Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Na alumkach od razu wygląda inaczej :kox:

[br]Dopisany: 22 Marzec 2009, 17:23_________________________________________________Kurcze coś mi pażdzioch zamula... odpala go, kręcę go, on złapie po czym gaśnie, 2 raz to samo, dopiero za trzecim razem nie gaśnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

krulu na rzepaku daleko nie zajedziesz :decayed: trzeba vaga podpiąć zobaczymy co sie stanie :naughty:

majki felge masz pierwsza klasa a reflektory troche beemwju pachną :gwizdanie: a i nie można trochę wybielić tego światła z ringów ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po Bukowince :naughty: było przecudnie. Jakby ktoś niewiedział kto ja jestem to - Tomek osoba towarzysząca Guregoru czyli młody a najbardziej naje***y z nich wszystkich :polew: :polew: :polew: :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlody to chyba nie tutaj podziekowania dla modow i moderatorow :tongue4: Bylo naprawde zaje... Chyba Pomoze szybciej od nas wrocilo, ale to sa wlasnie skutki picia do 5 rano, ale Gliwice ostatnie wyszly z imprezy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się melduje :wink4: mam nadzieje że w piątek powspominamy :good: fajnie że ktos nowy sie pojawił - zapraszamy częściej :hi::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już wytrzeźwiałem i znalazłem przycisk do odpalenia kompa :decayed: nawet nie będę próbował pisać co i jak bo nie wiem czy moja klawiatura to wytrzyma ale w piątek będzie można nam spokojnie zazdrościć :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron o ktorej dotarles ?

17.15 z małymi postojami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron o ktorej dotarles ?

17.15 z małymi postojami :wink4:

Czyli jechaliśmy mniej więcej tyle samo czasu tylko my pojechaliśmy ze 2 godzinki później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki nie podejrzewałem że wpadniesz na tak beznadziejny ruch :confused4: ringi do B7??? a może to tylko ściema??? moim skromnym zdaniem super wioska, nie powiem do B5 bo to już stare oklepane auto, ale do B7? to może PREZES załóż też se ringi do Bi... :thumbdown:

co do spotu to jak zawsze mnie nie będzie, pokaże się w nowym wydaniu jak będę mógł założyć 4 letnie koła, i jak reszte powymieniam czyli tak gdzieś po świętach :wink4:

co do zlotu ogólnopolskiego...PIJAKI :polew: bo śląsk musi zawsze pokazać klase i widze że tak też było!!! ale rozpijać młodocianych??? podobno Poziek nie był tak nabity jak brat Gureguru... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zlotu ogólnopolskiego...PIJAKI :polew: bo śląsk musi zawsze pokazać klase i widze że tak też było!!! ale rozpijać młodocianych??? podobno Poziek nie był tak nabity jak brat Gureguru... :polew:

A tam zaraz naj....ny był po prostu podłoga wydawała mu się zdradliwie płaska :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zdjec mamy duuuzo :evil: dzisiaj juz nie mam sily bo wlasnie piwko koncze, ale postaram sie jak najszybciej zgrac foty i cos powrzucac np. pijanego mirona pod stolem :polew:

Guru pokazalismy ludziom jak sie slask bawi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guru pokazalismy ludziom jak sie slask bawi :>

Tak się bawią, tak się bawią GLIWICE (kto był ten wie o co chodzi) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne że było jak zawsze mega za***iście :good: może następnym razem uda nam sie pojechać w jedna i drugą strone razem i ogólnie w wiekszej ilość z naszego regionu - szkoda tylko że się tak troche mijaliśmy ale tak to jest jak się jest z dzieciakiem a jeszcze z każdym chce się 2 słowa zamienić - mam nadzieje że mi wybaczycie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że mi wybaczycie :)

No nie wiem czy tak to zostawimy bez echa :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kloedzy niemam jeszcze naklejek klubowych wiec mam nadzieje ze jakos mnie poznacie :):hi:

możesz być spokojny :wink4: ZAPRASZAMY :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...