Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

witam!

mogę wam zająć chwilkę?....... ja z takim pytankiem..... mam telewizję satelitarną z "Polsat Cyfrowy" i zastanawiam się czy jest możliwość dołożyć do istniejącego zestawu drugi konwerter aby móc odbierać programy z satelity Astra? Ma ktoś coś takiego w domu? Czy dekodery z Polsatu nadają się do tego?

Jest opcja. Jeśli są dwa konwertery to nigdy nie mogą być na tą samą satelitę. Polsat cyfrowy jest na Hotbird więc na drugim konwerterze możesz odbierać Astrę. Pamiętaj, że w De sygnał Hotbird nie jest tak mocny jak w PL. Ale u mnie daje radę N-ka.
No mam w DE polsat i na sygnał nie narzekam ale chce dołożyć konwerter aby odbierać sygnały z Astry tylko nie wiem czy dekoder z Polsatu nie będzie robił problemów.... myślałem, że może ktoś tak ma i potwierdzi, że będzie ok albo i nie.
Na nc+ tak mam i jest ok

jakieś większe problemy z ustawieniem dekodera były czy nic nie musiałeś zmieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

witam!

mogę wam zająć chwilkę?....... ja z takim pytankiem..... mam telewizję satelitarną z "Polsat Cyfrowy" i zastanawiam się czy jest możliwość dołożyć do istniejącego zestawu drugi konwerter aby móc odbierać programy z satelity Astra? Ma ktoś coś takiego w domu? Czy dekodery z Polsatu nadają się do tego?

Jest opcja. Jeśli są dwa konwertery to nigdy nie mogą być na tą samą satelitę. Polsat cyfrowy jest na Hotbird więc na drugim konwerterze możesz odbierać Astrę. Pamiętaj, że w De sygnał Hotbird nie jest tak mocny jak w PL. Ale u mnie daje radę N-ka.
No mam w DE polsat i na sygnał nie narzekam ale chce dołożyć konwerter aby odbierać sygnały z Astry tylko nie wiem czy dekoder z Polsatu nie będzie robił problemów.... myślałem, że może ktoś tak ma i potwierdzi, że będzie ok albo i nie.
Na nc+ tak mam i jest ok

jakieś większe problemy z ustawieniem dekodera były czy nic nie musiałeś zmieniać?
Tylko ja mam swój własny dekoder nie od nich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie!

Dzięki wielkie za życzenia, kurde.... ostatnie 20... za rok już trójeczka z przodu :facepalm::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, najpilniejsze ogarnięte... ale kluczyka nowego szukom

Cisne do roboty, to zaraz zadzwonie i pogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron dachówka wybrana i zamówiona?

dawno - przeca już wtedy pisałem jaką zamówiłem

wypas masakra - przy takim ogłoszeniu to można napisać max wersja

http://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-A4-Avant-quattro-S-Line-Sportsitze/vhc:car,cnt:de,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,ms1:1900_9_,frn:2008,prn:7000,prx:13000,ful:diesel,vcg:estatecar,xhl:true/pg:vipcar/231564057.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś rejestracja poszła.się walić... Troche sie dopoleruje i będzie w lusterku wstecznym na banie potwór.... Czarne nerki i jakieś koło wpadnie jeszcze w tym sezonie choćby skały srały... Xenon na uwadze ale musze rozeznać temat w różnicach między sedanem a coupe... Wkłady ponoć pasują a samopoziomowanie już jest i działa więc idziemy w dobrym kierunku... Spalanie na razie 15 litrów i tu nie ma.się co czarować... Ale ogólnie jest dobrze...i uciecha jest... W porównaniu z.Nismo kosmos... Jako drugie auto rewelka... Subwoofer już też zaczyna pierdzieć ale sie zrobi... W końcu auto 2002 rok więc troche wkładu i serca potrzebne... A po niedzieli wpada ori nowa odma i auto wróci do parametrów fabrycznych bo w tej chwili zmulone....

2474a0195904b562bc4a83415e10c857.jpg

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobimy hammerku i jeszcze pojadymy razem na zlota...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób Pan :D gwint już Ci szukać?

Hammer myślałem.o tym ale bardziej Air Ride... Ale w tej chwili przy m pakietowym zawieszenieniu będzie Ok... Na tej feldze..a potem pomyślimy dalej jak porobie nadgodziny

..

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób Pan :D gwint już Ci szukać?

Hammer myślałem.o tym ale bardziej Air Ride... Ale w tej chwili przy m pakietowym zawieszenieniu będzie Ok... Na tej feldze..a potem pomyślimy dalej jak porobie nadgodziny

..

Naciapane z Z2

Ebnij się w łeb, pakuj gwint, gdzie chcesz dać blachę? myślę że za bardzo kombinujesz, gleba, koło, bixy - to wystarczy i będzie idealnie!

miron dachówka wybrana i zamówiona?

dawno - przeca już wtedy pisałem jaką zamówiłem

wypas masakra - przy takim ogłoszeniu to można napisać max wersja

http://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-A4-Avant-quattro-S-Line-Sportsitze/vhc:car,cnt:de,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,ms1:1900_9_,frn:2008,prn:7000,prx:13000,ful:diesel,vcg:estatecar,xhl:true/pg:vipcar/231564057.html

LECZ SIĘ :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli obaj bracia do psychiatryka.... Pucek A co do braku rejestracji to to moje auto nr.2 do roboty.. I mam a4 pod.nosem.i zjedzam pod samą firmą... JA tam radiowozu nie widziałem od 6 lat.... Poza tym.śmigam Astrą...

P.S. Strona 5800... To co. W czwartek z źorami w Szałasie?

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób Pan :D gwint już Ci szukać?

Hammer myślałem.o tym ale bardziej Air Ride... Ale w tej chwili przy m pakietowym zawieszenieniu będzie Ok... Na tej feldze..a potem pomyślimy dalej jak porobie nadgodziny

..

Naciapane z Z2

Ebnij się w łeb, pakuj gwint, gdzie chcesz dać blachę? myślę że za bardzo kombinujesz, gleba, koło, bixy - to wystarczy i będzie idealnie!

miron dachówka wybrana i zamówiona?

dawno - przeca już wtedy pisałem jaką zamówiłem

wypas masakra - przy takim ogłoszeniu to można napisać max wersja

http://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-A4-Avant-quattro-S-Line-Sportsitze/vhc:car,cnt:de,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,ms1:1900_9_,frn:2008,prn:7000,prx:13000,ful:diesel,vcg:estatecar,xhl:true/pg:vipcar/231564057.html

LECZ SIĘ :grin:

leków brakło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to przywitam sie już bo i tak po spaniu... :hi:

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...