Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

ta eSa była srebrna, avant no i B5...ja chyba zaczne patrzeć na B5, oleje te B6/B7 :polew: kupie eS no i kupie cinquecento 700 z LPiiiGiii i będzie wmiare tanio :naughty:

dobry plan - chyba też tak zrobie :):) w tyg cinkol do roboty a na weekendy po wypłacie S4 :decayed:

_________________________________________________

kurde , max teraz żałuję że nie pojechałem z wami do samego końca - powrót do GL , ale musiałem ich (moich pasażerów) porozwozić , mam nadzieje że jeszcze będzie okazja sobie zrobić podobną przejażdżkę , i może byśmy się rozejrzeli gdzieś zza miejscem gdzie można by bylo sie posprawdzać między sobą , oczywiście bez niebieskich :naughty: wczorajsza prosta była dobra :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

spot wczorajszy a zwłaszcza powrót... konkret :naughty:

zrobiliśmy moim zdaniem spore wrażenie...

szkoda że tak słabo organizacyjnie z ich strony...

ale klasa pokazana :good:

pucek co tam? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać że spoko furek się zebrało.. :) Mironku jeszcze raz pozdro.. sorki, że odrazu nie podeszłem ale byłeś bardzo rozchwytywany przez innych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najlepsze to to że jeszcze ze 3 takie wypady i klocki hamulcowe do wymiany :polew:

w niektórych momentach było przegięcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najlepsze to to że jeszcze ze 3 takie wypady i klocki hamulcowe do wymiany :polew:

w niektórych momentach było przegięcie

ja już mam do wymiany + tarcze i momentami tak jak piszesz - było przegięcie , że mi d*pą zarzucało :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najlepsze to to że jeszcze ze 3 takie wypady i klocki hamulcowe do wymiany :polew:

w niektórych momentach było przegięcie

ja już mam do wymiany + tarcze i momentami tak jak piszesz - było przegięcie , że mi d*pą zarzucało :kox:

I właśnie dlatego człowiek wymyślił :quattro::dance::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo GURU a przy tym Go Sport jak hamowałeś mi przed d*pą to widziałem ten strach...

za dziko to się działo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich spot dal rade wczoraj:) Troche sobie wczoraj pojezdzilismy heh:) Ja wczoraj pobilem swoj rekord jak minelem Mirona to mialem kolo 240 na blacie:D Ja wlasnie tez mam tarcze i kloski do wymiany;/

Pucek jaki ty masz xenon wlozony bo super ci swiatla swieca tak czysto;]

Kto dzisiaj leci z Knurowa na zlocik ?? Moze bysmy razem pojechali?? :P Ma ktos moze naklejle do sprzedania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegięcie było i to nie raz... :gwizdanie:

aż miałem przed oczami chwilami moje poprzednie wypadki :polew:

ale przy powrocie jako kolejny też rekord ustanowiłem... :decayed: 220km/h na blacie zobaczyłem - przy tych kapciach :blink::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo GURU a przy tym Go Sport jak hamowałeś mi przed d*pą to widziałem ten strach...

za dziko to się działo :wink4:

ale to sa auta i szybka predkość więc bez stresu nigdy się nie obejdzie zwlaszcza jak się jedzie już wiecęj niż 2 auta :evil:

a to S4 ja pamietam jak koles przyjechal pierwszy raz na tego spota do EU i sie chwalil S4 murzyn chciał się z nim ścigać ale Pan od S4 powiedział że jeszcze tego auta nie poznał i że musi troszeczkę poczekać na wyścig :>

Może teraz już naprał pewności w swoje siły i wymiata większość autek tą S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci pucek ze to byl moj rekord jak narazie z ta predkoscia 210km/h ale mysle ze jak by co to pojdzie 215km/h ale z gory to 225km/h :polew: :laghing2: :nabijasie:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 15:16_________________________________________________egon0407 ja smigam z knurowa takze jak cos to ja bede na bp czekal o 17.45 podjedz to pojedziemy razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@rk teraz się wygadałeś gdzie to jeździsz...

NA SPOTY EU

integra też pokazała...gdyby miała 4x4 to dopiero by to pojechało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

somes smigasz dzisiaj na arene czy odposzczasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ja dzisiaj nie dam rady bo urodziny mam ojca :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać że spoko furek się zebrało.. :) Mironku jeszcze raz pozdro.. sorki, że odrazu nie podeszłem ale byłeś bardzo rozchwytywany przez innych :P

fajnie było spotkać stare twarze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek wydawało mi się czy redukcje musiałeś robić jak próbowałem Cię wyprzedzać przed zjazdem na rybnicką? :gwizdanie: :tongue4:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 19:01_________________________________________________orientuje się ktoś jaki będzie koszt poduszek pod silnik? tzn u mnie prawa wyj....ana :thumbdown:

i jakie mogą być konsekwencje jazdy z tym stukiem silnika przy mocniejszym hamowaniu czy na garbie?

bo wolałbym to wymienić później :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...