Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

a przy zdejmowaniu głowicy nie trzeba czasem nowych uszczelek? :gwizdanie:

w ogóle to pelex ani grosza nie powinieneś do tego dołożyć :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

witam czy ktos z was wybiera sie do Wyrazowa z Gliwic na rozpoczecie sezonu grilowego pytam bo moze bysmy zorganizowali jakas grupe z naszego miasta i pojechali razem ponizej daje namiar na impreze gdyby cos dajcie cyne na miejsce startowe i czas :hi: zamieszczam link

http://www.a6klub.pl/otwarcie-sezonu-grillowego-czstochowa-wyrazw-sobota-25-vt9311.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to słyszałem że ostatnio na strefie był taki koleś taką starą fiestą, "dość dłubaną". Nie miał w środku nic tylko fotel kierowcy( czyli tzw. wydmuszka) i objeżdżał wszystko co miało 4-ry koła i się ruszało kox. Wiem bo mam tam swojego człowieka naughty

tak ta fiesta smigała rok temu jeszcze przed zmiana silnika dawała rade wszystkim no moze oprócz jednej corsy

a tu corsa

Panowie jestem podłamany ;( właśnie się dowiedziałem że mechanikom złamał się gwintownik w mojej głowicy :wallbash: i muszą ją ściągać więc się przeciągnie jeszcze jeden dzień naprawa w związku z czym nie wiem czy jutro uda mi sie przyjechać na spocik :no:

Jeszcze się dowiem jutro ile będę musiał zapłacić za te utrudnienia to sobie pewnie usiądę i nie będę umiał wstać :thumbdown:

To chyba ich problem, ze polamali sobie gwintownik i musza sciagac glowice :kwasny:

ciekawe jak go wykreca z aluminiowej głowicy i jakie jeszcze koszty cie czekaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mila checia sprawdze twoje mozliwosci :cool1: mam o cale 125 koni mniej więc nie masz co się bać że zostaniesz pojechany przez 125 koników z KNUROWA :evil: :evil:

125kM to nic, ale te są z Knurowa to mam się czego obawiać :decayed: :>

odrazu wyprobuje nowe tarcze i klocki na przód .

A o tyle to co zapomniałeś, lubisz bokiem latać przy ostrym hamowaniu?

to ile Ty masz lat staruszku ??

To nie ważne ile mam lat, sam czuję się bardzo młodo.

właśnie dlatego tak daleko idące mody robię i mam w planach :kox:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 16:18_________________________________________________bo według mnie sztuką jest w sytuacji gdy ludzie widzą kolejne mijające ich b5 i nic nie mówią, sprawić by się oglądali :naughty:

To postaraj się najpierw abyś miał ich czym minąć :gwizdanie:

Poza tym u mnie to nie zadziała, bo nawet nie zdążą zobaczyć co za auto ich minęło :kox::polew:

Panowie jestem podłamany ;( właśnie się dowiedziałem że mechanikom złamał się gwintownik w mojej głowicy :wallbash: i muszą ją ściągać więc się przeciągnie jeszcze jeden dzień naprawa w związku z czym nie wiem czy jutro uda mi sie przyjechać na spocik :no:

Pelex ściąganie głowicy wiąże się z jej planowaniem jeśli miało by to mieć ręce i nogi. Bo jak się okaże że po odkręceniu głowica jest trochę krzywa to po dokręceniu będą na 100% przedmuchy. Do tego oczywiście nowa uszczelka, profesjonaliści wymieniają też szpilki. A otwory na szpilki trza przed wkręcaniem oczyścić z brudu bo głowice potem pękają jak się na hame z brudem szpilkę wkręci. Nie pisze tego żeby cię jeszcze bardziej podłamać, ale tak żebyś wiedział, bo lepiej jest wiedzieć i przypilnować mechaników niż się dziwić że po krótkim czasie głowica pękła a winnego nie ma.

a tu corsa

Ogólnie na filmiku widać, że corsa daje rade i to dosyć. Chętnie bym się dowiedział jaką ma moc, ale jeśli nie jest dłubany ten 3.0 z Omegi pewnie to może mieć ~250KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nawet o tym myśleć Darek a co do Corsarza to nieźle wymiata :shocked: jak on upchał tam silnik 3.0 z MV6 :mysli:

Panowie jestem podłamany ;( właśnie się dowiedziałem że mechanikom złamał się gwintownik w mojej głowicy :wallbash: i muszą ją ściągać więc się przeciągnie jeszcze jeden dzień naprawa w związku z czym nie wiem czy jutro uda mi sie przyjechać na spocik :no:

Jeszcze się dowiem jutro ile będę musiał zapłacić za te utrudnienia to sobie pewnie usiądę i nie będę umiał wstać :thumbdown:

To chyba ich problem, ze polamali sobie gwintownik i musza sciagac glowice :kwasny:

zgadza się Czester ja tez tak uważam ale nie znam gościa tak dobrze więc nie wiem jak będzie. Jak mnie skasuje to juz mam temat do jakich warsztatów nie jejździć :naughty: jest chyba na forum taki dział.

Może jeszcze gdzies w jaikmś inny forum troszke podziałam i zrobie mu taka opinie że nikt do nie go już nie przyjedzie a napewno nikt z forum :tongue4:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 20:57_________________________________________________GREGORY masz racje to że się głowice planuje i nowa uszczelke daje oczywiście wiedziałem ale o tych szpilkach to juz nie dzieki za info :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy ktos z was wybiera sie do Wyrazowa z Gliwic na rozpoczecie sezonu grilowego pytam bo moze bysmy zorganizowali jakas grupe z naszego miasta i pojechali razem ponizej daje namiar na impreze gdyby cos dajcie cyne na miejsce startowe i czas :hi: zamieszczam link

http://www.a6klub.pl/otwarcie-sezonu-grillowego-czstochowa-wyrazw-sobota-25-vt9311.htm

patrząc na listę osób z A4 to nie trudno się domyśleć że to zlot z klubu EU :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 21:51_________________________________________________Gregory, dziś byłem raz jeszcze w SK i wracając o dziwo o godz. 19.30 udało mi się rozwinąć skrzydła na autostradzie

Na prostej 240km/h z lekkiej górki 245km/h ( na pokładzie ja , żonka i maluszek +wózek i troche zakupów :)) obroty już w sumie przed czerwonym polem więc to wszystko na co stać te B6 :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jezu jestem wreszcie :wallbash: tyle czasu w robocie przekichane :wallbash: widzę że znów się sporo wydarzyło przez ten jeden dzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jezu jestem wreszcie :wallbash: tyle czasu w robocie przekichane :wallbash: widzę że znów się sporo wydarzyło przez ten jeden dzień :)

jeszcze Cię to dziwi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jezu jestem wreszcie :wallbash: tyle czasu w robocie przekichane :wallbash: widzę że znów się sporo wydarzyło przez ten jeden dzień :)

jeszcze Cię to dziwi :)

No nie nie a gdzież bym śmiał się dziwić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jutra - spadam bo i tak tu widze cisza - ide odespać straty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany, a jak to jutro z tym grillowaniem???

kto co bierze??? ja np. zabieram kubki plastikowe - może się przydadzą :naughty:

jak to organizujemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie jutro nima ;(

na pewno nikt nie jest zdziwiony :polew: :polew: :polew:

jak dobrze pamiętam mareczku to jesteś mi krewny jakiś alkohol (sam kiedyś coś zaproponowałeś)

więc odpuszczam ci ten dług

i możesz spokojnie przyjechać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie jutro nima ;(

na pewno nikt nie jest zdziwiony :polew: :polew: :polew:

jak dobrze pamiętam mareczku to jesteś mi krewny jakiś alkohol (sam kiedyś coś zaproponowałeś)

więc odpuszczam ci ten dług

i możesz spokojnie przyjechać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jestem jestem jeszcze nawet tego kabla nie przeciagnolem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie jutro nima ;(

na pewno nikt nie jest zdziwiony :polew: :polew: :polew:

jak dobrze pamiętam mareczku to jesteś mi krewny jakiś alkohol (sam kiedyś coś zaproponowałeś)

więc odpuszczam ci ten dług

i możesz spokojnie przyjechać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jestem jestem jeszcze nawet tego kabla nie przeciagnolem :P

nie przeciągnąłeś?? ale z nieobecnością to przegiąłeś

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: w ten spotowy dzień - chyba mni dziś nie będzie :decayed: mijałem rano 2 autokary z napisam "JEDZIEMY NA GLIWICKI ZLOT A4" :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wogóle to Dzień dobry

Widzę że pogoda typowo grillowa się zapowiada

i mam nadzieję że nie zmieni się do wieczorka

M@rk mam nadzieję że za tydzień się zjawisz.

Bo ja będę

Krolu kufa ciśnij tą "sekretarkę obciągarkę" z tą fakturą

tak co byś do następnego piątku zdążył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie żeby zabrać kieliszki na dzisiaj - piwa już kupione ( cały czteropak ) :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...