Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdziło się o przepływce, założyłem dziś z Alhambry o tym samym numerze i nie to auto śmiga jak szalone muszę w aso ori zamówić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Krolu a moze masz wiecej jak 90 kucy :polew:

Co za historia w ogole, wpierw myslales ze masz 75 kucy pozniej 90, a teraz okazalo sie, ze masz przeplywke padnieta i tak naprawde miales pewnie z 50 koniow :polew:

nie musisz teraz chipa robic, narazie sama przeplywka cie zadowoli[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 21:30_________________________________________________A ja hamulce dzisiaj naprawilem i najlepsze to to ze nie wiem do konca jak :shocked: odlaczylem przewody podcisnienia, podllaczylem je z powrotem i hamuje az milo, teraz tylko tylne klocki wymienic i :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdziło się o przepływce, założyłem dziś z Alhambry o tym samym numerze i nie to auto śmiga jak szalone muszę w aso ori zamówić :)

krolu jak chcesz zamawiać w ASO to daj znać (664-135-911) mam tam rabaciki bo biore na firme 10% murowane a moze bedzie wiecej, no i jak oddajesz starą to też bedzie taniej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdziło się o przepływce, założyłem dziś z Alhambry o tym samym numerze i nie to auto śmiga jak szalone muszę w aso ori zamówić :)

krolu jak chcesz zamawiać w ASO to daj znać (664-135-911) mam tam rabaciki bo biore na firme 10% murowane a moze bedzie wiecej, no i jak oddajesz starą to też bedzie taniej....

Jutro spiszę numer części i muszę sprawdzi ile to chodzi bo na allegro ceny są od 200-500 więc muszę się przygotować finansowo... a potem już tylko na strefę :kox:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 22:08_________________________________________________No pewnie, Majki jakoś się zgadamy po Twoim powrocie z Mikołajek :) zawsze to jakaś oszczędność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krolu , kupuj tam

Bosch Serwis. Naprawa i regeneracja pomp wtryskowych. Ludwik Śmietana

43-210 Kobiór, Kobiórska 77

woj. Śląskie, pow. pszczyński, gm. Kobiór

Kategoria: Samochody - stacje obsługi, mechanicy

Tel/fax: 0322188616

[email protected]

przepływka z pierburga (czy jak to sie pisze) u nich to koszt 280zł

a jak coś to moge mieć boscha w ASO za 380 po moich zniżkach :kox:

ale kumpel brał u śmietany i jest mega zadowolony :hi:

PS. ja sobie dziś zaślepiłem EGR :) ale coś dalej sporo kopci , jutro zrobie haje w vteju :hi::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor tylko nie zapomnij tych specjalistycznych przyrządów do robienia otworów

bo potrzebuję

a jak nie to ................................(w miejsce kropek wpisz własne słowa co z Tobą zrobię) :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko Pietrek :kox: miałem je już ostatnio , ale nie byłem na spocie :polew:

Krolu , to może poczekaj do soboty z kupnem, bo ja mam przepływke w domu, kupowałem nową za 100 po znajomościach , ale moja stara okazała sie lepsza :polew: także może w Twoim zadziała , bo jak mowie jest nowa :gwizdanie: a jak nie to tak jak wcześniej pisałem u śmietany kupuj :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko Pietrek :kox: miałem je już ostatnio , ale nie byłem na spocie :polew:

Krolu , to może poczekaj do soboty z kupnem, bo ja mam przepływke w domu, kupowałem nową za 100 po znajomościach , ale moja stara okazała sie lepsza :polew: także może w Twoim zadziała , bo jak mowie jest nowa :gwizdanie: a jak nie to tak jak wcześniej pisałem u śmietany kupuj :hi:

Poczekam, i tak mam dopiero wizje kasy na przyszły tydzień ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci nie pomogę nigdy nie miałem b6 :gwizdanie: ale o 2,5 TDi nie za dobrze mówią...

074 906 461 nr na przepływce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci nie pomogę nigdy nie miałem b6 :gwizdanie: ale o 2,5 TDi nie za dobrze mówią...

074 906 461 nr na przepływce...

co do silnikow 2.5 tdi byly takie spiewki ze sa zle ale do rocznika 2001 czyli audi b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci nie pomogę nigdy nie miałem b6 :gwizdanie: ale o 2,5 TDi nie za dobrze mówią...

074 906 461 nr na przepływce...

co do silnikow 2.5 tdi byly takie spiewki ze sa zle ale do rocznika 2001 czyli audi b5

kumpel w B6 ostatnio miał wymienianą hydraulike itp w silniku 2.5 :)

cena u daneckiego 7000zł :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te "wałki" po 2001 ?? tez się chyba sypią... Proton ma jaki rocznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te "wałki" po 2001 ?? tez się chyba sypią... Proton ma jaki rocznik?

:hi: wszystkim

2001r jest po wymianie :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy te 4 osoby będą co głosowały za piątkiem ?? bo sam głosowałem i nie wiem czy przyjeżdżac :polew: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzień, może mnie ktoś pamięta, przypadkiem wiosną trafiłem na Waszego spota pod Forum (granatowe A4 B5 ). Driftowałem tam modelem na zdalne stertowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...