Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki i ode mnie. Miło było znów zobaczyc ekipę z Gliwic. Przeciąganie kabli pod wzmacniacz na deszczu mistrzostwo swiata :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

No to ja też podziękuję za spotkanie chociaż byłem pierwszy raz , fajnie było się podzielić wiadomościami o :audi: bo tak naprawdę to zajmuję się inną marką na co dzień :oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wspolnego spota.Było fajnie.Podziękowania dla kolegi od wymiany przegubów i całej reszty za poświęcony czas.Pozdrawiam i do nastepnego

nie ma problemu :kox: tylko szkoda że cierpię na notoryczny brak czasu .

Bo jakby był czas to byśmy ponaprawiali :>

_________________________________________________

A tak wogóle to :notworthy: dla EKIPY BB za obecność , i mam nadzieję że my też się kiedyś w końcu zbierzemy i zawitamy

u Was na spocie

_________________________________________________

Komunikat do M@rk !

pamiętam o kablu 7m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie widze że ekipa była spora a mnie nie było :confused4: ah jak ja załuje ale co zrobić jak taka praca. Za tydzień musze być koniecznie choćby się waliło albo ...........(inne plagi) :polew:. Jeszcze raz ponawiam pytanie czy ma ktoś reflektory po wypadku albo zniszczone takie do niczego nie nadające się - a może ma ktoś VALEO lampy zespolone do sprzedania :tongue4: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę Panowie że spotowaliście się konkretnie :cool1:

może macie jakieś foty?

co do nowego miejsca... ktoś coś mówił że na FORUM teraz pilnują, wiec niewiem czy wypali, ale trzeba coś nowego poszukać!

noo i odwiedzić kolegów z B.Białej :naughty:

zobaczymy czy za tydzień wypali spocik no i czy wpadne:) ale myśle że tak :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie co byście powiedzieli na spota dnia 04.10.2008 na parkingu w Ikeii w Kato? o godz.16?? Będzie krakow katowice, bielsko? Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie co byście powiedzieli na spota dnia 04.10.2008 na parkingu w Ikeii w Kato? o godz.16?? Będzie krakow katowice, bielsko? Co Wy na to?

nie glupi pomysl jeszcze dam znac ekpie z Katowic :cool1: naszym starmy wyjadacza :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo ja bym sie pisał raczej:) zależy tylko czy do tego czasu nie będe całkowicie spłukany :polew:

ale ja myśle że gdyby takie coś organizować to odpuścić sobie u nas spocik w piątek, a za to jechać w sobote na katowice...

fajnie tak na pare autek naraz jechać kolumną, bo ja nie trafie i tak pod ikea :naughty:

co Wy na to? jak widać szykuje się spora ekipa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo ja bym sie pisał raczej:) zależy tylko czy do tego czasu nie będe całkowicie spłukany :polew:

ale ja myśle że gdyby takie coś organizować to odpuścić sobie u nas spocik w piątek, a za to jechać w sobote na katowice...

fajnie tak na pare autek naraz jechać kolumną, bo ja nie trafie i tak pod ikea :naughty:

co Wy na to? jak widać szykuje się spora ekipa :gwizdanie:

pucek ale piatkowy spocik mu si byc na bank zeby wszytsko dokladnie ugadac :cool1: :cool1:i ja juz info do starych wyjadaczy z katowic dalem bede was informowal co i jak unich :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja chętnie pojadę do Katowic :kox:

ale w piątek mnie nie będzie (tzn 3.10.2008) bo w pracy do 22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja chętnie pojadę do Katowic :kox:

ale w piątek mnie nie będzie (tzn 3.10.2008) bo w pracy do 22

co do tego spotkania 4.10.2008 lepszy miejsce bedzie przy A4 czyli 3 stawy?? I krakow i Bielsko ma blizej i prosciej tez KATOWICE :D:D Ekpia Murzyna i Kezora wstepnie sie pisze [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2008, 14:27_________________________________________________co tutaj tak cicho ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałęm czemu tu nikogo nie ma nikt nic nie pisze, ale zato ja napisze :( że mnie w piątek znów nie będzie jest mi aż głupio że od paru tygodni nie udało mi się do was dojechać :bicz: mi sie należy za to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałęm czemu tu nikogo nie ma nikt nic nie pisze, ale zato ja napisze :( że mnie w piątek znów nie będzie jest mi aż głupio że od paru tygodni nie udało mi się do was dojechać :bicz: mi sie należy za to

nie ma sprawy :bicz: załatwię jak Ci tak bardzo zależy :polew: :polew:

a tak nawiasem mówiąc to moja obecność w ten piątek jest pod wielkim znakiem "?"

bo remont jest gorszy od wojny i nie wiem czy się wyrobię bo na razie zamarzam bo moje ogrzewanie w mieszkaniu jest w proszku :shocked:

pozdro dla wszystkich :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tym razem też chyba nie dam rady - po pierwsze czasowo, a po drugie..............zabawa z moją turbawką ( jestesm narazie bez furki ) ..............ocywiście byłby cud gdyby obyło się bez niespodzianek ( turbo miało być dziś a będzie najszybciej w piątek ) :wallbash:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 10:13_________________________________________________a gdzie tam reszta zabawy - dobrze że corsa śmiga :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez zalamki ja postarm sie byc :) podobno pogoda na piatek ma byc milulsia czyli bez deszczu, ale tak troszeczke zaluje bo zapodalem sobie wycieraczki ori z VALEO i poprostu miodzio wszytsko widac niuc nie rozmazuje zadnych smog :evil: :evil: :evil: a nie tak jak te gowniane wycieraczki z BOSHA i innych marek :wallbash: :wallbash: lepiej dolozyc i miec radoche z jazdy nawet jak pada deszcz. wiec czapki z glow dla VALEO :hi: :hi:

P.S

mam nadzieje ze nie zapomnieliscie o dacie 4.10.2008

Panowie powiedzcie mi co robicie z spotem ktory bedzie w Katowicach dnia 4.10.2008 miejsce sie troszeczke zmieni zamist na IKEA to na 3stawy (poniewaz sa straszne korki przy IKEA i wylocie na Sosnowiec ze wzgledu na duzo ilosc remontow na tamtym odcinku i oczywiscie biorac pod uwage naszych kolegow z okolic Bielska i Cieszyna beda mieli latwiejszy dojazd my tez bedziemy mieli prostu droge na A4 ) :shocked:

Mapka dojazdu --->> bedzie sie spotykac gdzie jest napis TO TU :cool1: :

325dfde8ca0c0f7f.jpg

Na spociku oprocz nas ma sie jeszcze pojawic ekpia z Katowic czyli Murzyn , Kezor , Bibon itp ... kto jest bardziej wtajemniczony to wie okim mowa :evil: :evil:

wiec pisac kto jest chetny i robie liste i zobaczymy ilul nas bedzie biorac pod uwage ze jest to sobota i pare dni to tego spocikiu to kazdy ma byc :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...