Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:tongue4:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 19:05_________________________________________________Somes - browar będzie na Ciebie czekał w Biedronce w Knurowie - podejdź do kasjerki, powiedz, że jesteś od Mirona, daj jej 3 zł i ona powinna dać Ci tyskie :polew:

:polew: :polew: :polew:

autko już wyprostowane i się składać zaczęło :naughty: dostałem info że do końca tygodnia na pewno będzie zrobione :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie Miron racja

bo jak na razie to nie mają do nas żadnego ale

nawet z tego co pamiętam to byliśmy zaproszeni na tą zeszłoroczną imprezę na ich terenie

Więc jak kulturalnie zajedziemy tam na tyły (tam ta droga jest zastawiona krawężnikami, więc przesunie je się )

i zostawimy po sobie porządek to myślę ze będzie OK

tylko szkoda że mnie nie będzie :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie Miron racja

bo jak na razie to nie mają do nas żadnego ale

nawet z tego co pamiętam to byliśmy zaproszeni na tą zeszłoroczną imprezę na ich terenie

Więc jak kulturalnie zajedziemy tam na tyły (tam ta droga jest zastawiona krawężnikami, więc przesunie je się )

i zostawimy po sobie porządek to myślę ze będzie OK

tylko szkoda że mnie nie będzie :wallbash: :wallbash:

Stary taka impreze Cie ominie...

Ja już to kombinuję co wymyślić, żeby w ten piątek nie jechać do tego zakichanego Krosna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co myślicie że z zaskoczenia zrobić sobie grilla będzie lepiej :decayed:

jak do tej pory się nie czepiali to znaczy że jest OK

a jak będzie im to przeszkadzało to zwrócą nam uwagę

ale myślę że nie będzie kłopotów - pod warunkiem że będzie kultura i porządek

no i chyba nie bardzo można się afiszować z tym piwem

bo jakaś qr** zobaczy i jeszcze po pały zadzwoni

a pozatym to niezbyt będzie wyglądało

i ciulato będzie jak będziemy musieli stworzyć nowe forum pod tytułem "klub A4 z kierowcami bez prawka" :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to dobrze gadacie... grill mniam :decayed: jak nie gdzieś tam na parkingu to lotnisko... ja mam z lotniska 2km do domu :>[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 11:13_________________________________________________

To co myślicie że z zaskoczenia zrobić sobie grilla będzie lepiej :decayed:

jak do tej pory się nie czepiali to znaczy że jest OK

a jak będzie im to przeszkadzało to zwrócą nam uwagę

ale myślę że nie będzie kłopotów - pod warunkiem że będzie kultura i porządek

no i chyba nie bardzo można się afiszować z tym piwem

bo jakaś fajans zobaczy i jeszcze po pały zadzwoni

a pozatym to niezbyt będzie wyglądało

i ciulato będzie jak będziemy musieli stworzyć nowe forum pod tytułem "klub A4 z kierowcami bez prawka" :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież my zawsze jesteśmy grzeczni i nie zwracamy na siebie uwagi a Pelex to tylko wyjątek od reguły :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokłądnie piterra - jak wszystko będzie z rozsądkiem i kulturką to się obejdzie bez tłumaczenia a jak ktoś do nas podejdzie - to przeca normala sprawa pogadać, głowy nam nikt nie urwie.

A co do organizacji konkretnego - bardziej imprezowego grilla - to niech się tylko znajdzie jakiś chętny do organizacji ( osobiście pomogę ) ustalamy konkrety i robimy - a ten piątkowy to traktujmy jako "przysłowiowy griil"[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 11:19_________________________________________________Przyjedziemy w piątek pod arene - oblukamy gdzie tam najmniej bedziemy się w oczy rzucać i się przeniesiemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokłądnie piterra - jak wszystko będzie z rozsądkiem i kulturką to się obejdzie bez tłumaczenia a jak ktoś do nas podejdzie - to przeca normala sprawa pogadać, głowy nam nikt nie urwie.

:good:

A co do organizacji konkretnego - bardziej imprezowego grilla - to niech się tylko znajdzie jakiś chętny do organizacji ( osobiście pomogę ) ustalamy konkrety i robimy - a ten piątkowy to traktujmy jako "przysłowiowy griil"

Można coś pomyśleć na maj albo czerwiec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy okazji bedziemy mieć na widoku nasze stałe miejsce - jakby ktoś dojechał - powinno być OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślcie nad miejscem, to ja zorganiuzje grille! i zrobie wszystko, żeby w piatek być !!!!

Grille zorganizujesz, a sam nie wiesz czy bedziesz :polew:

dokłądnie piterra - jak wszystko będzie z rozsądkiem i kulturką to się obejdzie bez tłumaczenia a jak ktoś do nas podejdzie - to przeca normala sprawa pogadać, głowy nam nikt nie urwie.

A co do organizacji konkretnego - bardziej imprezowego grilla - to niech się tylko znajdzie jakiś chętny do organizacji ( osobiście pomogę ) ustalamy konkrety i robimy - a ten piątkowy to traktujmy jako "przysłowiowy griil"[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 11:19_________________________________________________Przyjedziemy w piątek pod arene - oblukamy gdzie tam najmniej bedziemy się w oczy rzucać i się przeniesiemy

Ja sie zglaszam do organizacjii :naughty: A teraz spadam na uczelni to pomysle nad ewentualnym miejscem, bede mial sporo czasu na przemyslenia :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zglaszam do organizacjii

To pomyślimy ja się muszę połasić teraz ładnie do sąsiada :przebiegly:

A co tu tak nagle ucichło myślałby kto że tak wszyscy pracują :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat: gregory Dzisiaj o 10:07

Najlepiej to najpierw na kanale spojrzeć wzrokowo czy wszystko pasi. Następnie podjechać na stacje kontroli pojazdów i sprawdzić sobie samo zawieszenie na szarpakach, mnie to gość na takiej stacji w okolicy robi za dobrego browarka. Jeśli nic nie wyjdzie wzrokowo ani na szarpakach to już tylko zbierzność, lub zbieg okoliczności coś stało się z przednim którymś kołem(koło mogło np. zgubić ciężarek wyważający i już będzie drgało) albo coś w hamulcach. Choć ta historia z wypadającym sworzniem to poddaje całą naprawę pod znak zapytania. Czegoś takiego nie powinno być po wyjechaniu z renomowanego warsztatu.

ale w czwartek autem bylem u mechanika a w piątek bylem na przeglądzie jak by coś było nie tak to by mi przeglądu nie przeszedł

i temu mnie dziwi co może być w moim aucie to będę musiał za granica gdzieś do mechanika zajechać i wytłumaczyć co mi sie dzieje może tu mi to zrobią i dobrze pociągną kasy heheh :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 dzien nie wchodziłem na forum a tu juz przebiło 200 i jest już ponad 3 strony dalej, ide własnie zawias zmieniać bo przyszedł, jutro auto idzie do blacharza zeby błotniczek poprawił no i w piątek mam nadzieje ze bede na małym grillu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem i pracą się ludzie bogacą :kox:

Trzeba robić tak żeby zarobić i się za bardzo nie narobić :decayed:

no i w piątek mam nadzieje ze bede na małym grillu :P

Przyjedź obadamy jaki będzie efekt a jak nam się nie spodoba to nie dostaniesz ani piwa ani kiełbaski :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest róznica jak robisz to co lubisz czy robisz to co musisz ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie co tu tak cicho nagle sie zrobilo :mysli: Pelexowi znowu sie autko rozlecialo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra chłopaki znalazłem co jest nie tak na jednym kole odważniki mi odpadły i temu tak trzęsło bo wziąłem kumplowi z auto sciągłem kola i do mnie założyłem to zaczęliśmy jechać u mnie wtedy przestało trząść kierownica a kumplowi zaczęło :PPP i jak sie przyjrzałem to dwa odważniki z prawego kola mi spadły :PP

ale taki lol z takiego powodu żeby trzęsło nigdy bym nie pomyślał :PP :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...