Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: wszystkim

Ostatnio przeżyłem chwile grozy moje 1.8T przestało jechać , trzęsło się jak galareta ...

Po zdiagnozowaniu okazało się że w jednej świecy upaliła się elektroda , czyli mniejsze zło ,a już myślałem że motor kaput :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: wszystkim

Ostatnio przeżyłem chwile grozy moje 1.8T przestało jechać , trzęsło się jak galareta ...

Po zdiagnozowaniu okazało się że w jednej świecy upaliła się elektroda , czyli mniejsze zło ,a już myślałem że motor kaput :gwizdanie:

to może teraz wpadniesz w piątek :gwizdanie:

:siema: koksy :tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi: wszystkim

Ostatnio przeżyłem chwile grozy moje 1.8T przestało jechać , trzęsło się jak galareta ...

Po zdiagnozowaniu okazało się że w jednej świecy upaliła się elektroda , czyli mniejsze zło ,a już myślałem że motor kaput :gwizdanie:

Czy ja wiem czy to mniejsze zło. Nie chcę zamartwiać cię, ale warto się zastanowić gdzie jest ta upalona cześć elektrody :gwizdanie: Jeśli została w komorze spalania to jeszcze wszystko możliwe, jeśli wyleciała w wydech to znów wirnik turbo byłby narażony. Tak jak pisałem nie chcę martwić, może po prostu elektroda się upaliła wyleciała z komory spalania przez zawór, przeleciała jakoś przez wirnik turbiny i poleciała w tłumiki.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:bry:

ale tu ruch :no:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: siemacie robol z wysp sie wita :decayed:
Opublikowano

:hi: siemacie robol z wysp sie wita :decayed:

hello robolu :hi:
Opublikowano

:hi: siemacie robol z wysp sie wita :decayed:

hello robolu :hi:

siema czytalem ze pogoda u was po byku leje jak cholera :gwizdanie: no to sie chyba zamienilismy pogodami u mnie jest super slonce wiec jak na angielska pogode to wporzo :rolleyes:

Opublikowano

eee 23stopnie jest gitara

:decayed:

Opublikowano

eee 23stopnie jest gitara

:decayed:

co mu tak piszesz , u nas jest 35 stopni w cieniu i ledwo żyjemy taki skwar :heat::decayed: warto było wyjeżdżać ? :tongue4:
Opublikowano

eee 23stopnie jest gitara

:decayed:

co mu tak piszesz , u nas jest 35 stopni w cieniu i ledwo żyjemy taki skwar :heat::decayed: warto było wyjeżdżać ? :tongue4:

powiem ci kezor ze nie warto ale jak juz sie tego podjalem to skoncze :gwizdanie:

Opublikowano

Czołem ferajna................ :hi:

Wybiera się ktoś w Niedzielę do Kozubnika?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: siemacie robol z wysp sie wita :decayed:

Cześć! robolu, takim robolem to można być :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Czołem ferajna................ :hi:

Wybiera się ktoś w Niedzielę do Kozubnika?

a co tam ma być w niedziele ?

Czester - będziesz jutro ? mam ten magnes

Opublikowano

Czołem ferajna................ :hi:

Wybiera się ktoś w Niedzielę do Kozubnika?

a co tam ma być w niedziele ?

zlocik AUDI
Opublikowano
  • Autor

Czołem ferajna................ :hi:

Wybiera się ktoś w Niedzielę do Kozubnika?

a co tam ma być w niedziele ?

zlocik AUDI

z naszego forum ?[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 22:36_________________________________________________spadam - do jutra :hi:

Opublikowano

Czołem ferajna................ :hi:

Wybiera się ktoś w Niedzielę do Kozubnika?

a co tam ma być w niedziele ?

zlocik AUDI

z naszego forum ?[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 22:36_________________________________________________spadam - do jutra :hi:

z kilku forum ale wszystkie audi[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 22:39_________________________________________________audi 80 klub, a6klub, audi śląski itd.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.