Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Pucek daj znać, bo jak skończe prace wcześniej a będę miał jechać sam to nie czekam na 17.00 tylko jadę zaraz po wyjściu z roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

jak to bylo, kto na 900 stawia? :>

Ktoś z Gliwice :decayed: wiem ale nie powiem :decayed: niech się sam przyzna :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piatek

16:00 - 18:00 Podstawy Eksploatacji w Energetyce wyk A-426 dr inż. Maciej Roskosz

ahahahha ja mam w piątki tylko jakiś wykład :cool1: będę na każdym spocie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie kto stawia Krakusom???

Mówisz tak jak byście kiedyś do nas wpadli... :cool1:

Co tydzien wpadamy do Was...tylko Wy ciagle pracujecie :kox: Miron pomaga przy robotach drogowych bo juz Mu wstyd ze tak dlugo to trwa i tak ciagle cos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku, sory że nie dałem znać ale czas zleciał mi na rezaniu wskaźnika doładowania :tongue4:

no i nawet dobrze działa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: siemacie z wieczorka

Diman tu masz namiar gdzie robią te wyceny na normalnych stawkach nie ASO ale też nie na takich co PZU i mi to przeszło

Grol Franciszek. Zakład blacharsko - lakierniczy. 44-100 Gliwice, Witkiewicza 9.

Tel.: 0 32 279 15 41.

dzieki za namiary napewno skorzystam

Diman tu masz namiar gdzie robią te wyceny na normalnych stawkach nie ASO ale też nie na takich co PZU i mi to przeszło

Grol Franciszek. Zakład blacharsko - lakierniczy. 44-100 Gliwice, Witkiewicza 9.

Tel.: 0 32 279 15 41.

Diman jak by co to daj mi dzwona jak będziesz do niego jechał i powiesz że jesteś ode mnie bo to jest lakiernik płot obok naszej hurtowni i sklepu i to on mi robił zderzak i coś tam jeszcze :mysli: także jak co to może coś taniej się będzie dało :good:

Ps. Witam :hi:

dzieki ale ja fachowca mam od roboty potrzebuje tylko normalnej wyceny dla pzu[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 20:55_________________________________________________

kris_kilt ja bym ci polecil klocki Jurid, tanie i dobre

Diman jak bedziesz szukal zderzaka z S4 to daj znac :gwizdanie:

chetnie bym go przyjol ale dowiedz sie jaka cena to sie pomysli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Gregor mialem ferodo i docieraly sie 2-3 tys km jak sie juz dotarly to sie skonczyly i nie hamowaly, tak samo ojcu zalozylem na tyl, tak jak ori byly zylety, to teraz trzeba urwac reczny, zeby zablokowac kola, kumpel tez zalozyl ferodo do skody i twierdzi, ze auto hamuje duzo slabiej. Nie wiem albo sa przereklamowane te klocki, albo zalezy od modelu, bo tez sa rozne modele. Dodam, ze we wszystkich przypadkach modelem byly ferodo premier.

A sprawdziłeś czy był rant na tarczach, bo jeśli tarcze były wyjechane to nie ma dziwne, że zanim klocek się dotrze do tarczy trochę minie :gwizdanie: Podobnie po wymienie samych klocków siłą rzeczy musi trochę minąć zanim dotrą się do powierzchni tarczy. Ja wymieniałem komplet nowe tarcze + nowe klocki i po 500km się wszystko dotarło i hamowały jak brzytwa.

Normalnie Ferodo to są jedne z lepszych klocków, na czele z Ferodo DS-Performance. Tak jak napisałem u mnie Ferodo Premier przeżyły już trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi - pozwoliłem Ci jednego posta tutaj napić a widzę już dwa nasmarowałeś - nie wykorzystuj mojej dobroci :decayed:[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 22:43_________________________________________________No i po zlociku - było mega fajnie, autek dużo, grill zaliczony a miejscówe mają taką, że tylko im pozazdrościć - musimy się tam kiedyś wybrać, będziecie pod wrażeniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po zlociku - było mega fajnie, autek dużo, grill zaliczony a miejscówe mają taką, że tylko im pozazdrościć - musimy się tam kiedyś wybrać, będziecie pod wrażeniem :)

Po kanałach nie łażę :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po zlociku - było mega fajnie, autek dużo, grill zaliczony a miejscówe mają taką, że tylko im pozazdrościć - musimy się tam kiedyś wybrać, będziecie pod wrażeniem :)

Po kanałach nie łażę :polew::decayed:

zdziwiłbyś się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te które jest w pierwszym ich poście - opowiem na zlociku - takiej miejscówki nam właśnie brakuje (zieleń, cisza, na powietrzy, dach nad głową, griil-taki na stałe, z 30-40 miejsc siedzących ) naprawdę mega - kiedy tam jedziemy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te które jest w pierwszym ich poście - opowiem na zlociku - takiej miejscówki nam właśnie brakuje (zieleń, cisza, na powietrzy, dach nad głową, griil-taki na stałe, z 30-40 miejsc siedzących ) naprawdę mega - kiedy tam jedziemy :naughty:

jak będzie ciepło... ?? dziś było w sumie mogłem jechać... :kwasny:[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 23:22_________________________________________________

Statystyki ogólne - Guregoru

Całkowity czas spędzony online: 28 dni, 11 godz. 27 min.

Wszystkich wiadomości: 751

Wszystkich rozpoczętych wątków: 12

Liczba wysłanych ankiet: 0

Liczba oddanych głosów: 4

Wysyłanie wiadomości wg czasu

Najpopularniejsze działy wg wiadomości Najpopularniejsze działy wg aktywności

Śląskie 2062

Newbie 555

Na Każdy Temat 80

Zloty Ogólnopolskie 67

Nawigacja , Car Audio i CB-Radio 42

Układ Elektryczny 34

Silniki Benzynowe 32

Ramka pod tablicę rejestracyjną 20

Wnętrze 17

Klimatyzacja 12

wklej to na gliwickie Miron załatwi mu degradacje -- takich klubowiczów nam nie potrzeba :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Powinien miec rangę :

Witacz

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...