Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Panowie,

Wczoraj byłem na Muchowcu (katowice) pojeżdzić na rowerku i był zjazd A3 i było ich z 30 a same lokalne blaty, więc co my tak słabo.............!!!!

Ale to nic, póżniej byłem w McDrivie na 3 stawach a tam zlot: honda.slask.pl -> 4 autka :D średnia wieku autka 20 lat :D średnia felgi 18... i jedna miała drzwi do góry otwierane, co prawda tylko od pasażera... SZPAN NA MAX :polew: :polew: :polew: :polew:

Synek nie panikuj :wallbash:

u nich taka duża frrekfencja bo oni pewnie mają SPOTY raz w miesiącu tak jak klub mOPLA Astry II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

SoMeS mam sprawę do Ciebie chodzi o tą rozbitą lampę jeżeli możesz to nie wyrzucaj jej a przywieź ja na kolejnego spota bardzo mnie ciekawi jej budowa ponieważ jak większość wie trochę już przy moich lampach spędziłem czasu i być może jest tam taki element co mógłby mi się przydać :mysli:

SoMeS co ty na to masz tą lampe?

dzisiaj jadę dowieźć resztę pierdołek mechanikowi to zobaczę... ale ona jest w kompletnym proszku... a co do jej budowy to znam ją na pamięć bo sam je rozklejałem kiedyś więc wiem co gdzie i jak :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie po weekendzie

SoMes - wspolczuje rozbicia Adika :confused4:, mam nadzieje ze po reinkarnacji bedzie conajmniej w takim samym stanie jak przed kolizja (o ile to byl dobry stan :wink4:)

Piatkowy spot wypadl calkiem fajnie , coraz wiecej autek , nowe osoby - wiec caly czas do przodu + dodatkowe atrakcje dzwiekowe (Subaru i jego kolka) tym razem nie w wykonaniu Pelex'a :decayed:

Ja jeszcze nie doszedlem do siebie po weekendzie - wyjazd szkoleniowo-integracyjny w Milowce z roboty z otwarta kreska w barze w hotelu :decayed: ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

a ja dziś po zawiezieniu reszty tajli dostałem nową listę części i posłałem auto na płytę... wrrr :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie po weekendzie

Ja jeszcze nie doszedlem do siebie po weekendzie - wyjazd szkoleniowo-integracyjny w Milowce z roboty z otwarta kreska w barze w hotelu :decayed: ehh

No to napewno duzo sie podszkoliliscie :polew:

Somes czego jeszcze Ci brakuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ale kto nie lubi takich imprez :gwizdanie: :naughty:

a brakuje mi tylko jeszcze dokładki zderzaka bo niestety dorwałem tylko ori poliftowy... po zdjęciu maski okazało się że jeszcze kielich i lewy błotnik też nadają się na szrot... pękła... szyba :wallbash: i jakieś tam jeszcze pierdoły :thumbdown:

tyle dobrze że od prostowania mam prawdziwego speca

myślałem że zamknę się w 4ce... teraz widzę że skończy się raczej na 6tce :OMG:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ale kto nie lubi takich imprez :gwizdanie: :naughty:

a brakuje mi tylko jeszcze dokładki zderzaka bo niestety dorwałem tylko ori poliftowy... po zdjęciu maski okazało się że jeszcze kielich i lewy błotnik też nadają się na szrot... pękła... szyba :wallbash: i jakieś tam jeszcze pierdoły :thumbdown:

tyle dobrze że od prostowania mam prawdziwego speca

myślałem że zamknę się w 4ce... teraz widzę że skończy się raczej na 6tce :OMG:

kurcze niezła nieprzewidziana kasa :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gdybym wiedział to bym b6 kupił... ale co zrobić... oszczędności po prostu pójdą się j...ć :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gdybym wiedział to bym b6 kupił... ale co zrobić... oszczędności po prostu pójdą się j...ć :thumbdown:

trzeba żyć dalej - nie takie problemy ludzie mają - co nie :):wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne że tak... załamywać się nie mam zamiaru... gorzej jak by się takie coś stało a ja nie miałbym za co tego zrobić... wtedy kaplica :gwizdanie:

oby tylko niuńka się wykurowała do majówki :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoMeS mi dokładnie trzeba uchwyt do odblasku ten ruchomy, może jakiś Ci się ostał :mysli:

A ha witam spamerów (to było do Ciebie MIRON) :polew:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to akurat nie przeżyło i też miałem to wyłamane tak poza tym... problem domyślam się z drgającymi odblaskami? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maska na niego naszła wyginając go :blink:

Bożeeeeeeeee...

Nie mam pytań...

W piętek świetujemy 200 stronę a mnie najprawdopodobniej nie będzie.... ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie też raczej na pewno nie będzie no chyba że jakimś cudem niuńka wyzdrowieje do tego czasu... kto mi weźmie browar od mirona? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maska na niego naszła wyginając go :blink:

No to ladnie ,ciekawe co jeszcze wyjdzie, oby nic wiecej.

no mnie też raczej na pewno nie będzie no chyba że jakimś cudem niuńka wyzdrowieje do tego czasu... kto mi weźmie browar od mirona? :decayed:

Nieobecny na spocie = nie ma browara :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki parę dni temu wymieniłem w swojej b5 amortyzatory, odboje, łożyska przednie i tylne a i tarcze z klockami z tyłu.

I sie zaczęło coś dziwnego dziać bo wyruszyłem w drogę na prom do Rostock i jak wyjechałem w Gliwic na autostradę to to jak przekroczyłem prędkość 100 km/h to zaczęło mi trząść kierownica i to dość mocno a jak prędkość zwiększałem do 140 km/h to mniej trzęsło kierownica ale po jakiś 100 km przejechanych zatrzymałem sie i zacząłem oglądać czy w przednim zawieszeniu wszystko jest dobrze ale nie było bo drążek kierownicy z sworznia zaczął wychodzić wiec dokręciłem śrubę i pojechałem dalej i sie zatrzymałem po jakiś 20 km to dalej wychodził to zajechałem do warsztat to mechanik wbił mi drążek kierowniczy do sworznia i dokręcił z dwóch stron ale nie powiedział czemu może mi tak trząść kierownica to ruszyłem dalej w drogę i dalej to samo sie działo i tak na tej dolegliwości przejechałem 1900 km i sie zastanawiam co to może być i jak to naprawić może ktoś z was mi pomoże dzięki z góry bo się boje jeździć tym autem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie też raczej na pewno nie będzie no chyba że jakimś cudem niuńka wyzdrowieje do tego czasu... kto mi weźmie browar od mirona? :decayed:

:tongue4:

SoMeS mi dokładnie trzeba uchwyt do odblasku ten ruchomy, może jakiś Ci się ostał :mysli:

A ha witam spamerów (to było do Ciebie MIRON) :polew:

:hi:

:tongue4:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 19:05_________________________________________________Somes - browar będzie na Ciebie czekał w Biedronce w Knurowie - podejdź do kasjerki, powiedz, że jesteś od Mirona, daj jej 3 zł i ona powinna dać Ci tyskie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...