjęciu to jest to MMI 3G. Ładny samochód, kilka modów i będzie git. Bezawaryjności.

Opublikowano

ma 3G Low bez twardego dysku :wink:

Opublikowano

Artix- widziałem temat na RF.pl- jednak kupiłeś?

Gratki i powodzenia w modach! :)

Opublikowano
  • Autor
Artix- widziałem temat na RF.pl- jednak kupiłeś?

Gratki i powodzenia w modach! :)

Tak , wzialem , troche strachu bylo przed "polskim handlarzem " ale gosc jest do polecenia . Tak jak w opisie auta , wszystko zgadza sie w rzeczywistosci.

Jak zobaczylem auto na mjejscu to szukalem czegos na sile bo nie wierzylem , a kolega ktory byl ze mna mowil zebym ochlonol :kox:

Jedyne minusy zakupu to brak Xenonu i tempomatu, ale to powoli ogarniam. W ostatecznosci moge ja sprzedac w szwecji i zarobic okolo 15-20K zlotych hahahah :naughty:

Na razie zakupilem opony 18 na felgi ze zdjecia.

Opublikowano

Piękna co tu dużo mówić.Jeśli chodzi o lampy to ja tez na początku sie najarałem na xenony ale z czasem mi odeszlo i na tych tez jest ładna,włącz w kompie tylko światła dzienne i będzie palił sie cały pasek u dołu lampy.Bezawaryjności życzę.Pozdro

Opublikowano

Bardzo ładny białasek:good:

Bylem o krok od kupienia takiego z panorama, ale wygrał pragmatyzm:cry:

Xenony leza na polce, a co dalej z lampami to nie wiem, bo te z fala led mi sie nie podobaja. No chyba ze te nowe z 2012 podejda ?
Fakt, te diody tracą już myszką. Ale te poliftowe wg. mnie takie sobie są:whistling:

Idealne było by rozwiązanie z A1, fala z neonem:

http://germanpower.eu/wp-content/uploads/2010/02/2011-audi-a1-cabrio-preview.jpg

Opublikowano
  • Autor

Objecuje ze nie zepuje pieknego wygladu tego auta i zawsze bedzie wygladalo z dobrym smakiem !

A co do lamp, te ktore mam moim zdaniem sa ladne, a jedynym minusem jest brak xenonu.

Na pierwszy ogien trzeba uciac sprezyny :naughty:

Opublikowano

poprostu na glebę z nią :grin:

Opublikowano

Hej widzę że zakupiłeś tą sztukę :)

AUDI A4 2.0 TDI * S LINE PLUS * NAVI * ALU * BIAŁA (2869993543) - motoAllegro

Powiedz mi sprawdzałeś samochód gruntowanie w ASO ? przebieg ? faktycznie miał najechane tylko 100kkm?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.