Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Czarny Avant by zychu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!! :hi:

Audi trafiło w moje ręce w lipcu 2011r i mniej więcej w tym czasie zalogowałem się na forum.

Auto kupione w Polsce i od nowości w rodzinie :wink:

Pod maską dobrze znana jednostka 1.9 tdi AJM 115PS :ON:

Kolor nadwozia to LZ9W, czyli czarna perła.

971222_450641755050477_1477824549_n.jpg

Fabryczne wyposażenie:

- 2 x elektryczne szyby,

- ABS

- ASR

- wspomaganie kierownicy,

- boczne poduszki powietrzne + kurtyny,

- xenon ze spryskami,

- skórzana kiera,

- lusterko fotochrom,

- kierownica regulowana w 2 plaszczyznach,

- elektryczne i podgrzewane lusterka,

- zmieniarka CD,

- pełny FIS,

Dokonane naprawy:

- czyszczenie turbo - zapieczone łopatki,

- wymiana napinacza paska,

- wymieniony kpl. rozrząd,

- nowy przepływomierz,

- wymienione dwa wahacze,

- olej full syntetyk MOTUL + filtry Mann,

- uszczelnienie pokrywy zaworów,

Wykonane mody:

- fotele Recaro,

- gwint,

- ściema szyb,

- prawe lutro od angola (trójkąt pozostał ori),

- tempomat,

- ori podłokietnik,

- oryginalne dywaniki przód,

- kiera od eSy,

- alu ramki na zegary,

- wywalenie znaczków z klapy,

- polakierowane zaciski,

- polerka końcówek wydechu,

- tablice zamocowane bez ramek (ukryte wkręty)

- mod tylnych świateł (podwójna postojówka i stop, tj. w miejscu fabrycznym + w miejscu przeciwmgielnych)

- grill RS4 + ramka w czarnym macie,

- US' owe postojówki z przodu + wyłącznik w kabinie,

- CB radio Presidenta + antena z kablem puszczonym pod tapicerką,

- korek oleju od R8,

- kierownica obszyta by raggaman :good:,

- listwy wewnątrz polakierowane na pomarańczową perłę z palety Lambo,

- polakierowana osłona silnika + korek wlewu płynu do spryskiwaczy + przedni znaczek,

- osłona od passata VR5,

- daszek RS4 na klapie,

- koła 17'' OZ Michelangelo (juz sprzedane:wink:)

- rozpórka dolna

- rozpórka kielichów od a6 c5

Plany na przyszłość:

- 2 DIN najlepiej z navi,

- elektryka tylnych szyb,

- wlepy ,

- usunięcie tylnej wycieraczki,

- korek wlewu płynu chłodzącego od R8,

- polerka felg,

Początki...:

08112011007z.jpg

08112011009z.jpg

18122011011z.jpg

Kiera od eski, ramki na zegarach:

03062012118z.jpg

Drobne naprawy:

130220120422.jpg

Ameryka :naughty::

29092012171z.jpg

Na 17'' :whistling::

180920121611z.jpg

180920121561z.jpg

18092012151z.jpg

29092012169z.jpg

29092012168z.jpg

Pomarańczowo:

17092012144.jpg

170920121451.jpg

31082012132z.jpg

17092012141.jpg

170920121421.jpg

Montujemy (profesjonalnie:decayed:) daszek RS4:

07112012187z.jpg

08112012189z.jpg

W roli auta serwisowego :wink::

16112012192z.jpg

Nowe koło czeka na wiosnę i opony:

17012013211z.jpg

Gwint w końcu wyregulowany na wys. ok. 63cm :naughty: koła zamontowane:

img0113yhd.jpg

Auto pożądnie umyte...:

img0158lp.jpg

... i nawoskowane :wink:

img0178ijc.jpg

img0165dpp.jpg

img0180kx.jpg

img0183bw.jpg

img0187am.jpg

img0189gh.jpg

img0199s.JPG

img0202vq.jpg

img0206.JPG

Mod tylnych świateł:

img0197mg.jpg

Dekielki w pomarańczy :wink:

img0171th.jpg

Pod maską:

img0131ly.jpg

img0133rh.jpg

img0134ws.jpg

Wnętrze:

img0120kp.jpg

img0175oy.jpg

Są i lepsze fotele :naughty:

y5ke.jpg

Oczywiście najpierw porządne pranie :whistling::

6duv.jpg

Jest mega różnica po wypraniu:

2u3l.jpg

Tył już w aucie:

xgat.jpg

Przód czeka na montaż :whistling::

w7jn.jpg

Przód też już na miejscu :banan: nawet wszystko dziala :kox::kox::kox:

dhjv.jpg

Mozaika by Kowi:

971222_450641755050477_1477824549_n.jpg

Opublikowano

Mi sie ten pomarancz podoba, u mnie w miescie bujala a6 granatowa wlasnie z logo pomaranczowym i rsami i wygldalo to zajebisci

Od nowosci w rodzinie to ile ma nalatane po Pl? Jaki ogolny stan auta, pewnie b.dobry?

Opublikowano

Ładna sztuka i dobre mody na początek, plany też zacne:thumbup1:

Opublikowano

Elegencki, konkretny, zadbany. Ile ja bym dał za kawałek miejsca do lakierowania...:thumbup1:

Opublikowano

Lubisz pomarancz :decayed: Fajnie to wyglada obudowa motoru szacun :thumbup1: tylko troche ten znaczek na grilu mnie gryzie.

Opublikowano

nice;)

Opublikowano

Ładnie się prezenci, kolor słuszny i ten orange :thumbup1: jakiś element na zewnątrz w kolorze, do kompletu by się przydał

Opublikowano

wszystko ładnie się prezentuje, mody zrobione z głową :wink:

Opublikowano
  • Autor

hans, no właśnie, też nie jestem przekonany do tego znaczka i na razie założyłem ori w chromie :wink:

Opublikowano

Poka te tyle świateła jak swięca?? bo coś tam robiłeś z nimi.

No i lotka tyla jak zakładałeś stara wtawałeś czy nakelejałeś na nia? bo tu różnie pisza i różnie robia :)

Szkoda że religów nie ma.. jakos tak pusto na dachu....

Opublikowano
  • Autor

lotka naklejona na klapę... inaczej tego nie zrobisz, chyba, że ori dorwiesz :wink:

lepszej foty świateł narazie nie mam :kwasny:

29092012172.jpg

i jedno z przymiarki felg :wink:

19012013213.jpg

Opublikowano

Koło w polerke dawaj cała będzie zajbiscie wygladać.

A powiedz mi dużo zabawy było ze sciagniem tamtej?

Opublikowano
  • Autor

nic nie ściągasz... naklejasz na tą jakby listwę nad szybą. klej do szyb, dobrze docisnąć i siedzi.Próbę przy 200km/h wytrzymała :wink:

Opublikowano

no fajnie się prezentuje :naughty:

Opublikowano

piekne kolko na nowy sezon :wink: u mnie tez takie leza i czekaja na wiosne :naughty:

Opublikowano

chodza mi te felgi po glowie ^^ ale kupilem juz 17' wiec moze kiedys :wink:

fajna furka, powodzenia w modach i bezawaryjnosci :wink:

Opublikowano
nic nie ściągasz... naklejasz na tą jakby listwę nad szybą. klej do szyb, dobrze docisnąć i siedzi.Próbę przy 200km/h wytrzymała :wink:

A oke :[ myslem ze cos sciagaleś bo tez mnie nachodziło na taka lotke ale widzialem ze niektorym odstawała i nie była na równo i dałęm sobie spokoj , gdzie ja kupowałes ?

Opublikowano

zadbana sztuka

a jakie ramki to niby RS? przeciez rs miał dwie i to czarne ramki zegarów

Opublikowano
Szkoda że religów nie ma.. jakos tak pusto na dachu....

nie zakladaj, bez relingow lepiej :decayed: a pomarancz rzadzi :naughty:

Opublikowano

relingów brakuje jak cholera

oby ten gwint już od wiosny zawitał, bo w chmurach będziesz jeździł :decayed:

pomarańcz elegancko nadaje mu uroku ;)

a ramki na licznik to koło rs nigdy nie leżały, zwykłe chromowane obręcze :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.