Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

coś mi się powaliło w głowie, też mam 6000k

królu no lepiej jak Gregory nikt ci tego nie opisał - teraz decyzja należy do ciebie, a jak byś się zdecydował na coś niższego to 300/400 zł na używane springi wystarczy :)

jak by coś to mam na sprzedaż STARTER ORANGE za 3 zł sztuka - mam 5 szt :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

...teraz jestem tego pewien bo na zwykłych żarówkach poprawa w świeceniu jest mega, a na HID to już wogule, miodzik

zobaczymy co powiesz podczas jazdy w dzeszczu :gwizdanie:

Sparki, ja nie wiem co ty masz za doświadczenia z xenonem, bo ja mam miałem zwykłe soczewki i świeciły tak sobie, a w deszczu to już tragedia była, jak asfalt zmoknie to robi się czarny i nie odbija wogóle światła. Dołożyłem zestaw HID i świeci to nieporównywalnie o wiele lepiej w porównaniu ze zwykłą lampą żarówkową. Obojętnie czy w deszczu czy na suchej nawierzchni.

ja mam te same wrażenia - w corsie na żółtkach jak popadało to tragedia jak się z audi przesiadałem - teraz różnice sa małe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z spryskiwaczami do xenonów?? muszaą być i regulacja wysokości jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no królu spryski muszą być - nie pytaj się kto ma bo nikt nie ma :polew:

samopoziomowanie też musi być, ale kto na to patrzy, zabiorą ci dowodzik, zajedziesz na stacje diagnostyczną na zwykłych żarówkach, podbije, jedziesz na komende już z xenonem :decayed:

ja jestem zdania że lepiej mieć dobrze ustawiony hid na soczewce, niż wsadzone do normalnego reflektora mocniejsze i źle ustawione żarówki bo tak ludzie jeżdzą :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z spryskiwaczami do xenonów?? muszaą być i regulacja wysokości jak to wygląda?

Jak trafisz na miśka służbiste to za brak sprysków w ksenonie leci dowodzik. A o samopoziomowanie sie nie martw i tak na naszych dziurawych drogach to działa nie tak jak trzeba :polew:

KROLU dopiero teraz twój opis przeczytałem umarłem po prostu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: browarek Ci sie za inwencje twórcza należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli HID to tylko 6000K bowszystkie inne powyżej świecą coraz bardziej na fioletowo i strumień światła jest nieco słabszy.

Poza tym to nie ma wyraźnych przepisów, że pojazdy wyposażone w lampy wyładowcze muszą mieć spryski. Bo są samochody które mają xenon w serii i brak sprysków.

Do tego jakbyś chciał Krolu mieć kompletny ori xenon to nie wiem czy się w 2000zł zmieścisz, na pewno nie.

Bo do ori xenonu należą: lampy ~1600zł(2 sztuki), układ samo poziomowania w skład którego wchodzą czujniki na tylniej belce, czyli cały układ musiałbyś wsadzić, jest do tego nawet sterownik. Roboty masa, a efekt podobny, bo do HID potrzebujesz tylko to co wyżej napisałem. Po montażu opuścisz sobie lampy nieco niżej niż miałeś na ori zwykłych żarówkach za pomocą tej ori regulacji (tym pokrętle) i nikogo nie będziesz oślepiał. Musisz tylko pamiętać, że jak załadujesz auto z tyłu, aby opuszczać lampy. Ja jeżdżę już na HID-ach prawie 2 lata i nikt mi nie miga że go oślepiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spryski idzie zrobić - koszt 300 zł za komplet i sam se montujesz, ale wystarczy zapodać tak jak ma Gregory - zaśpelki imitujące spryski, który gliniarz chce żeby mu odpalić spryski??? zawsze można próbować i powiedzieć że sie coś zdupiło... :>

ale bez paniki, za wszystko wredny gliniarz może uważlić, więc jak pech to pech

mnie od początku jak mam audi tylko raz zatrzymali, za szybkość i nic więcej, dzisiaj byłem na przeglądzie ustawić se lampki i obadać zawias, zero problemu, ustawione lampki, zawias ma 74% więc opłacało się kupić ten gwincik :naughty:

ide na dwór kosić trawke... :wink4: nie piszcie za dużo bo znów będę pół godziny czytał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z spryskiwaczami do xenonów?? muszaą być i regulacja wysokości jak to wygląda?

Jak trafisz na miśka służbiste to za brak sprysków w ksenonie leci dowodzik. A o samopoziomowanie sie nie martw i tak na naszych dziurawych drogach to działa nie tak jak trzeba :polew:

KROLU dopiero teraz twój opis przeczytałem umarłem po prostu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: browarek Ci sie za inwencje twórcza należy

To wyszło samo z siebie, poprostu moje auto jest najcześciej cytowanym i przyrównywanym samochodem, wszyscy ciągle o nim mówią... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z spryskiwaczami do xenonów?? muszaą być i regulacja wysokości jak to wygląda?

Jak trafisz na miśka służbiste to za brak sprysków w ksenonie leci dowodzik. A o samopoziomowanie sie nie martw i tak na naszych dziurawych drogach to działa nie tak jak trzeba :polew:

KROLU dopiero teraz twój opis przeczytałem umarłem po prostu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: browarek Ci sie za inwencje twórcza należy

To wyszło samo z siebie, poprostu moje auto jest najcześciej cytowanym i przyrównywanym samochodem, wszyscy ciągle o nim mówią... :naughty:

puki do nas nie dołączyłeś to wszyscy jebali ze mnie i Piterry, nie przejmuj sie oni wszyscy po prostu zazdroszczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary myslisz, że sie przejmuję??? :No coś ty ja mam Audi, nic mi tego nie zapsuje :polew: :polew: :polew: NO CHYBA ŻE SAMO AUDI SIĘ ZEPSUJE :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A jeszcze miesiąc i ja będę się z nich nabijał :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary myslisz, że sie przejmuję??? :No coś ty ja mam Audi, nic mi tego nie zapsuje :polew: :polew: :polew: NO CHYBA ŻE SAMO AUDI SIĘ ZEPSUJE :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A jeszcze miesiąc i ja będę się z nich nabijał :tongue4: :tongue4: :tongue4:

co wrzucasz jakiegoś BOXa z alledrogo :polew: :polew: :polew: czy po przeczytaniu posta gregorego postanowiłeś rozbić świnkę skarbonkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu jeszcze wszystkich objedzie :wink4:

Już was w piątek objechałem :polew: :polew: :polew:

A na poważnie, to wkładam wtryski i szykuje się do majowej akcji z masowym wgrywanie programu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :> :hi: Mialem straszny zapier.. przez weekend, i nawet nie mialem czasu na forum wejsc. Znowu pol h czytania :tongue4:

Gregory rozumiem, ze twoje ceny dotycza nowych czesci ? Bo krolu mial juz oferte wtryskow za 200 zl + programik 1000 zl wiec troche mniej wyjdzie niz to co wyliczyles. Co do lamp to ja dalem 420zl z przesylka za depo, zenon fatycznie warto dac troche wiecej bo te za 150 zl robia wiecej problemu niz sa warte. Felgi min 16" :> ja bym teraz mniejszej jak 18" nie wsadzil. Krolu napewno zrob silnik, lampy i felgi.

Somes mozesz zdradzic, gdzie znalazles takiego taniego grilla ? allegro czy cos innego ? bo tez szukam, ale ceny sa z kosmosu.

Pelex kiedy autko odbierasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Czester chyba dzisiaj wieczorkiem odbiore ale wiesz to nic pewnego :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Czester chyba dzisiaj wieczorkiem odbiore ale wiesz to nic pewnego :polew:

Ehhhh ciesz się, że jest ciepło i możesz na skuterku śmigać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Czester chyba dzisiaj wieczorkiem odbiore ale wiesz to nic pewnego :polew:

Ehhhh ciesz się, że jest ciepło i możesz na skuterku śmigać...

No pelex radze Ci dzisiaj odrbrac wóz bo pogoda cos sie pier..., a jak bedzie padac to nici ze skuterka :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie pogoda mi dopisuje na jazde ścigaczem :polew: w automacie :naughty:

Tęsknie już za nią igdy jej na tak długo nie opuszczałem ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przez tych pieprzonych mechaników :bicz: zepsuli Ci niunie, ale są też plusy, bo załapiesz trochę więcej świeżego powietrza na skuterku :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry z rana :hi:

piterra coś to grzebał przy niuni przy tym garażu?? Przecież audi sie nie psuje :gwizdanie:

Zapisałem sie tez na ogólnopolski :naughty: i nawet moja Ewa chce jechać :) tylko nie bede wracał pewnie do Gliwic tylko dalej nad morze...

najpierw CZEŚĆ

qfa człowiek weekend nie był na forum i 40 minut czytania jak nic :kox:

to garaż mojego Ojca

a co robiłem :mysli:

pakowałem taką super specjalistyczną substancję do klimy

środek do odgrzybiania i dezynfekcji - który stosuje się do klim w szpitalach (na salach operacyjnych)

i jest :good:

Majki pisz mi na PW ile za ten felunek[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 17:08_________________________________________________

Wszystko przez tych pieprzonych mechaników :bicz: zepsuli Ci niunie, ale są też plusy, bo załapiesz trochę więcej świeżego powietrza na skuterku :>

UWAGA NA TYPA NA PĘDZĄCYM SKUTERKU :polew: :polew: :polew:

ON jest wściekły i niebezpieczny

a może być uzbrojony :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

wiadomo o kogo kaman :kox::tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...