Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha :polew: pierwsze co, ledwo na oczy widzi i odrazu na forum, to sie nazywa postawa dobrego klubowicza. Witam i mielgo dnie zycze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Witam po raz drugi :hi: pogoda narazie dopisuje wiec jak tak jutro bedzie to wyjazd bedzie udany. Hehe Pelex to już chyba da sobie spokój z czytaniem tych powitań, zebysmy tylko my nie dostali bana za spamowanie :gwizdanie:

Miłego dnia chopaki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny dziń a ja już się w robocie kisze... kumpla nie ma pojechał coś nosić z szefem... Jakieś denne piosenki w radio... w sumie jest :thumbdown:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 09:10_________________________________________________

Witam po raz drugi :hi: pogoda narazie dopisuje wiec jak tak jutro bedzie to wyjazd bedzie udany. Hehe Pelex to już chyba da sobie spokój z czytaniem tych powitań, zebysmy tylko my nie dostali bana za spamowanie :gwizdanie:

Miłego dnia chopaki :naughty:

dojdziemy do 170 strony i przestaniemy :P, ja od jutra mam wolne nie będę juz całe dnie przed kompem siedział...

Miłego dnia Tobie rówież[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 09:12_________________________________________________Ma ktoś numer komórki do Pelexa? niech do niego napisz z prośbą o pilne zaglądniecie na forum, bo na jedynej z odpowiedzi jest ważna wiadomośc dla niego ::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zebysmy tylko my nie dostali bana za spamowanie :gwizdanie:

Jakie spamowanie jak to ważne informacje są :naughty:

piękny dziń a ja już się w robocie kisze...

Nie przejmuj się ja też i nawet się dziś nie spóźniłem :gwizdanie: :cool1:

kumpla nie ma pojechał coś nosić z szefem...

Najlepszy przykład włażenia szefowi w d*pę :przebiegly: ty lepiej się nie zniżaj do jego poziomu i tak nie rób :decayed:

Jakieś denne piosenki w radio...

Fakt :kox:

w sumie jest :thumbdown:

Ale dla mnie jest :good:

dojdziemy do 170 strony i przestaniemy :P

Nigdy !! :evil:

ja od jutra mam wolne nie będę juz całe dnie przed kompem siedział...

Jasne też se tak zawsze powtarzam :gwizdanie: :wink4:

Ma ktoś numer komórki do Pelexa? niech do niego napisz z prośbą o pilne zaglądniecie na forum, bo na jedynej z odpowiedzi jest ważna wiadomośc dla niego ::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Po co szkoda mu psuć zabawę sam wejdzie to zobaczy :evil:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 09:18_________________________________________________

Miłego dnia chopaki :naughty:

Wzajemnie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżindybry :> :siema:

Odnośnie promowania klubu proponuje poskładać się na małe flagi z logiem klubu i dopiskiem Gliwice, które można by na szybę przymocować, powiewały by na wietrze :radocha: fajny gadżet by był.

Guru kółka się wczoraj sprzedały. Dużo ludzi się o nie pytało i chciało je nabyć. Kupił je klubowicz z Łodzi :)

Jak je odbierze to są sprzedane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry dobry :hi:

Guru kółka się wczoraj sprzedały. Dużo ludzi się o nie pytało i chciało je nabyć. Kupił je klubowicz z Łodzi :)

Jak je odbierze to są sprzedane.

Spoko :good:

Prezes wrzuć dziś ostateczną listę kto jedzie do bielska jak możesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 09:30_________________________________________________ten podpis to tak dla zabawy na poprawę humoru zaraz go usunę :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny Pelexowi pewnie by się spodobał :polew: :polew: :decayed:

Dobra Panowie spadam zrobić mój dzienny kursik

Do zobaczenia :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowo powitanych :hi:

Guru kółka się wczoraj sprzedały. Dużo ludzi się o nie pytało i chciało je nabyć. Kupił je klubowicz z Łodzi :)

Jak je odbierze to są sprzedane.

Prezes wrzuć dziś ostateczną listę kto jedzie do bielska jak możesz :)

Ja jade :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim :hi: , mam pytanie,bo z okazji świąt robi sie więcej czasu i raczej będe miał czas na przyjechanie na spot i czytam czytam, ale nie moge sie doczytać gdzie będzie spot, czy już sie przenosicie pod arene ? i czy jest w ogóle spot czy wszyscy będą sprzątać samoch... w domu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim :hi: , mam pytanie,bo z okazji świąt robi sie więcej czasu i raczej będe miał czas na przyjechanie na spot i czytam czytam, ale nie moge sie doczytać gdzie będzie spot, czy już sie przenosicie pod arene ? i czy jest w ogóle spot czy wszyscy będą sprzątać samoch... w domu :kox:

Witam :hi:

Z okazji świąt jedziemy do Bielska w srode wiec mozesz zabrac sie z nami, jesli chodzi o nasze Gliwickie spoty to na 90% beda juz na Arenie jesli pogoda dopisze, chyba ze bedzie straszna ulewa to zapewne pod forum pojedziemy. Sledz watek a napewno pojawi sie informacja o miejscu spotkania. Ja w piatek napewno bede, autko mam czyste :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...