Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

no witam i sprzęło ó wymienione jednak dwumas też był już troche zużyty ale wymienili wszystko bo po co wymieniac i rozbierac 2 razy a i czujnik cieczy chłodzącej też bo okazało się ze uszkodzony i nadodatek jakis ciarach mi tu wsadził nie ten co trzeba :wallbash:

Rudi musiał być zużyty skoro macie juz dwa razy licznik przekręcony :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czester, no jakoś mnie z eSki zderzak nie kręci, jak bym miał to wporzo, ale nie zależy mi żeby go mieć, więc najwyżej pogadamy

Królu...masz mieć Viste na płycie dla mnie, tylko coś działającego :naughty:

no i zgram sobie troche muzyki, jak też masz to jakieś filmy, weź mi najlepiej ściągnij nowych SZYBKICH I WŚCIEKŁYCH bo nie zdążyłem pójść do kina :wink4:

to chyba tyle :polew: najwyżej weź lapka, to odrazu mi obejrzysz tą navi :decayed:

a i ja nie zdążyłem dotknąć ani jednego kołpaka bo Gregor był szybszy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i ja nie zdążyłem dotknąć ani jednego kołpaka bo Gregor był szybszy :naughty:

Już się nie tłumacz, bo tłumaczą się winni :tongue4: Dobrze wiemy kto był prowodyrem zajebania Krolowi kołpaków :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi, 15 stopni to nie jest zimno, ja przy takiej pogodzie wyrywałem słowaczki w krótkim rękawku :polew:

na Arene, a jak będzie lało to telefon do kogoś z Elyty, ale radze zawsze najpierw podjechać pod Arene :wink4:

w tamtym roku to pod Areną siedzieliśmy podczas burz nawet więc nie panikować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam! :naughty: Dość często bywam w Gliwicach, więc może kiedyś uda mi się oglądnąć wasze :audi:-ce w realu. :wink4:

Zapraszamy w kazdy piatek :hi:

Rudi, 15 stopni to nie jest zimno, ja przy takiej pogodzie wyrywałem słowaczki w krótkim rękawku :polew:

na Arene, a jak będzie lało to telefon do kogoś z Elyty, ale radze zawsze najpierw podjechać pod Arene :wink4:

w tamtym roku to pod Areną siedzieliśmy podczas burz nawet więc nie panikować :)

E tam 15 stopni mam nadzieje ,telefon do elyty haha mam do prezesa ,,ciebie, krola, pelexa, majkiego,, egona, guru ,itd.....

[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 23:12_________________________________________________jakby co to dajcie znac

spadam już narka i dobranoc wszystkim :hi:

Rudi ubierzesz sie cieplo i nie marudz, dzisiaj przeciez bylo goraco, a 14 stopni to tez nie mroz.

no nareszcie skonczylem..... wziąlem sie dzisiaj za nabijanie postow w nawbie :decayed:

Nie bierz przykladu z guru, to zly przyklad :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhehehhe nie no ja tam Guru nie fikam bo jak dostane pare szybkich strzałów to będzie zemna źle, a widziałem co potrafi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz przykladu z guru, to zly przyklad :polew:

hhehehhe nie no ja tam Guru nie fikam bo jak dostane pare szybkich strzałów to będzie zemna źle, a widziałem co potrafi :polew:

Oj oj :baseball: :baseball: grabicie sobie

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czester, jak znam Was, to jak przyjade z roboty przed 14:00 to już będzie ponad 900 :polew:

Guru, nie stresuj się, jutro Ci znów jakiś wężyk się urwie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehheh co nie Arek? to że sam go sobie schłodzi to nic nie znaczy :polew:

to nic, trzeba było by iść spać, bo 4:40 pobudka, a po robocie spocik, no i podobno mam jakiegoś czarnego parcha w nowej budzie ujeżdżać, taki zwykły gnojowóz... wiecie który to, ten z odpryskami na masce

a kierowca taki troche napakowany :decayed:

to nic ide, DObranoc Wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...