Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3 tys obrotow i awaria

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam silnik 1.9tdi i przy pocniejsyzm gazowniu wpada w tryb awaryjny, tj, na 3/4 dochodzi do 3 tys obrotow i wpada w try awaryjny i odc zasu do czasu na 2 tak samo wpadnie, jak lece z gorki to chyba rzadziej wpada w tryb awaryjny. Turbiny czyscilem w lato bo juz wtedy byl ten problem, przeczyscilem kierownice lopatki chodzily gladko, luz na wirniku moze 0,5mm. mimo wszystko leciutko ale to bardzo leciutko sie poprawilo. Ale teraz to juz praktycznie caly czas wpada...Gdzie szukac problemu? Dodam ze turbina wydaje mi sie ze powinny gwizdac a ona raczej wydaje takjakby szum, trudno mi opisac dzwiek tego...Myslalem ze moze sztanga zacina sie w tym grzybku do ktorego jest podlaczony przewod od podcisnienia? jest to mozliwe?

Opublikowano

zawór N75 - jeżeli masz vaga, zrób test na odpalonym silniku i będziesz widział, jak pracuje sztanga. Tradycyjnie do przejrzenia wężyki podciśnienia. Jak to nie pomoże - turbo jednak na stół.

Opublikowano

Zrób logi to bedzie wiadomo gdzie szukać przyczyny sprawdz jak działa sztanga od turbiny czy chodzi płynnie czy sie przycina.

Opublikowano
  • Autor

nie mam ani vaga ani nic do robienia logow, pisalem na forum walbrzycha jednak nikt nie odpisal. sztanga chodzila plynnie, nie wiem jak teraz bd musial sprawdzic. zawor n75 tez wyjmowalem rozkrecilem wyczyscilem nasmarowalem i nic... mysle zeby go calkowicie wymienic.

Opublikowano

zapieczone kierownice w turbo, było setki razy

jak wyczyścisz turbo od razu wywal kata

Opublikowano
nie mam ani vaga ani nic do robienia logow, pisalem na forum walbrzycha jednak nikt nie odpisal. sztanga chodzila plynnie, nie wiem jak teraz bd musial sprawdzic. zawor n75 tez wyjmowalem rozkrecilem wyczyscilem nasmarowalem i nic... mysle zeby go calkowicie wymienic.

Jeżeli otwierałeś N75 i go smarowałeś to teraz lepiej kup nowy.

Opublikowano
nie mam ani vaga ani nic do robienia logow, pisalem na forum walbrzycha jednak nikt nie odpisal. sztanga chodzila plynnie, nie wiem jak teraz bd musial sprawdzic. zawor n75 tez wyjmowalem rozkrecilem wyczyscilem nasmarowalem i nic... mysle zeby go calkowicie wymienic.

Jeżeli otwierałeś N75 i go smarowałeś to teraz lepiej kup nowy.

dokładnie

smar może się zapiec/wyschnąć* no i znowu to samo

można regenerować n75 sprężynką od długopisu jak stara nie odbija bądź pękła :decayed: ale to działa tylko na jakieś 100km :grin:

kup nowy

Opublikowano
  • Autor

devastation pisalem juz ze kierownice byly czyszczone. n75 od innych silnikow 1.9td seata vw podejdzie tak?

Opublikowano

musisz miec N75 taki jak powienien być

Opublikowano
musisz miec N75 taki jak powienien być

dokładnie ten sam każda literka musi być ta sama

najlepiej z ASO bo na pewno będzie działający :decayed:

Opublikowano
  • Autor

orientuje sie ktos ile to w aso kosztuje? i jakby ktos mial numery tego to prosze podac, bo nie widzi mi sie tego teraz wyciagac i spisywac numerow:)

Opublikowano

Odpuść sobie ASO bo zbankrutujesz. Zamów sobie Pierburga w porządnym sklepie (ja płaciłem 290zł) i auto odżyło.

Nie wiem wogóle jak można czyścić ten zaworek albo zamieniać z N18.

Wujek google --> inter cars sklep

Opublikowano
Odpuść sobie ASO bo zbankrutujesz

chyba że masz znajomego w serwisie :decayed:

inter cars też może byc

Opublikowano
  • Autor

mowili ze otworzenie i przeczyszczenie niektorym pomagalo to sprobowalem...:) krucze 290 zl, chyba musze poczekac do 10 z tym.

Opublikowano

Który masz rocznik tego auta ??

Opublikowano

Nie wiem czy BS w AFN'ie z 97 bedzie latac mi nie chodzi w 96r. Kolego jak bedziesz w kamiennej kiedyś na week to napisz to zlogujemy twoja bestie. Jaki rewir wałbrzycha??

Opublikowano

A co jest złego z podmiance celem zdiagnozowania N75 z N18? zawory są praktycznie takie same i bez inwestowania mamy obraz sytuacji.. Nie zmienia to faktu, że czekamy na informację, co do tej pory udało się wykluczyć i sprawdzić autorowi.

Opublikowano

Podjedz na spota u siebie. Niech ci zrobią logi dynamiczne. Bedziesz wiedział na czym stoisz.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.