Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

nooo nooo widziałem foty, nieźle nieźle, popatrzymy dokładnie na spociku, może się namówisz na konkretną glebe po obejrzeniu mojego padła :polew:

wychodzi na to że na ten spocik będzie udany - święto Państwowe, nikt nie pracuje wtedy, więc liczę na wysoką frekwencję :wink4:

KTO CHCIAŁ KRATKE DO ZDERZAKA??? kurcze nie pamiętam komu miałem ją przywieźć :polew:

Prezesowi świeci się zielone w profilu więc buszuje po forum, pewnie kasuje posty w temacie BB :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie to skoro piątek jest święto i wolne to może by tego większego grilla zorganizować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Somes ja już miałem okazje Cię widzieć dzisiaj z daleka :wink4:

Guru mówiłem że płytka jest mega nagrna - dlatego zawsze ją mam przy sobie ba na niej najlepiej robi się prezentacje Bose :)

A tak przy okazji to jestem pod wrażeniem ilości osób zapisanych na Ogólnopolski - jeżeli się uda ten skład do końca dotrzymać to coś czuję mega pobalujemy - o samym dojeździe nie wpominając, niezła reprezentacja :good:

Szkoda że inni się nie zapisali ( teraz już będzie bida z miejscami - Gregor mogłeś się wpisać przy tej ilości miejść i tylu chętnych nawet gdyby Ci coś wyskoczyło to bez problemu byś miejscówkę odsprzedał w każdej chwili a przynajmniej na liście być był i miałbyś pewnośc że wrazie czego jechać możesz

Ps. Gregor ten wykres który pokazywałem to był po samym programie, bo zabawie z urbiną na hamowni nie byłem więc wykresu nie mam :wink4: - zapomniałem dodać na zlocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest, jak raz spróbujesz to już się od tego nie uwolnisz :wink4:

To u mnie też zdiagnozowano tą chorobę, ale chyba inny szczep jakiś zmutowany bo mam coś takiego tylko w inną stronę. :> Wy upiększacie swoje autka na wygląd, a ja żeby było szybsze. Jeszcze ten projekt nie został całkowicie skończony bo auto czeka na finalne strojenie, a już mam w głowie nowy projekt, czegoś jeszcze znacznie szybszego :cool1:

Poza tym to jak dwa dni temu byłem na forum ogólnopolskich to było 60 osób, więc pomyślałem sobie że mam jeszcze czas na zapis. A tu dziś po Mirona wypowiedzi patrze a tam już full i jeszcze rezerwowi :shocked::(

No więc mnie prawdopodobnie nie będzie na ogólnopolskim, bo rezerwowa lista jest długa więc mam nikłe szanse. No cóż życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregory, mi pozostaje tylko upiększanie, żebym mógł dostać tej choroby co Ty, to najpierw SWAP :decayed: i nie raz o tym myślałem ale jednak postawie na inną fure :) potem z nią porobie :wink4:

szkoda że nas więcej nie pojedzie do tej Piły :tongue4: ale i tak będzie mega :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo nooo widziałem foty, nieźle nieźle, popatrzymy dokładnie na spociku, może się namówisz na konkretną glebe po obejrzeniu mojego padła :polew:

gleba hmm... jak tak to tylko jakieś używane springi bo nie mam już tak kasy zaplanowanej na to :tongue4:

teraz biore się za robienie clean ass po niedzieli, pomalować znowu muszę kierunki bo się starły przy strzale :gwizdanie: no i ledy muszą wrócić :decayed:

:hi:

Somes ja już miałem okazje Cię widzieć dzisiaj z daleka :wink4:

gdzie mnie widziałeś? :naughty: jak się prezentuje? :kox:

Miron też chcę cd do bounsu :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregory mimo wszystko powinieneś się zapisać - może w swoim czasie udałoby się coś załatwić :wink4: a może nie trzeba będzie bo miejsca same się znajdą :)

Somes - na parkingu małego Tesco około 18.30 - widziałem z daleka i przez 5 sec. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SomeS, ja bym nie chciał, bo to SAFRI DUO, z jak widziałem opis Twojego grania to tam chyba takie klimaty nie lecą

Prezesowi chodziło oto, że BOSE na tej płytce pokazuje co potrafi, miałem okazje już słuchać i jestem zdziwiony że seryjny system tak mocno gra, ja tu dałem 5 kołą na zestaw, kable, skrzynie, wzmaka i dalej nie jestem zadowolony :polew: :polew: :polew:

BOSE napewno zagości w moim przyszłym aucie :decayed:

ps. ja jeździłem na samych springach, niby - 40mm bez zmiany amorów, amory jak nowe, obniżony fajnie, komfort extra więc odrazu na gwint porywać się nie musisz! :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no ja słucham znacznie mocniejszych brzmień :gwizdanie:

Progressive i Trance głównie... :przebiegly:

co do springów to jak by mi się udało dorwać jakieś to pewnie zmienie... ale będą naciągane na seryjne amory :wink4:

najlepiej to 1BE ale znając życie to -40 w dobrej cenie też wezmę :decayed:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 21:19_________________________________________________jadę zobaczyć co się na mieście dzieje :cool1: i może już furaka na parking zaprowadzę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no ja słucham znacznie mocniejszych brzmień :gwizdanie:

Progressive i Trance głównie... :przebiegly:

co do springów to jak by mi się udało dorwać jakieś to pewnie zmienie... ale będą naciągane na seryjne amory :wink4:

najlepiej to 1BE ale znając życie to -40 w dobrej cenie też wezmę :decayed:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 21:19_________________________________________________jadę zobaczyć co się na mieście dzieje :cool1: i może już furaka na parking zaprowadzę :mysli:

cóż Ci życzyć - niskich i miękich barierek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

teraz rozwaliłeś mi system Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 21:59_________________________________________________no co martwie się o Knurowian :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo wporzo wporzo...

pojechałeś koledze że hej :naughty:

Miro, pewnie Ci sie nudzi, zapodaj fajnego furacza do 45tyś :>

a może se kupie, co prawda na rate by mi brakło ale co tam :polew:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8123211

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwony :no:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 22:26_________________________________________________nie nudzi mi się :tongue4:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, jak bym kupował A5 to tylko biały, ale R8 to bym żadnym kolorem nie pogardził :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, jak bym kupował A5 to tylko biały, ale R8 to bym żadnym kolorem nie pogardził :naughty:

na czerwonym widać komary :polew:

do jutra pany :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy skoro lubicie przeróbki wzrokowe to to będzie dobrą lekturą na nude:

http://www.tuningforum.pl/viewtopic.php?f=91&t=106239

Może i to tylko calibra, ale uważam że zrobiona jest dosyć spoko w tylu "fast & furious" i robi wrażenie, nie każdy pozna pewnie co to za auto. Nawet to wyszło.

Poza tym to ja mam jakieś sprężyny do 1BE i amory, ale nie jest to komplet na całe auto. Jakby co to mogę sprawdzić co mam. Jest to -22 .

Miron wysłałem PW do Kuredu dziś po południu żeby mnie wpisał na listę rezerwową :wink4: . Na wyjazd jestem chętny, jak zwolni się miejsce oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron żarty się widzę trzymają... :> teraz już nie ma co szaleć... trzeba się lansować a więc jazda mniej niż przepisowo :polew:

Gregory jak coś to same springi by mnie interesowały :wink4: sprawdź no to :naughty:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 23:27_________________________________________________śpią tu wszyscy czy jaki ch...? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde czaiłem się na kierowniczke od S4 ale zrezygnowałem, za cene kierownicy poszukam kubełków jednak, bo teraz na tym zawiasie latam po siedzeniu w zakrętach :polew:

jutro na noc, więc trzeba porobić jakieś foto i wkleić do tematu na moje A4 :tongue4:

trochę jeszcze poszperam i ide spać :)

DOBRANOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...