Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

potwierdzam impreza naprade MEGA!

bywam na wszystkich imprezach w Kamieniu ale ta organizacja i przebieg calej imprezy zasluguja na medal :notworthy: byly minimalne przerwy ale mozna bylo zobaczyc mnostwo przejazdow.

gdybym nie jechal z moim klubem napewno wybralbym sie z wami :wink4:

pozdrowienia dla Miron i Mike :hi: (tylko was widzialem i znalem :> )

ps: szkoda ze S2 tak szybko skonczyla jazdy :confused4:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 08:49_________________________________________________jesli chodzi o laski :> to prosze bardzo

DSC_3804.JPG

CSC_3813.JPG

DSC_3806.JPG

a jesli interesuja was wyniki

http://www.sss.org.pl/timingdb.php?view=230809

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek czemu nie podszedłeś - ja Cię nawet nie kojarzę :mysli:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 09:00_________________________________________________dzięki za wyniki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guregoru tylko na tych zawodach mozna bylo zawiesic oko nie tylko na samochodach :tongue4:

Miron ja to ten z niebieskiej A4 ktora bylem na ostatnim waszym spocie. od nas startowalo pare autek i nie bylo chwili luzu aby podejsc do was sie przywitac ale nastepnym razem to zrobie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: no imprezka była :good: mi sie przeciągnęła do jakieś2 w nocy i siedze właśnie w domu na jednodniowym urlopie bo mam niezły wyziew %%% :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......... o kurcze - gdybym wiedział że w klasie diesel startują tylko 3 furki to na bank bym się zapisał :wallbash:

dla sprawdzenia samego czasu przejazdu :wallbash: za rok tego błędu nie zrobię[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 09:20_________________________________________________

Guregoru tylko na tych zawodach mozna bylo zawiesic oko nie tylko na samochodach :tongue4:

Miron ja to ten z niebieskiej A4 ktora bylem na ostatnim waszym spocie. od nas startowalo pare autek i nie bylo chwili luzu aby podejsc do was sie przywitac ale nastepnym razem to zrobie :wink4:

aaaaaa chyba że tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno w tym roku jeszcze bedzie impreza na Kamieniu wiec warto startowac.

gdybys wczoraj startowal mogloby byc nawet podium, szkoda :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......... o kurcze - gdybym wiedział że w klasie diesel startują tylko 3 furki to na bank bym się zapisał :wallbash:

dla sprawdzenia samego czasu przejazdu :wallbash: za rok tego błędu nie zrobię[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 09:20_________________________________________________

Guregoru tylko na tych zawodach mozna bylo zawiesic oko nie tylko na samochodach :tongue4:

Miron ja to ten z niebieskiej A4 ktora bylem na ostatnim waszym spocie. od nas startowalo pare autek i nie bylo chwili luzu aby podejsc do was sie przywitac ale nastepnym razem to zrobie :wink4:

aaaaaa chyba że tak :)

Miron za jaki rok?? Nastepna impreza w Kamieniu 30.08.2009 czyli w ten weekend :tongue4: Organizuje to Automobil Klub Opolski także pomyśł ładnie by sie prezentowała czarnulka z magnesami A4 na bokach na torze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a żebyś wiedział - pomyślę :)

jak znajdziesz wiecej info na temat tej imprezy możesz wkleić na forum

[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 10:22_________________________________________________Majki na necie zbytnio nic nie mogę znaleść na temat imprezy 30.08 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a żebyś wiedział - pomyślę :)

jak znajdziesz wiecej info na temat tej imprezy możesz wkleić na forum

[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 10:22_________________________________________________Majki na necie zbytnio nic nie mogę znaleść na temat imprezy 30.08 :mysli:

Ja też teraz szukałem i nic a słyszałem to od ludzi startujących wczoraj w Bytomiu, mówili że nie jadą własnie teraz do Kamienia bo jest za drogo za wpisowe a za tydzień ma być taka sama impreza tylko przez kogoś innego zorganizowana... Bede coś wiecej na ten temat wiedział to napewno dam znać bo chętnie też pojade zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów, kto śmiga ciemno granatową (czarny to raczej nie był) B6 w avancie 1.9TDI na SRC 80XK ? Bo coś bardzo śpieszyło mu się w stronę Czech :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś namiary na dobry serwis klimy W Gliwicach lub okolicach bo odmówiła z dnia na dzień posłuszeństwa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś namiary na dobry serwis klimy W Gliwicach lub okolicach bo odmówiła z dnia na dzień posłuszeństwa :(

na Pszczyńskiej ale tanie nie są ( jadąc od centrum Gliwic po lewej na wysokości fiata - taka dróźka w lewo )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mnie też się podobało, bardzo fajnie było. Nie wspominając o incydencie przy samym wjeździe :wink4:

Te zawody automobilklubu opolskiego w Kamieniu Śląskim mają być dopiero 4 Października.

Miron nie miałbyś lekko w klasie Diesel, mimo że było kilka autek. Nie wiem czy kojarzysz tą skodę:

http://img190.imageshack.us/img190/9693/octac.jpg

320KM/ 550Nm- siedzi w niej silnik 2.0TDI który poskładał Rogal i miał go w swoim passacie, potem odsprzedał sam silnik i teraz ten na maxa wymodzony TDI siedzi w tej właśnie skodzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem Gregor - ta skoda to niezły zapierdzielacz - ale mi nie o podium chodziło tylko o sprawdzenie swojej furki i siebie - jakie czasy jestem w stanie kręcić :wink4:

a takie furki jak ta skoda są najlepszymi furami - kto by tam na drodze na skode zwrócił uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: [br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 01:39_________________________________________________ Wyznanie żonatego faceta:

Na początku jeszcze przed ślubem, były, krótkie romantyczne spacery.

Po ślubie, były wycieczki do lasu, w plener, coraz dalej od domu.

Teraz po wielu latach małżeństwa, wywożę ją za granicę, tam gdzie

napotka dodatkowo barierę językową.

CHOLERA, BEZSKUTECZNIE, ZAWSZE DO DOMU DROGĘ ZNAJDZIE I WRACA. ZDARZYŁO SIĘ ŻE BYŁA SZYBCIEJ ODE MNIE!!!

Podobno kobiety nie mają orientacji w terenie?!?!?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...