Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

O fajna stronka jeszcze na nią nie trafiłem nigdy :good:

:wallbash: :wallbash: Ku...wa znowu spać nie będę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

No to się podzieliłem z biurkiem i panelami na podłodze :decayed

Zamiłowanie takie a mam okazję pracować na sprzęcie za prawie 60 koła (ze stowarzyszenia) i mogę robić to co lubię z pełną profeską a nie odp.....lać manianę na byle czym (i jeszcze jest z tego kasa :decayed:)[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 20:28_________________________________________________Ja to się powinienem jeszcze na jakimś forum muzycznym zapisać ale wtedy już nie miałbym czasu się nawet po du..e podrapać chyba :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 20:31_________________________________________________

Ku....wa mać ja pie....dole no jasny ch..j mnie trafi :rant: wylałem se piwo :disgust: ide po drugie

bo jak sie oglada forum to sie piva nie pije :tongue4:

byś sie podzielił cfaniaczku :cool1:

No to się podzieliłem z biurkiem i panelami na podłodze :decayed:

aleś mi smaków narobił teraz musze dymać do sklepu :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech chciałem coś napisać ale cały czas mi wyskakuje

Uwaga - podczas pisania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

:wallbash::decayed:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 20:45_________________________________________________

aleś mi smaków narobił teraz musze dymać do sklepu :slina:

A widzisz bo to zawsze w domu powinno być w razie czego :decayed:

o udało się napisać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak siedzę i piję to piwko i wpadłem na genialny pomysł :decayed:

a jak bym tak obciął ori sprężyny o kawałek zwoja? jak to się ma w praktyce? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech chciałem coś napisać ale cały czas mi wyskakuje

Uwaga - podczas pisania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

:wallbash::decayed:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 20:45_________________________________________________

aleś mi smaków narobił teraz musze dymać do sklepu :slina:

A widzisz bo to zawsze w domu powinno być w razie czego :decayed:

o udało się napisać :kox:

uwierz mi, w tym domu pivo traci date ważności w przeciągu 24h wiec sam rozumiesz ale sie nie da :decayed:

PS zdrówko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak siedzę i piję to piwko i wpadłem na genialny pomysł :decayed:

a jak bym tak obciął ori sprężyny o kawałek zwoja? jak to się ma w praktyce? :kox:

Szkoda amorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale to jak bym naciągnął jakieś obniżane na nie to na to samo by chyba wyszło.... one i tak już w za dobrym stanie nie są raczej :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwierz mi ale w tym domu pivo traci date ważności w przeciągu 24h wiec sam rozumiesz ale sie nie da :decayed:

PS zdrówko

To ty powinieneś się podpiąć rurociągiem do jakiegoś browaru :naughty:

a no zdrówko :drinks:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 20:54_________________________________________________

no ale to jak bym naciągnął jakieś obniżane na nie to na to samo by chyba wyszło.... one i tak już w za dobrym stanie nie są raczej :mysli:

Może by zdało egzamin ale tak głęboko to w tym nie siedzę

Musisz pogadać z kimś z Rybnika oni tam wiedzą co i jak :polew::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... wypowiadać się tu!!! bo jeżeli nie ma przeciwskazań to jutro odpalam kątówke :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... wypowiadać się tu!!! bo jeżeli nie ma przeciwskazań to jutro odpalam kątówke :kox:

Tylko wiesz sprężyna to taki kawałek drutu tak poskręcany jakby na walcu a nie to co jest w środku :polew: :polew: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale to jak bym naciągnął jakieś obniżane na nie to na to samo by chyba wyszło.... one i tak już w za dobrym stanie nie są raczej :mysli:

somes wpadaj teraz w piatek na spota pokaze Ci mój zawias jak reflektujesz to ja się chętnie na ori standart zamienie :gwizdanie:

to dobre jest tylko najbliższy browar w tychach jest :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

somes wpadaj teraz w piatek na spota pokaze Ci mój zawias jak reflektujesz to ja się chętnie na ori standart zamienie :gwizdanie:

E jak kolega przyjedzie w piątek na ori zawiasie to mu VAG-iem obniżymy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo sparki :gwizdanie:

a co masz za glebe? :naughty:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:00_________________________________________________postaram się nie pokazywać na spocie jak nie będzie gleby ;(

hehe :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo sparki :gwizdanie:

a co masz za glebe? :naughty:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:00_________________________________________________postaram się nie pokazywać na spocie jak nie będzie gleby ;(

hehe :polew:

w pierwszym poscie naszego tematu ostatnia fota tuż za furą majkiego jest poje czerwone padło sam oceń jaka to gleba. Ja to widze jako co najmniej -40 na przodzie tył już jest troche wyżej. Taka przyjechała z Rzeszy to są czerwone springi ale żadnych oznaczeń na nich nie znalazłem, ale na przodzie trzy zwoje są sciągnięte i przez to każdy próg zwalniający jest mój :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sparki podeślij mi jakieś fotki furki na [email protected] byłbym wdzięczny :naughty:

bo tutaj tylko nosek widać że siedzi a domyślam się ża fajnie więc muszę to szybko zobaczyć :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:07_________________________________________________guru mam nadzieję :rant::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...