Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajny tutorial. Już od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie taki mod.

Mam 2 pytania:

  • Instrukcja dotyczy lamp h7 + h7 i zestawu HID czy lampy dedykowanej pod D2S?
  • Mam Avanta z 2000r. z lampami soczekowymi Valeo. Możliwe, abym nie miał regulacji elektrycznej? Nie mam przełącznika. Rozumiem, że jakbym się decydował to jeszcze musiał bym ten temat ogarnąć? Zgadza się?

Z góry dzięki

Możesz zastosować do h7 tez nie ma problemu. Bez regulacji elektrycznej najczęściej można spotkać modele ze Szwajcarii lub usa.

Jeśli nie masz wcale instalacji to warto się pokusić o poziomowanie dynamiczne z tego względu ze i tak musisz kupować silniczki, musisz ciągnąć instalacje do lamp, wiec robota taka sama.

A dynamiczne jest o wiele lepsze.

Przekonałeś! :) Tylko weź teraz traf te czujniki.

Edytowane przez wypor

Opublikowano
  • Autor

Odezwij się na pw pomogę Ci coś skompletować.

Opublikowano

Odezwij się na pw pomogę Ci coś skompletować.

Ok. Dam znac. To plany na październik. Na razie lampę musze kupić, bo stuknąłem.
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Silniczki z BMW F10 podejda rowniez po malej przerobce do lamp A4 B5 przed liftem??

Opublikowano
  • Autor

Oczywiście musisz tylko zmniejszyć kulkę

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

W BMW 1 jest ten sam silniczek w lampie xenon co do dynamicznego ,poziomowania jak w 1 poście

Opublikowano
  • Autor

W wielu modelach bmw jest ten sam silniczek.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

bidzio1 poradnik na prawde konkretny nabrałem ochoty na takie bixy w swojej, mam takiego avanta jak wypor tylko z elektryczna regulacja swiatel, cięzko jest skompletować taki zestaw i czy z anglika bedzie pasował gdybym dorwał takiego na części z xenonami? Lampy też musze kupic xenonowe czy moge jakos swoje h7 przerobic? No i z ta cala przeslona bi oco chodzi musze miec pewnie jakas soczewke specjalna?

Pozdro

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

ja mam pytanie: co mam zrobić, jeśli nie mam regulacji manualnej świateł? uprzedzam pytanie, sterownika, czujników i silniczków w samochodzie nie mam.

Opublikowano
  • Autor

Montujesz silniczki w lampy. Doprowadzasz instalacje do nich i nie ma żadnego problemu. Jak chcesz to napisz mi na pw to ci wytłumaczę co i jak.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ma ktos moze silniczki do dynamicznego na sprzedaz?

Albo jakies numery,modele?

Opublikowano
  • Autor

Ma ktos moze silniczki do dynamicznego na sprzedaz?

Albo jakies numery,modele?

Ja mam :)
Opublikowano

Ma ktos moze silniczki do dynamicznego na sprzedaz?

Albo jakies numery,modele?

Ja mam :)

Ile sobie cenisz?

Opublikowano
  • Autor

80zl komplet plus wysyłka

Opublikowano

Z względu iż nie otrzymałem odpwiedzi na moje pytanie zadane na pw założycielowi tematu będę wdzięczny za pomoc

Tą numeracja podawana przez kolegę biodzio1 podłączenia pinów z lamp do sterownika 5 6 7 8 to jest odpowiednio piny w lampie 1 2 3 4 chodzi mi oczywiście podłączenie lampy do sterownika samo poziomowania aby była jasność ???
Jestem na etapie zmiany ze statycznego na dynamiczne samo poziomowanie tego w A3 8L0
Będę wdzięczny za podpowiedz

Opublikowano
  • Autor

Zaraz wrzucę jak to ma być

bcc30674ff7f197738288879a4e6bc11.jpg

Edytowane przez bidzio1

Opublikowano

Nie wiem może jestem tępy ale tak jak Ci wysłałem na pw oznaczenie pinów we wtyczkach jak i A4 i A3 prawa 1 2 3 4 i lewa 1 2 3 4 .

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/8869-reflektory-zespolone-po-ii-lifcie-rezanie-i-montaz/

Audi A3 8L0

http://www.fotosik.pl/zdjecie/68933ff67151a9ba

Edytowane przez OLIVIER08

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

da sie w tych silniczkach bmw je cofnać bez podłączania całej tej kablologii? jakaś bateria albo coś? zamontowałem silniczki i lampy dostały zeza a reszty jeszcze nie bede montował jakis czas...

Opublikowano
  • Autor

Niestety raczej chyba nie.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Mam u siebie seryjną instalacje poziomowania, ale nic nie hula... gdzie szukać przyczyny i od czego zacząć, żeby wszystko działało jak trzeba?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.