SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

• diman

Top użytkownicy w tym temacie

Elo rybenki...:hi:

Po zodiaku jestem lwem....także pamiętaj Panie kolego ....:decayed:

cześć,w jakże piękną pogodę :facepalm::facepalm:

taaa zwłaszcza ten grad o 5. boje się iść zobaczyć auto

U nas tylko lało na szczęście....ale tak ,że mam auto czyste jak po myjce cisnieniowej :kox:

:hi:

Właśnie wstałem, to padało dzisiaj?? :shock3:

---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ----------

Pucek:

:hi: Wolne, kupa roboty na placu a tu taka pogoda :doh:

:hi:

Właśnie wstałem, to padało dzisiaj?? :shock3:

Pucek:

Dzięki, jarzma mi już leżą w garażu:wink:

Ja mam tzw. "koszyk grillowy" czyli grill + wszystkie akcesoria + zestaw do gier (badminton itp) jakieś koce, jest i olej silnikowy :decayed:

Oleju nie mam bo mi nie bierze wiec od wymiany do wymiany ale za to mam rozpalke...:whistling:

:hi:

Jak bym mial seata to tez bym wozil rozpalke jak sie zepsuje na drodze to odrazu tylko to podpalic :decayed::polew:

haha, dob:polew:

:hi:

Co jeden to lepszy ;):polew::polew::polew:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:bry:

I weź tu kup co innego jak Audi i mosz pojechane na każdym kroku... hehe

(Pany nie ma Kto pierścienia absu z tylnej tarczy z B5? Kumpel potrzebuje na szybiora.)

Egon nie wkur... mnie bo sprzedam seata i za ta kase kupie dwie twoje b6...:whistling::whistling:

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ----------

P.S. Zna ktos jakiegos magika ktory wgrywa navi do telefonow? Potrzebuje wgrac sygic europe cala do Galaxy Note 2. Oczywiscie zaplace ile trzeba za dobra robote.

odezwij sie do Darka (D4RK) jakiś czas temu pojawiał sie na spotakch jeszcze avantem b5 1.8T Q :wink:

tel na PW :wink:

Michał, wielkie dzieki za dystanse, wyglada teraz kosmiczne, ale ja bym kupil nieco wieksze niz 15mm

:facepalm::polew:

:facepalm::polew:

Luzik... trzeba sobie pomagać :wink:

Najważniejsze, że znalazłeś moją wioche na mapie i że już Ci tam nic nie trze :wink: