Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Qrna chciałbym zobaczyć tą zmiane springów pod areną ale niestety w bieszczady jade w piątek nad ranem i mnie nie bedzie :(

A może panowie vagiem vagiem tą glebe :gwizdanie:

vagiem to ja bede klime razem z piterra odszczurzał

no kurka zanim posta napisze to już nieaktualny jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Qrna chciałbym zobaczyć tą zmiane springów pod areną ale niestety w bieszczady jade w piątek nad ranem i mnie nie bedzie :(

Co do zmiany przez nas na spocie to nie będzie co oglądać chyba że masz kamerę do zdjęć po klatkowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ojciec ma lawete :naughty:

hehe ok nie straszę was już :polew: :polew: :polew:

Sparki ja mam 2 takie myki :kox:

ok spadam do apteki.. po moją... i oblukać sparkowóz jak siedzi :naughty:

somes tylko teraz troche zderzak na krawężniku stoi wieć się nie sugeruj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vagiem to ja bede klime razem z piterra odszczurzał

:good::kox:

no kurka zanim posta napisze to już nieaktualny jest

No bywa :polew: :polew: :decayed:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:26_________________________________________________

somes tylko teraz troche zderzak na krawężniku stoi wieć się nie sugeruj :decayed:

A taki myk zderzak na krawężniku oparty to jak ktoś ruszy to zaraz słyszysz co :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vagiem to ja bede klime razem z piterra odszczurzał

:good::kox:

no kurka zanim posta napisze to już nieaktualny jest

No bywa :polew: :polew: :decayed:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:26_________________________________________________

somes tylko teraz troche zderzak na krawężniku stoi wieć się nie sugeruj :decayed:

A taki myk zderzak na krawężniku oparty to jak ktoś ruszy to zaraz słyszysz co :decayed:

no ba takiego zabezpieczenia to nikt nie ma :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie :naughty:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:30_________________________________________________Coś się cicho nagle zrobiło co to reszta wysiadła czy klawiatury im padły :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślicie że sie przestraszy jak krzykne z okna ZŁODZIEJ k..VA JA CIĘ ZAP..RDOLĘ ?? decayed

No to może być ciekawy widok :naughty: nastawiaj kamerę i bierz go z zaskoczenia :decayed:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:34_________________________________________________Dobra idę zapalić za 7 minut jestem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guru cicho jest bo odejdziesz na 3 minuty i trzeba kolejne 3min czytać zeby nadąrzyć z tematami :polew:

Siedzie i czytam i popijam zimnego leszka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam leszek tyskie lepsze :good:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:41_________________________________________________No coś czuję że osoby które nie były dziś na forum z leksza się mogą zdziwić :decayed:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:42_________________________________________________

Ee coś szybko oglądał :gwizdanie:

Może się bał że będziesz na niego krzyczał :naughty:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:43_________________________________________________Oooo Prezes on-line :)

Biedny pewnie za jakieś 20 minut się odezwie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co że my nie damy rady :naughty::decayed:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:48_________________________________________________Zabrzmiało jak wyzwanie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co się dzieje z prezesem nie uważacie że już dawno :kox: się nie odzywał :polew: :polew: :decayed:

jestem jestem - patrzę na wszystko z góry - możecie się czuć bezpieczni - ale co wy myślicie że ja tylko na Śląskich będę siedział :disgust::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przez ostanie 2 godziny to nie ma czasu wyskoczyć na inne wątki bo za duże zaległości się zrobią :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki i inni - nie piszcie o tym tak ofen ( to miała być taka nasza tajemnica - taki cel ukryty ) wiecie oco chodzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes jako że jesteś z Knurowa to niema problemu, przy okazji dostaniesz płytkę jak będzie Ci sie podobać :wink4:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:55_________________________________________________

Ale coś szybko dotarłeś do nas przyznaj się że czytałeś co trzeci post :kox:

mam swój sposób czytania postów - inaczej też musiłbym się zwolnić :)[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:56_________________________________________________U mnie też właśnie się Tyskie otwarło - alkoholicy - na żaden letni z Wami nie jadę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Miron zrobiłem mały myk jak Ty z Czesterem przy 200 stronie :) i cicho sza z tym naszym małym sekretem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...