Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Pucek uważaj co piszesz bo dwa posty wyżej widziałem chyba wpis Twojej lubej ;p Nie żeby coś ale obiad czasem warto zjeść :P:polew::polew::polew::polew:

Luuuzik, Anna jest wyluzowana, siedzi obok i maluje paznokcie, a obiady robi mama :naughty: JESZCZE :grin:

Miron, rodzice powiedzieli "a nie pier**l że kupiłeś auto" :grin:

Hahahaha to sie ojciec wkurw... to ja ci cegły nosze żeby budowa tańsza była a ty auta zmieniasz.... :D

Pucek, nic nie będzie ci jeździć tak tanio jak 1.8T na gazie :facepalm: Coś ty zrobił, teraz będzie że Pucek gdzieś nie jedzie bo za drogo na paliwo :doh: A tato powie: "Synku mówiłem ci po co ci takie auto, nigdzie nim nie pojedziesz, bo nie będziesz miał na paliwo" :grin:

Aż tak źle nie będzie, przy "trasie" 10 km udało mi się zejść do 8.6 litra/100km :grin:

Gregory, 7 lat się bujam B5 i najwyższy czas coś zmienić :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem wiem, Pucek mnie też już pomału ciśnie na zmiane. Ale co nie policzysz to wychodzi że zmiana na nowsze to tylko koszta. Droższy serwis, droższa podróż itd. wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek uważaj co piszesz bo dwa posty wyżej widziałem chyba wpis Twojej lubej ;p Nie żeby coś ale obiad czasem warto zjeść :P:polew::polew::polew::polew:

Luuuzik, Anna jest wyluzowana, siedzi obok i maluje paznokcie, a obiady robi mama :naughty: JESZCZE :grin:

Miron, rodzice powiedzieli "a nie pier**l że kupiłeś auto" :grin:

Hahahaha to sie ojciec wkurw... to ja ci cegły nosze żeby budowa tańsza była a ty auta zmieniasz.... :D

Wiem wiem, Pucek mnie też już pomału ciśnie na zmiane. Ale co nie policzysz to wychodzi że zmiana na nowsze to tylko koszta. Droższy serwis, droższa podróż itd. wszystko.

Komfort, moc i wypas wszystko wynagradza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty Pucek nowej fury :thumbup1: Ośkowego b7 naprawde żal byłoby nie wziąść :wink: Oby Ci się spisywało jak najlepiej!!!

Dom nie zając, budowa nie ucieknie :decayed:

A do Ośka zadzwonie i pogratuluje auta bo tu i tak nie zagląda :decayed: B8.... co tu dużo gadać, piękne!!! Ciekawy jestem jak ten B&O napierdziela :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty Pucek nowej fury :thumbup1: Ośkowego b7 naprawde żal byłoby nie wziąść :wink: Oby Ci się spisywało jak najlepiej!!!

Dom nie zając, budowa nie ucieknie :decayed:

A do Ośka zadzwonie i pogratuluje auta bo tu i tak nie zagląda :decayed: B8.... co tu dużo gadać, piękne!!! Ciekawy jestem jak ten B&O napierdziela :kox:

Dzięki Nimiec :decayed:

Jakoś to bydzie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty Pucek nowej fury :thumbup1: Ośkowego b7 naprawde żal byłoby nie wziąść :wink: Oby Ci się spisywało jak najlepiej!!!

Dom nie zając, budowa nie ucieknie :decayed:

A do Ośka zadzwonie i pogratuluje auta bo tu i tak nie zagląda :decayed: B8.... co tu dużo gadać, piękne!!! Ciekawy jestem jak ten B&O napierdziela :kox:

Ja już też z nim Gadałrm :D

To w piątek szykuje się ciekawy spot ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty nowych furmanek :wink:

Egon i jak ten czujnik?

wymontowany u egona... ale jutro dopiero będziemy podmieniać, dzisiaj było krucho z czasem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty nowych furmanek :wink:

Egon i jak ten czujnik?

wymontowany u egona... ale jutro dopiero będziemy podmieniać, dzisiaj było krucho z czasem :kwasny:

Maniek niema sensu jutro odpuszczamy tern czujnik :wink: Rozmawialem z Kuba i Piotrkiem i to bedzie cos z Turbo wiec niema sensu narazie szukac czegos innego :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu burzliwych dniach w ostatnim czas w kwestii zakupu/sprzedaży samochodów od dziś mamy nowe fury i nowych właścicieli

Ośkowi gratuluję przepięknej pełnej wersji s-line na mega wypasie i jedynym słusznym silniku B8:kox:

Zaś Puckowi gratuluję furki, którą wszyscy znają lecz mimo to mam nadzieję że będzie go jeszcze długo cieszyć B7:kox:

Kilka fot z transakcji sprzed 2 godzin:

http://images64.fotosik.pl/271/1f888ca2c25cbf0dm.jpg

http://images64.fotosik.pl/271/db6290f03bce1983m.jpg

http://images65.fotosik.pl/272/282a66a75b658e49m.jpg

http://images62.fotosik.pl/271/c9b9360482acb8e0m.jpg

http://images62.fotosik.pl/271/8a54c04dc15e1fd0m.jpg

B7 znacie - kilka słów na temat przytarganego w nowy z DE B8

rocznik 2009

3.0tdiQ

s-line wenętrzny i zewnętrzny

alu 19 cali

pełny parktronic + kamera cofania

pełna czarna skóra

nagłośnienie bang@olfsen czy jak tam się to pisze :decayed:

tiptronik

i ogłnie milion innych pakietów i dodatkow - ogólnie :kox:

Miron, fajnie, że sztuka okazała się ok :kox: Z resztą pewnie jak przeglądaliście historię to widać, że zdrowa bestia :kox:

PS. Pucek - masz najładniejsze koło w tym zestawieniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty nowych furmanek :wink:

Egon i jak ten czujnik?

wymontowany u egona... ale jutro dopiero będziemy podmieniać, dzisiaj było krucho z czasem :kwasny:

Maniek niema sensu jutro odpuszczamy tern czujnik :wink: Rozmawialem z Kuba i to bedzie cos z Turbo wiec niema sensu narazie szukac czegos innego :kwasny:

no jak tam chcesz, jak cos ja czas jutro mam :wink:

Jak byś mimo to potrzebował żeby Ci tam jutro coś przyswiecić tak jak dzisiaj, to daj znać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty nowych furmanek :wink:

Egon i jak ten czujnik?

Tomek powiem Ci tak jak go odlacze to Auto gorzej zaczyna zapalac wiec mysle ze to nie wina Czujnika i Kuba mowil ze nawet jak by czujnik padl to turbo powinno dmuchac :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ta miejscówa co wspominałem jest tutaj:

Rutki | poławiacze radosnych chwil

Pogadam z właścicielem co i jak i jak ewentualnie rozlicza szkody ;)

o co chodzi z tą miejscówką Horny? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek graty furmanki :kox:.....

Zazdroszczę zmiany....mi już moje też bokiem wychodzi.........ale jeszcze cza poczekać ....ehhh.....:doh: .....

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty nowych furmanek :wink:

Egon i jak ten czujnik?

Tomek powiem Ci tak jak go odlacze to Auto gorzej zaczyna zapalac wiec mysle ze to nie wina Czujnika i Kuba mowil ze nawet jak by czujnik padl to turbo powinno dmuchac :kwasny:

Jak Kuba tak powiedział to tak musi być :wink:

---------- Post dopisany at 07:52 ---------- Poprzedni post napisany at 07:52 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek graty furmanki :kox:.....

Zazdroszczę zmiany....mi już moje też bokiem wychodzi.........ale jeszcze cza poczekać ....ehhh.....:doh: .....

wysłane z one v :)

Dzięki :wink:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...