Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć chłopaki parę dni temu wymieniłem w swojej b5 amortyzatory, odboje, łożyska przednie i tylne a i tarcze z klockami z tyłu.

I sie zaczęło coś dziwnego dziać bo wyruszyłem w drogę na prom do Rostock i jak wyjechałem w Gliwic na autostradę to to jak przekroczyłem prędkość 100 km/h to zaczęło mi trząść kierownica i to dość mocno a jak prędkość zwiększałem do 140 km/h to mniej trzęsło kierownica ale po jakiś 100 km przejechanych zatrzymałem sie i zacząłem oglądać czy w przednim zawieszeniu wszystko jest dobrze ale nie było bo drążek kierownicy z sworznia zaczął wychodzić wiec dokręciłem śrubę i pojechałem dalej i sie zatrzymałem po jakiś 20 km to dalej wychodził to zajechałem do warsztat to mechanik wbił mi drążek kierowniczy do sworznia i dokręcił z dwóch stron ale nie powiedział czemu może mi tak trząść kierownica to ruszyłem dalej w drogę i dalej to samo sie działo i tak na tej dolegliwości przejechałem 1900 km i sie zastanawiam co to może być i jak to naprawić może ktoś z was mi pomoże dzięki z góry bo się boje jeździć tym autem

Dziwne czemu drazek Ci wylecial skoro tego nie wymieniales (moze od wstrzasow, ale cos takiego nie powinno sie stac)? Objawy jak bys mial niewywazone kola. Wymieniles moze na letnie ? a moze felgi krzywe ? Wiesz czy przod trzesie (jakies drgania na kierowinicy), czy tyl ? Moze tarcze krzywe, ale to bys mial bicie przy hamowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

kol nie wymieniałem mam zimówki i opony jak i felgi maja może jakieś 3 miesiące dopiero po wymianie amortyzatorów u mechanika zaczęło mi sie to dziać chodzi o drgania na kierownicy i wiem ze to na pewno coś z przodem jest nie tak i jak puszczam kierownice to ściąga mnie na prawo

a może mechanik coś spieprzył jest jakaś możliwość która mógł bym poprawić ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kol nie wymieniałem mam zimówki i opony jak i felgi maja może jakieś 3 miesiące dopiero po wymianie amortyzatorów u mechanika zaczęło mi sie to dziać chodzi o drgania na kierownicy i wiem ze to na pewno coś z przodem jest nie tak i jak puszczam kierownice to ściąga mnie na prawo

a może mechanik coś spieprzył jest jakaś możliwość która mógł bym poprawić ???

A drazek ktory sie wybil prawy? Moze zbierznosc, albo kolo nie napompowane. Ale caly czas nie widze zwiazku z tym co wymieniales, bo to raczej takich skutkow by nie dalo, chyba ze cos zle poskrecali :mysli:

Czy jest ktos chetny na smycze klubowe, albo polary i bluzy ?? Bo chcialbym zamowic w najblizszym czasie, a zawsze taniej o przesylke wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prawy drążek sie wybił i tak sie zastanawiałem bo czytałem na google ze może mechanik coś z katem ustawienia kol spieprzył albo coś z zbierznoscia na robił i nie wiem bo zastanawia mnie to cały czas jutro będę jechał do znajomego na kanał i oglądał czy coś nie jest dobrze skręcone albo zle :PPP ale cały czas sie zastanawiam co by mógł mechanik spieprzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kol nie wymieniałem mam zimówki i opony jak i felgi maja może jakieś 3 miesiące dopiero po wymianie amortyzatorów u mechanika zaczęło mi sie to dziać chodzi o drgania na kierownicy i wiem ze to na pewno coś z przodem jest nie tak i jak puszczam kierownice to ściąga mnie na prawo

a może mechanik coś spieprzył jest jakaś możliwość która mógł bym poprawić ???

Włos się jeży na głowie, jakby ci ten drążek wypadł całkiem to mógłbyś się zabić.

Dlatego trzeba po wyjechaniu od mechanika zaraz auto przetestować i przejechać się trochę szybciej, bo po wymianie zawieszenia mogą się różne cuda dziać, dziwie się że nie przetestowałeś auta po wyjechaniu z warsztatu.

Poza tym ja wymieniałem u siebie calutkie zawieszenie, każdą gumkę wszystko na raz i po skończeniu nic się nie zmieniło, auta nie ściągało, nie trzeba było ustawiać nawet zbieżności(być może udało mi się trafić idealnie na stare miejsca. Jeśli trzęsie podczas jazdy na wprost to pewnie coś jest źle skręcone, albo mechanik drastycznie minął się z "trafianiem na stare miejsca" dokręcając zawieche i teraz jest zbieżność nie ma miejscu.

GREGORY a na spociku może teraz będziesz???

Będe teraz, przes piwo stawia przecież to jakbym mógł nie wpaść, trza wpaść :decayed::polew:

Poza tym to słyszałem że ostatnio na strefie był taki koleś taką starą fiestą, "dość dłubaną". Nie miał w środku nic tylko fotel kierowcy( czyli tzw. wydmuszka) i objeżdżał wszystko co miało 4-ry koła i się ruszało :kox:. Wiem bo mam tam swojego człowieka :naughty:

ps. koło mojej mieściny też jest coś takiego jak "strefa"- i jeździ się tam tak jak w moim podpisie.

SoMeS obiłeś się bokiem o barierkę a zniszczenia dość, a co by było jakbyś centralnie przydzwonił w taką barierkę przy tej prędkości- totalny dzwon i kasacja.

Oooo..., fajans otwarłem 199 stronę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo..., fajans otwarłem 199 stronę :gwizdanie:

Ciekawe kto otworzy 200 chociaż i tak wiadomo kto stawia :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Gregor była Fiesta z silnikiem 2,3L ale nie widziałem jak jezdziła bo byłem tam dosłownie pare sekund, nie bawią mnie piski opon, palenie gumy itp, a tak do końca to niestety nie mogli pokazac na co ich stac bo jeden pas na prostej był zajety przez Tira ktory kręcił pauze i nie było jak wystartować w dwójke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo noo taka fieścina i tak wymiata? zawsze miałem plany żeby właśnie takie mega nie pozorne autko zrobić :naughty:

dzisiaj miałem okazje pogonić się z audikiem, o ile dobrze widziałem miało to 4.0TDI, albo A6 albo A8

nie zdążyłem wylukać bo nieźle zapinaliśmy, całkowicie doceniłem ten gwint-ratuje dupsko :polew:

ta ranna zmiana nie daje mi nic załatwić:/ mam mega wywalony przegub, mechanicy do 16 pracują i nikt nie ma czasu, zbieżność muszę poustawiać po wymianie zawiasu i to samo, chyba jestem skazany brać na środę urlop i od rana ganiać po ludziach, przecież nie przyjadę nie skończonym autkiem :no:

to dobranoc spamowicze!

buheheheh Miron a to takie masz znajomości, wiedziałem że masz niezłe plecy ale żeby nawet w biedronce??? :naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Gregor była Fiesta z silnikiem 2,3L ale nie widziałem jak jezdziła bo byłem tam dosłownie pare sekund, nie bawią mnie piski opon, palenie gumy itp, a tak do końca to niestety nie mogli pokazac na co ich stac bo jeden pas na prostej był zajety przez Tira ktory kręcił pauze i nie było jak wystartować w dwójke...

Ja myśle, że żadnego z nas tutaj nie bawi palenie gumy i piski opon, bo to dla szczeniaków. Ściganko to co innego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka wszystkim :hi:

szkoda że mnie nie będzie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

kurczę stracić piwo od prezeza :wallbash: :wallbash: :wallbash:

bedę miał kaca takiego że aż starch

ale jak wrócę z pracy po 22 to zatankuję ze smutku do pełna, aż padnę

hahahaha

ale szkoda że mnie nie będzie bo widzę że Gregory ma być, a obiecał mi rundę swoim bolidem :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie wszyscy napalają a teraz prezes wykasuje kilka pierwszych stron z wątku i do piątku nie da rady dobić do 200 :polew:

200 przeleci zanim prezes wejdzie na forum i bedzie male zdziwko :evil:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 00:35_________________________________________________

Pany w piątek raczej będę ale spóźniony bo moja ma druga zmianę i może juz moja strzałą mam nadzieje bo ten opel jest dla mnie za ostry :polew:

a co do stawiania browara wszystkim to zaden wyczyn bo na spoty przyjeżdza taka garstka ludzi że w 10 zeta sie zmieszcze :naughty:

Panowie przypominam setna stronke, ktora otworzyl Pelex, a bylo to 2 Marca 2009, takze poltora miecha i kolejne 100 stron :good: pierwsza setka strasznie mozolnie szla, ale teraz to blyskawica, i zycze nam oby tak dalej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że tylko jakieś 15 aut przyjedzie

bo tak to by Miron musiał jakimś lublinem przyjechać z tym piwskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że tylko jakieś 15 aut przyjedzie

bo tak to by Miron musiał jakimś lublinem przyjechać z tym piwskiem

Mysle, ze PW ktore porozsylalismy z Gurem poskutkowaly i przyjedzie conajmniej 30 autek :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że tylko jakieś 15 aut przyjedzie

bo tak to by Miron musiał jakimś lublinem przyjechać z tym piwskiem

Mysle, ze PW ktore porozsylalismy z Gurem poskutkowaly i przyjedzie conajmniej 30 autek :>

to moze prezes dostanie jakąś zniżke na ten browar w biedronie :polew: :polew: :polew: :polew:

to już prawie hurt będzie :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że tylko jakieś 15 aut przyjedzie

bo tak to by Miron musiał jakimś lublinem przyjechać z tym piwskiem

Mysle, ze PW ktore porozsylalismy z Gurem poskutkowaly i przyjedzie conajmniej 30 autek :>

:hi:

i tym tekstem zmusiliście mnie do przejścia na EU :tongue4:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 08:21_________________________________________________Gregory jak masz jakieś inne plany to spokojnie możesz za tydzień przyjechać - może nawet więcej auek będzie :decayed: :decayed:

Hopy - nawet jak postawię 50 piw to i tak mnie to taniej wyjdzie niż co piątkowe zakupy mojej żonki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze taki mega spot, a moja obecność stoi pod znakiem zapytani :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze taki mega spot, a moja obecność stoi pod znakiem zapytani :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nic nie szkodzi :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 08:45_________________________________________________ktoś od nas chętny - naprawdę warto

http://www.a4-klub.pl/smf/all_grupowy_chip_w_dynosofcie_dynosoft_katowice-t76114.0.html;topicseen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze taki mega spot, a moja obecność stoi pod znakiem zapytani :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nic nie szkodzi :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 08:45_________________________________________________ktoś od nas chętny - naprawdę warto

http://www.a4-klub.pl/smf/all_grupowy_chip_w_dynosofcie_dynosoft_katowice-t76114.0.html;topicseen

Ja jestem chętny ale się jeszcze nie deklaruję, bo nie wiem jak z cashem...;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...