Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

:mysli: niema A5/S5 z oznaczeniem V10 - max V8 na przednich nadkolach :)[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:27_________________________________________________chyba że z allegro :decayed:

jak pisalem , tylko koło niego śmignąłem ... a z racji że właśnie mnie jakaś choroba dopadła + gorączka w chwili obecnej - proszę o wyrozumiałość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

a ja byłem w niedziele na giełdzie gliwickiej i było S-line w b5 :mysli: :mysli: :gwizdanie:

i co powiedziałeś sprzedającemu, że fajnie że sprzedaje coś czego nawet audi nie produkowało :decayed:

na gięłdzie co drugie B5 jest s-line.

Ja się kiedyś wdałem w dyskusje ze sprzedających ( oczywiście handlarz ) i jak powiedziałem co myślę o jego wiedzy i tym jego s-line to za chwilke już miałem 5 jego kolegów za plecami :decayed:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:43_________________________________________________s-line były produkowane od 2001r w budzie B6 - chyba że były wersje specjalnie dla polskich handlarzy i robili je już od 97 :polew:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:45_________________________________________________a nawet nie wiem czy nie było tak że B6 wyszło w 2001 a wersja s-line rok później czyli 2002 :)

I już wiem skąd się wzioł ten brak zęba :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie no świruję...

Lepiej z takimi nie dyskutować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja byłem w niedziele na giełdzie gliwickiej i było S-line w b5 :mysli: :mysli: :gwizdanie:

i co powiedziałeś sprzedającemu, że fajnie że sprzedaje coś czego nawet audi nie produkowało :decayed:

na gięłdzie co drugie B5 jest s-line.

Ja się kiedyś wdałem w dyskusje ze sprzedających ( oczywiście handlarz ) i jak powiedziałem co myślę o jego wiedzy i tym jego s-line to za chwilke już miałem 5 jego kolegów za plecami :decayed:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:43_________________________________________________s-line były produkowane od 2001r w budzie B6 - chyba że były wersje specjalnie dla polskich handlarzy i robili je już od 97 :polew:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:45_________________________________________________a nawet nie wiem czy nie było tak że B6 wyszło w 2001 a wersja s-line rok później czyli 2002 :)

I już wiem skąd się wzioł ten brak zęba :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie no świruję...

Lepiej z takimi nie dyskutować...

hehehe , dobre Krolu :polew: :polew: :polew: widzę że mimo pogody tryskasz humorem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja byłem w niedziele na giełdzie gliwickiej i było S-line w b5 :mysli: :mysli: :gwizdanie:

i co powiedziałeś sprzedającemu, że fajnie że sprzedaje coś czego nawet audi nie produkowało :decayed:

na gięłdzie co drugie B5 jest s-line.

Ja się kiedyś wdałem w dyskusje ze sprzedających ( oczywiście handlarz ) i jak powiedziałem co myślę o jego wiedzy i tym jego s-line to za chwilke już miałem 5 jego kolegów za plecami :decayed:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:43_________________________________________________s-line były produkowane od 2001r w budzie B6 - chyba że były wersje specjalnie dla polskich handlarzy i robili je już od 97 :polew:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:45_________________________________________________a nawet nie wiem czy nie było tak że B6 wyszło w 2001 a wersja s-line rok później czyli 2002 :)

I już wiem skąd się wzioł ten brak zęba :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie no świruję...

Lepiej z takimi nie dyskutować...

wiem wiem - ale nie mogłem sie powstrzymać i powiedziałem debilowi "kilka pouczających zdań" bo takie kity tam ludziom wciskają że szok - ale z drugiej strony jak ludzie tempaki i sobie dają kit wciskać to trudno[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 11:05_________________________________________________Krolu gdyby przy każdej małej zadymie wywalali mi zęba - to byście ze mną językiem migowym rozmawiali na zlotach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron - to ty po to na tą paker hale chodzisz , żeby później gnębić tych "biednych" handlarzy w niedziele ... ?? :gwizdanie: :>

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

W Gliwicach odbędzie sie spotkanie w dziedzinie car-audio tam będzie możliwość posłuchania ciekawych samochodów ,

być może pomoże w przyszłości budowie nagłośnienia w swojej furce i pozyskania informacji itp.

A to link do imprezki

http://www.audiocar.pl/forum/viewtopic.php?t=4373

jak by co to tel.504419400

Spotkanie odbędzie sie w tą sobote na lotnisku od godz14-21

na spotkaniu nie obowiązuje nikogo do prezentacji furki ,kto chce to sie pochwali

a napewno dowie sie ciekawych żeczy w tej dziedzinie ,nie jest to spotkanie klubowe ale.............może być całkiem całkiem.

Pozdro gregor_audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

W Gliwicach odbędzie sie spotkanie w dziedzinie car-audio tam będzie możliwość posłuchania ciekawych samochodów ,

być może pomoże w przyszłości budowie nagłośnienia w swojej furce i pozyskania informacji itp.

A to link do imprezki

http://www.audiocar.pl/forum/viewtopic.php?t=4373

z chęcią bym odwiedził , ale uczelnia ... :confused4: ciekawe do której potrwa impreza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla braci z Gliwic! :> Czasem bywam w Gliwicach, ale niestety nie swoją B5-ką. :disgust:

wpaść do nas możesz zawsze i obojętnie czym :wink4:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 15:18_________________________________________________

Miron - to ty po to na tą paker hale chodzisz , żeby później gnębić tych "biednych" handlarzy w niedziele ... ?? :gwizdanie: :>

:polew: tak - a na rowerku trenuje nogi żeby w sytuacji jak zbiorą się w grupe szybko spierdo....... :polew:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 15:19_________________________________________________bo radzę sobie max z 4os. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron78

Czasem zostaję na nockę w Gliwicach, ale raczej w środku tygodnia. Najczęściej ze środy na czwartek. :) Oczywiście ma to związek z moją pracą. Na te nocki sprzydałaby się jakaś koleżanka. :wink4:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 16:19_________________________________________________A tak w ogóle to widziałem na mieście kilka klubowych furaczy. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to furacze widziałeś ? :decayed:

Pogoda do :thumbdown: :thumbdown: Gdzie się spotykamy Arena czy Forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czester1800

Jakieś 3 tygodnie temu czarną B5-kę z klubową naklejką na tylnej klapie. :wink4:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 17:18_________________________________________________Nadwozie typu sedan. :)

możliwe że moja :decayed:

Dobra radyjko zamontowane lece do was panowie :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe Somes chyba nie zauważyłeś, że mamy praktycznie identyczne furki poza twoimi czarnymi szybami, więc nie napinaj się że to twoja :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :hi:

Dzięki za spocik Panowie :good:

Diman próba radyjka wypadła pozytywnie :gwizdanie:

Konradzed gdzie mnie widziałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...