Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Wybiera się jutro ktoś do J-bia na szprot? :cool1:

nie? :decayed:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 00:25_________________________________________________

Dobra ja spadam

Do jutra :hi:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: z rana

widze, ze wesolo wczoraj bylo i uczeń przerósł mistrza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:polew: :polew:

Ty to się chyba planujesz przeprowadzić do Gliwic co :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 09:31_________________________________________________A no i oczywiście :hi: tym co doszli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z rana

Zawsze jak rano przychodzisz to ja muszę już spadać a wieczorem jak się pojawiasz to mnie już nie ma :kox: czyżbyś mnie unikał :kox::decayed:

Do wieczorka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:polew: :polew:

Ty to się chyba planujesz przeprowadzić do Gliwic co :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 09:31_________________________________________________A no i oczywiście :hi: tym co doszli :decayed:

no, będziemy razem chodzić do mirona na siłkę :decayed: :decayed:

słońce od rana, bardzo ładnie-oby do wiosny

idę coś porobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dobra wiadomość dla zainteresowanych kabelek już w drodze, jak DHL nie przygra w H.. to będzie na piątek [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 10:16_________________________________________________Pucek - ten linoskoczek, tez mnie denerwuje jego drwinami... co gorsza drwi z tego czego nie ma :gwizdanie: :gwizdanie: więc w sumie żal mu d*pę ściska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek - ten linoskoczek, tez mnie denerwuje jego drwinami... co gorsza drwi z tego czego nie ma :gwizdanie: :gwizdanie: więc w sumie żal mu d*pę ściska...

Krolu weź to na chłodno i przeanalizuj ...... też jesteś impulsywny ale ogólnie nie dajesz się tak do końca ponieść .......

Zauważ że pucek jedzie po wszystkich jak po burej suce ...... wyzywa od gejów pedałów itd ....

Ogólnie kazdy wie ze to sa jaja ale jak po nim ktoś pojedzie to ........

Więc możesz wrzucić spokojnie na luz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema chlopaki z rana :hi: :hi:

widzę że inny mogą nam tylko pozazdrościć Gliwickich hehehe , u nich powiewa nudą , a u nas co drugi tydzien jakiś dym , przynajmniej coś się dzieje :good::decayed: że aż nawet ludzie z moich rodzinnych stron już do nas zaglądają (mech15 :hi:)

oby tak dalej :good: hehehe_________________________________________________

Krolu , w tą niedziele byłem na giełdzie z tym radiem wkońcu , znalazłem kolesia , wymienił mi radio (na dokładnie taki sam model tylko rozkodowane i z podanym kodem). Koszt - 50 PLN , mi tam pasuje , ważne że wkońcu coś gra :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek - ten linoskoczek, tez mnie denerwuje jego drwinami... co gorsza drwi z tego czego nie ma :gwizdanie: :gwizdanie: więc w sumie żal mu d*pę ściska...

Krolu weź to na chłodno i przeanalizuj ...... też jesteś impulsywny ale ogólnie nie dajesz się tak do końca ponieść .......

Zauważ że pucek jedzie po wszystkich jak po burej suce ...... wyzywa od gejów pedałów itd ....

Ogólnie kazdy wie ze to sa jaja ale jak po nim ktoś pojedzie to ........

Więc możesz wrzucić spokojnie na luz :good:

Sky - ja już raz Krola wyprowadzilem z równowagi :decayed: troche sie spienil nasz kolega

...tak że luzik chłopaki, luzik :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...