Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

od której był byś w stanie jechać?

wogule jak się z Gregorym dogadać, muszę go pytać o konkretną godzinę :mysli:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 21:31_________________________________________________Gregory nie odbiera[br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 21:37_________________________________________________gregory jest w kinie...więc też nie odbiera :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek pojechałbym z Tobą ale początek tygodnia mam strasznie zalatany a w środę żonka urodziny robi - nie widziałem autka więc się nie wypowiem - ale autko z tego roku jako firmowe w DE ? coś mi to dziwne.No i sprawa kolejna - pojechałeś na giełde w Gliwicach i już się napaliłeś - cena może i niska ale czy to jest naprawdę to czego szukasz - Twoje auto marzeń na dzień dzisiejszy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko się nie napalaj - i ie rezygnuj z czegoś co mógłbyś dodatkowo mieć - widzę że już przymykasz oko na to czego te autko niema - a to było Twoje pierwsze pojechanie na giełde - jak dla mnie to takie troszke napalenie się w Twojej strony bo w piątek się przejechałeś Gregora autkiem - przemyśl wszystko 5 razy - bo najproście pojechać i kupić :wink4:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 22:34_________________________________________________a co do sprawdzenia autka to zobaczę - gdyby to odemnie zależało to już juto bym Ci to sprawdził - ale dla mnie to robia inni i w tym wypadku będą wiedzieli że to nie dla mnie info tylko dla znajomego a w takim wypadku to oni niechętnie się nadstawiają ( ale zadzwonię we wtorek i zobaczę co się da sprawdzić ) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja wiem, chciałem Q i T, tego pierwszego brak, rocznik może i dobry ale przejechane sporo, ogólnie z wyglądu nie robiło szału, nie zależy mi na nim, poprostu chce te Q żeby zimą znów nie mieć dodatkowych wydatków, w ogóle to tej mojej obiecałem że dam sobie siana na 2 tygodnie bo tylko ciągle latam po stronkach :polew:

Mirek, ja go tak obejrzałem w 5 minut, nawet nie wsiadłem, dopiero w drodze powrotnej pomyślałem że mogłem się więcej dopytać, a na giełde jechałem w sprawie cb, na autka poszedłem tylko pooglądać :wink4:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 22:43_________________________________________________niby on to miał jako auto na dojazd do roboty, na załatwianie czegoś tam i wogule, pewnie to nie jest jakaś duża firma że tak długo mogła auta trzymać, dlatego też prosiłem żeby mi go ktoś sprawdził, niż go nie sprawdzę to też nie pojadę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja wiem, chciałem Q i T, tego pierwszego brak, rocznik może i dobry ale przejechane sporo, ogólnie z wyglądu nie robiło szału, nie zależy mi na nim, poprostu chce te Q żeby zimą znów nie mieć dodatkowych wydatków, w ogóle to tej mojej obiecałem że dam sobie siana na 2 tygodnie bo tylko ciągle latam po stronkach :polew:

Mirek, ja go tak obejrzałem w 5 minut, nawet nie wsiadłem, dopiero w drodze powrotnej pomyślałem że mogłem się więcej dopytać, a na giełde jechałem w sprawie cb, na autka poszedłem tylko pooglądać :wink4:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 22:43_________________________________________________niby on to miał jako auto na dojazd do roboty, na załatwianie czegoś tam i wogule, pewnie to nie jest jakaś duża firma że tak długo mogła auta trzymać, dlatego też prosiłem żeby mi go ktoś sprawdził, niż go nie sprawdzę to też nie pojadę :)

chyba że tak - to ok :good:

ciekaw jestem orginalności tej książki :mysli:

bo coś mi tu śmierdzi ( wg mojego nosa - choć mylić się oczywiście mogę ) szkoda że furki nie ma w ogłoszeniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo mnie to samego ciekawi, ja już tak mam że jak jest fajne auto to nie kupuje, a jak jest średni paść to kupie :wallbash:

najwyżej jak dasz rady Mirek to sprawdz, a jak nie to nie, narazie wystawiłem mojego parcha, jak się sprzeda to poszukam wtedy czegoś, a jak nie to grubo się zastanowie czy nie wrzucić dużej kasy w moje, ale to akurat głupi pomysł :polew:

eSeMeS konkretnie reza :blink: kupił dupek te ledy co ma Keżor, skórę też ma zamówioną, jak przyjedzie to będzie kosił :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 23:04_________________________________________________ale znalazłem coś takiego, tylko że sreberko...

ale wypas środek, silnik, napęd! tylko cena, a no i chyba coś z przodem miał bo założył sonary :sick3:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9168076

pozatym jutro Piter sprawdzi mi inne padło, może może :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym ostatnim ogłoszeniu to nie są sonary a zespolone FK także pożądne drogie lampki , nie tani zaminnik, dlatego możliwe że koleś je założył, bo chciał mieć czarne lampy :) mnie też leżą w domu dwie takie :przebiegly:

Tofik, jak chcesz sie przekonać czy masz 140kuni to polecam kreske ze mną :naughty: ja mam 145 , to powinniśmy iść w miare równo :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie! :hi: :>

No więc wczoraj Pucek jak do mnie dzwoniłeś to siedziałem w kinie. Film średni. Miałem pojechać na Adrenalina II , ale jakoś trafiliśmy na G.I. JOE, średni film :rolleyes:

Co do twoich planów modyfikacji Pucek to powinieneś się zastanowić jak grubo chciałbyś pójść. Bo czytałem, że pisałeś o K04 i o GTRS, a między tym jest nieco różnicy, bo GTRS jest większy jeszcze od K04. Jeśli K04 to może i być ośka, jeśli GTRS to już Q byłoby wskazane bo z trakcją będzie krucho. No i czym więcej mocy tym może być gorzej z wydajnością instalacji LPG. Co do przebiegu to już troche to jest, ale tak jak Majki napisał na 12 lat to wychodzi zaledwie 22.500km rocznie. Ten przebieg niewiele też mówi, trzeba by posłuchać silnika, zrobić pomiar kompresji, podłączyć Vag-a zrobić logi. Dziwne jest to, że auto jeździło w firmie a jest turbo benzyną, przeważnie jak auto robi długie km w DE to jest to diesel, bo jazda na PB kosztuje więcej $. Trudno stan auta oceniać to na odległość, trzeba auto widzieć. Szkoda, że nie wsiadłeś sam do niego jak miałeś okazję i nie sprawdziłeś go już troche, miałbyś kilka niejasności w głowie jasnych.

To Audi z ostatniego ogłoszenia które wkleiłeś Pucek jest fajnie, jakby było w dobrym stanie technicznym to bym się nawet nie zastanawiał tylko brał. I nie ma daleko. Poza tym to widać, że raczej z autem nie było nic robione, bo jakby ktoś już coś robił to mogłyby być dokładki pomalowane pod kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Miron co byś powiedział o takiej dokładce do twojego B7:

http://img38.imageshack.us/i/dsc6928a.jpg/

http://img32.imageshack.us/i/dsc6931.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Miron co byś powiedział o takiej dokładce do twojego B7:

http://img38.imageshack.us/i/dsc6928a.jpg/

http://img32.imageshack.us/i/dsc6931.jpg/

fajny gryll :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Miron jak tam zaliczyłeś spocika z Krakusami?? i czy dało zalatwić nowe ramki dla Nas :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Miron jak tam zaliczyłeś spocika z Krakusami?? i czy dało zalatwić nowe ramki dla Nas :P

ja mam ramki :) 25 kpl :kox: będą dostępne na spotach wtorkowych , piątkowych i sobotnich :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor a naklejki też masz ? [br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 16:06_________________________________________________Pucek coś dla ciebie http://www.allegro.pl/item709737336_audi_s...urbo_2000r.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Miron jak tam zaliczyłeś spocika z Krakusami?? i czy dało zalatwić nowe ramki dla Nas :P

ja mam ramki :) 25 kpl :kox: będą dostępne na spotach wtorkowych , piątkowych i sobotnich :evil:

A bedzie w piątek w Gliwicach to wezme komplet...

Pelex pamietasz o mnie i kiju samobiju :evil: dla mnie taki nie za długi chyba coś koło 60-70cm mysle bedzie ok jak myslisz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to została mi do obejrzenia ta srebrna...

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9168076

jak autko będzie w stanie OK, a gość zrobi tak jak pisze i odkupi moje to się nie zastanawiam tylko kupuję!

wyposażenie ma takie jak chciałem, silnik :notworthy:, napęd :notworthy: , środek :notworthy:

jak widać jest to II lift, ale te lampy ma inne no i grill ma przed liftowy

Keżor, mógłbyś tam pojechać??? jak będzie "szupa" okej to jedziemy z Gregorym szczegółowo sprawdzać stan techniczny, zresztą czym więcej ludków zemna pojedzie, tym więcej wypatrzymy felerów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregory, ciągle myśle o swapie, ale ten brak klimy tak mi podwyższa wydatki że nie bardzo to się opłaca...

tak w ogóle to jeszcze w tej srebrnej zauważyłem że licznik jest chyba z amerykańca, no chyba że te białe tarcze ktoś takie sobie dołożył, no i rejestracja...ja mam początek 65_ _ _ a on ma 74 _ _ _ więc patrzcie ile po mnie zarejestrował auto, co już sprzedaje? teraz nowo rejestrowane auta u mnie mają początek blach 84 _ _ _ więc wychodzi na to że po roku sprzedaje

Gregory, jak daleko tam masz, bo nie chcę nikogo narażać na koszty...

keżor ma chyba jednak bliżej :mysli:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 18:10_________________________________________________ale ten swap z linka, to MEGA SWAP :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...