SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

miron78

Tylko zebys zasnal dzisiaj :decayed: Widzialem, ze w koncu wpisali Cie na liste, juz prawie 100 osob jest. Do jutra mysle, ze nie bedzie juz miejsc.

Pelex wszystko bedzie dobrze, nie zalamuj sie !

• Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• miron78

11982

• Pucek

• Guregoru

• diman

Top użytkownicy w tym temacie

Pelex wszystko bedzie dobrze, nie zalamuj sie !

spoko - zapisany byłem już we wtorek :wink4: tylko organizatorzy między sobą nie do końca się dogadali :)

Ja sie dopiero teraz melduje :hi: i zeby nie było mnie nie bedzie za tydzień i to napewno nie przez tego gołębia :gwizdanie:

diman tu masz namiary na ASO Audi Magro Rybnik ul. Brzezińska 47

tel. +48 32/ 432 84 04

fax +48 32/ 432 84 44

Zadzwoń, podaj numer VIN i zapytaj czy ta akcja serwisowa dotyczy tez Twojego auta.

Akcja ma oznaczenie "26D9" i dotyczy zmiany softu silnika BLB.

Kurcze, z tym zlotem ogólnopolskim to troche za wcześnie wyskoczyli, też bym w sumie pojechał, ale zaliczkę trzeba płacić dziś a wyjazd w czerwcu, nie wiem jak będzie w pracy, sesja w szkole, i czy mi się auto do tego czasu nie rozsypie... :confused4: :confused4:

Witam :hi:

Krolu u mnie tez bedzie ciezko pojechac, i na chwile obecna nic nie wiem, ale zapisac sie mozesz, najwyzej zostaniesz skreslony. Ja mam nadzieje, ze cos sie wyjasni za jakis czas.[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 10:23_________________________________________________9bee733184d7e683med.jpg

0bb308bbe3d37d2fmed.jpg

45a570c4cf017e56med.jpg

b1bc982979468a3fmed.jpg

8748e8cfced4fe3dmed.jpg

e5e7d3f934976410med.jpg

304a7197859093d6med.jpg

f2a7fd2f52c068a6med.jpg

da996336c8732916med.jpg

b2c0b38f96759c99med.jpg

:hi: Panowie z rana

kurde gonicie z tymi stronami , ze codziennie trzeba spedzic kilka ladnych minut na nadrobieniu wszystkiego :wink4:

autko tez owiele lepiej wyglada, a najbardziej to spodobal mi sie grill

Jestem ciekaw kto nie przyjedzie za tydzien bo sie pochorowal po golebiu

hehe , mnie z tydzien nie bedzie , ale golebia zostawilem w spokoju , zreszta i tak nie jestem o niego podejrzany - bo pojechalem pierwszy i zapomnijcie ze sie po niego wrocilem jak was juz nie bylo :> :>

co do grilla(Pucka) - mi sie tez max spodobal , pomysle czy za jakis czas nie podchwycic patentu i zastosowac u siebie :mysli::)

Co do ogolnopolskiego - z wielka checia bym sie wybral , ale jak dla mnie sa to zbyt odlegle terminy zeby juz teraz cos planowac , zreszta jak juz nie bedzie miejsc , zawsze mozna sie na dziko wybrac i kima w samochodzie czy cos , wazna jest obecnosc mysle :naughty:

Miron dzieki za :beer1: :th: , a reszcie za udanego grilla , jak dla mnie sezon otwarty :) hehe , no i naklejke sie dostalo nawet :decayed:

diman tu masz namiary na ASO Audi Magro Rybnik ul. Brzezińska 47

tel. +48 32/ 432 84 04

fax +48 32/ 432 84 44

Akcja ma oznaczenie "26D9" i dotyczy zmiany softu silnika BLB.

:good: dzieki majki za nr dzwonilem i w moim jest juz ta usterka fabrycznie usunieta takze u mnie jest oki zajefajnie

:hi: Panowie z rana

autko tez owiele lepiej wyglada, a najbardziej to spodobal mi sie grill

Jestem ciekaw kto nie przyjedzie za tydzien bo sie pochorowal po golebiu

Kris a powiedz mi jak radio ? :gwizdanie:

Ja tez lece do roboty, ale niestety wroce kolo 3 w nocy. Nie spamujcie za duzo bo nie pojde spac przez to forum :polew:

Milego dnia :hi:

Dobry

pogoda piękna, trzeba iść coś porobić

to nic, zapisywać się na zlot, do wieczora :wink4:

Hehe diman chyba nawet dzis dzowniłeś koło 11 bo własnie siedziałem przy serwisancie i słyszalem rozmowe "u pan ta usterka jest juz poprawiona" no chyba ze jeszcze ktoś inny dzwonił, wogole gość sie dziwił skad mam takie informacje ze trzeba wykonać akcje serwisowa jak auto jeszcze nie było w ASO w Polsce to mu powiedziałem ze z "kopalni wiedzy" a4-klub.pl

No ja dzis w planach mam ogladnać meczyk na żywo no i oczywsicie do tego :drunk:

Miłego weekendu życze :hi:

Cicho bo pogoda jest wszyscy gdzies sie wybrali tylko ty siedzisz i myslisz jak tam twoje legendarne wozidełko :naughty:

Ja dzis cały dzien na działeczce byłem z rodzinka a tak wogóle to cos mało was było na tym spocie piatkowym :mysli:

Miron zgrzewe zapodał a nie miał kto jej wypić hehe

A tak z innej beczki co oczywiście nikogo nie zdziwi dalej nie mam :a4fan: i pewnie dopiero w poniedziałek bede mógł odebrać :confused4:

Ale zato mam mega wypasionego Pugota 106 1.0 4... coś KM ale to nic że taki słaby mega wypasem jest to że on jest na zwykłym gaźniku ma ręczne ssanie i tylko cztery biegi do przodu :shocked:

jak tym jeżdże to mi sie zaraz czasy maluszka przypominają :polew:

Hehe to nieźle! ja też się przeziembiłem jeżdząc rano o 6 do roboty na skuterku niezła w tedy jest piździawa :wink4:

no to gratulacje SomeS :good: w takim razie widzimy się w piątek :tongue4:

tutaj wszyscy zapewne śpią, a ja dalej latam i szukam po necie :polew:

znów mam mało, ciągle musze ładować kase w autko, teraz przyszła pora na wnętrze :polew: Miro wczoraj mi smaka narobił PAKIETEM OŚWIETLENIE i lampki już zamówione, co prawda tylko pod nogi ale zawsze coś :>

chodzi mi jeszcze pewien plan po głowie, ale niewiem czy nie przesadzę :polew: :polew: :polew: podzielę się wizją mojego pomysłu na spociku, no bo jako świeżak muszę się wkupić w łaski Elyty :decayed::polew:

dobra, dosyć picia na dziś, trzeba iść spać i po nabiciu kolejnego posta wkońcu opuścić allegro i A4-KLUB.PL :naughty:

D O B R A N O C S P A M O W I C Z E :polew:

Masakra co tak malo stron przybylo :shocked: Myslalem, ze pol h czytanie bedzie a tu kilka postow.

Dzień dobry

w tą piękną słoneczną niedzielę :kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 06:34_________________________________________________właśnie wróciłem z pracy :decayed: