Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

jaaaaaaaaaaaaaaaaaa cieeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ale obciachhhhhhhhhh

KOMPROMITACJA

ojoj MIRON :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Już się udzielam :>[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 18:56_________________________________________________Ps. Czester i Gregory jak się nic nie zmieni to w piatek proponuję wyjazd o 8 rano wyskoczylibyśmy na A4 z rybnickiej[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 20:17_________________________________________________Dobra mała zmiana planów większa część ekipy będzie mniej więcej na A4 wpadać koło katowic o godzinie koło 7 rano co wy na to dołączamy się do nich :?: :mysli:[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 20:46_________________________________________________I wogóle to pisać coś :bicz: bo już 4 posta sam do siebie piszę :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A linkę holownicza macie :mysli: bo jak Mironowi B6 zdechnie to przecież na poboczu go nie zostawicie :naughty:

a tak po za zlotem to żeby było śmiesznie :polew: pompa mi się rozciekła :polew: w sumie niewielki koszt około 550 -600 zeta zaczyna mnie to auto wk.....ć :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzie ze Mirek twoje B6 już pomału wysprzedane :rolleyes: 18 sprzedane :P odpala na popychtrzeba je komuś teraz w całości sprzedać :) ale Pucek jest chętny więc nie powinno być problemu z sprzedażą zawsze możesz powiedzieć że to na zdjęciach to taka zabawa była :polew: :polew: :polew:

P.S

Żebym Mirek nie musiał na siłce twojego paździocha pchać :P:P chociaż kto wie może i mogłoby się okazać że lepszy to trening niż siłownia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 08:09_________________________________________________no piątkowi Pany - chyba numer nam wyszedł :naughty: - Ci co byli wiedzą oco chodzi :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 08:09_________________________________________________no piątkowi Pany - chyba numer nam wyszedł :naughty: - Ci co byli wiedzą oco chodzi :naughty:

tak trzymaj Miron pucek sie nie skapnie że to było udawane hahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A linkę holownicza macie :mysli: bo jak Mironowi B6 zdechnie to przecież na poboczu go nie zostawicie :naughty:

a tak po za zlotem to żeby było śmiesznie :polew: pompa mi się rozciekła :polew: w sumie niewielki koszt około 550 -600 zeta zaczyna mnie to auto wk.....ć :wallbash:

To masz podobne odczucia jak ja... :polew: :polew: :polew:

A co do piątku, to dobrze, że miałem aparat...

1. Pucek by nie uwierzył...

2. musiał bym pchać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelex ty masz jakis wadliwy egzemplarz naprawde. U mnie z rzeczy ktore rozlecialy sie nie z mojej winy jest niewiele np. zacisk cieknacy, wahacze albo wiatrak klimy reszta przez moja glupote :> ale dziwne ze po wizycie u mechanika nagle Ci sie pompa rozszczelnila :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak po za zlotem to żeby było śmiesznie :polew: pompa mi się rozciekła :polew: w sumie niewielki koszt około 550 -600 zeta zaczyna mnie to auto wk.....ć :wallbash:

Dryfting..., dryfting a później pompa kaput :) Tak się dzieje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się i tak zapytam dla jasności kto będzie w piątek na spocie :?: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co boicie się że was zaskocze :decayed:[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 19:03_________________________________________________Pamiętajcie że nawet jak mnie nie ma to jestem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hheheheh taaa żarty... Miron ja nie musiałem oglądać fotek, pamiętaj że ostatnio nie chciała Ci też odpalić a ja to widziałem :polew:

ale i tak sobie tak myśle, za młody na takie autko chyba jestem :gwizdanie: może czas zacząć patrzeć po sedanie? bo avant rodzinką zalatuje której niemam/nie zanosi się

albo wstąpie do klubu seatowca...heheh

ps padł mi dzisiaj czujnik ciśnienia oleju, zaś 49 zł w ASO :naughty: zachwile będe tam stałym klientem, tylko gdyby tam pracowali mądrzejsi ludzie:/ :confused4:

to lece na busa bo do roboty czas spadać! to bajo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hheheheh taaa żarty... Miron ja nie musiałem oglądać fotek, pamiętaj że ostatnio nie chciała Ci też odpalić a ja to widziałem :polew:

ale i tak sobie tak myśle, za młody na takie autko chyba jestem :gwizdanie: może czas zacząć patrzeć po sedanie? bo avant rodzinką zalatuje której niemam/nie zanosi się

albo wstąpie do klubu seatowca...heheh

ps padł mi dzisiaj czujnik ciśnienia oleju, zaś 49 zł w ASO :naughty: zachwile będe tam stałym klientem, tylko gdyby tam pracowali mądrzejsi ludzie:/ :confused4:

to lece na busa bo do roboty czas spadać! to bajo :wink4:

pucek to wy tam w robocie musicie niezle w palnik dawać jak trzeba busem jezdzić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hheheheh taaa żarty... Miron ja nie musiałem oglądać fotek, pamiętaj że ostatnio nie chciała Ci też odpalić a ja to widziałem :polew:

ale i tak sobie tak myśle, za młody na takie autko chyba jestem :gwizdanie: może czas zacząć patrzeć po sedanie? bo avant rodzinką zalatuje której niemam/nie zanosi się

albo wstąpie do klubu seatowca...heheh

ps padł mi dzisiaj czujnik ciśnienia oleju, zaś 49 zł w ASO :naughty: zachwile będe tam stałym klientem, tylko gdyby tam pracowali mądrzejsi ludzie:/ :confused4:

to lece na busa bo do roboty czas spadać! to bajo :wink4:

pucek to wy tam w robocie musicie niezle w palnik dawać jak trzeba busem jezdzić :decayed:

no pewnie że dają

a co Ty myślisz

pewnie jak wracają to jest "Wesoły Autobus"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czester wydaje mi się że pompa wcześniej juz ciekła bo to nie równe odpalanie pojawiło się wcześniej a pozatym mechaniory nic przy pompie nie robili. A wadliwy egzemplarz to każdy ma wcześniej czy później też ci zacznie cieknąć :naughty: - jest o tym dużo na forum. Wczoraj zrobiłem serwis klimki z odgrzybianiem ozonem i musze powiedzieć efekt jak narazie jest :good: nic nie trzeba robić w aucie tylko do zapalniczki podpina gość maszynkę do wytwarzania ozonu i grzybek w całym aucie i układzie klimy znika bez powrotnie :kox: ale szczegóły na spocie jeżeli dojadę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po robocie... buhehehhe dobrze zauważyliście :polew: po ciężkiej dniówce trzeba odpowiednio odstresować, więc zimne żywce i wsioo...oczywiście piwko jako popitka dla vódki :naughty: i tak caaaały tydzień na bani :polew: :polew: :polew:

ta moja musi mnie rano z przystanku zabierać bo bywa bardzo ciężko z trafieniem do drzwi, a co dopiero z przystanku się dokulać :decayed:

i takie jest życie górnika :>

ps. Pelex u mnie do padnięcia zostało jeszcze wspomaganie no i przekładnia kierownicza, a tak wszystko porobione, albo ma się zrobić tylko niema chęci :tongue4: NIE JESTEŚ SAM :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...