Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

M@rk akurat dzisiaj wpadłeś jak ludzi było mało...wpadnij za tydzień to będzie szersze grono forumowiczów...

termostat wymieniłeś??? tak wogule to wystarczy mieć zgrabne ręce i nie trzeba używać silikonów

ps. dostałem dzisiaj te halogeny...też firma DEPO

a ktoś pytał jaki to mam xenon, a no mam 6000k, powiadasz fajnie świecił? to się ciesze bo zdarzają się tacy co mnie bluzgają że ich oślepiam, OŚLEPIAŁEM KOGOŚ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Piotrus jak wrocisz z pracy odp. mi na pytanie tylko grzecznie bo inaczej jak sie wkurze to zobaczysz mistrza cietej riposty :polew: :polew: :polew: :polew:

Piterra a ten korek o którym wspominales wcześniej a mianowicie --->> " świstać mogło spod korka zbiorniczka wyrównawczego "

ma byc zamkniety ?? bo jeszcze się tak nie przygłądałem jutro zaczne jak bede wymienial ten termostat ale chyba była otwarty . [br]Dopisany: 15 Maj 2009, 22:05_________________________________________________

M@rk akurat dzisiaj wpadłeś jak ludzi było mało...wpadnij za tydzień to będzie szersze grono forumowiczów...

termostat wymieniłeś??? tak wogule to wystarczy mieć zgrabne ręce i nie trzeba używać silikonów

ps. dostałem dzisiaj te halogeny...też firma DEPO

a ktoś pytał jaki to mam xenon, a no mam 6000k, powiadasz fajnie świecił? to się ciesze bo zdarzają się tacy co mnie bluzgają że ich oślepiam, OŚLEPIAŁEM KOGOŚ???

za tydzien nie dam rady bo mam szkołe :(:( a co do twoich 6000 HID to raczej jak ktos mowi ze go oslepiasz to musi klamac bo ja juz na takich smigam od dluzszego czasu i jakos nikt nic nie mowil no chyba ze mam ori VALEO i może to też jest jakas roznica jak swieca hmmmm jak przyjade to pucek porownamy czy jest taki sam efekt :cool1:

spoko co do termostatu to juz wszystko wiem mam nadzieje ze szybko jutro pojdzie i bede mial czas na przymiarke zderzaka z RS4 :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na pytanie tylko grzecznie bo inaczej jak sie wkurze to zobaczysz mistrza cietej riposty :polew: :polew: :polew: :polew:

Piterra a ten korek o którym wspominales wcześniej a mianowicie --->> " świstać mogło spod korka zbiorniczka wyrównawczego "

Wybacz pucek ale jak za mną jechałeś tu musiałem dać lusterko do góry bo mnie raziło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa tam z tyłu to mogę oślepiać, ważne żeby tych z przeciwka nie ślepić :decayed:

a tak poważnie to widocznie na to wpływ ma gleba, światła specjalnie jechałem wczoraj ustawić, podejrzewam że jak auto na dziurach na tej glebie mi się kołysze to wtedy oślepiam, sam widzę po autach jadących przedemną że w jeździe po prostym nic się nie dzieje, a na nierównościach zaświeci niekiedy temu z przodu do auta

a co z resztą??? kogo jeszcze ślepiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pucek jak mnie luz tragedii nie było... a nie masz regulacji świateł? :cool1:

odpowie mi ktoś na pytanie co z tymi poduszkami pod silnik? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regulacji aktualnie niemam bo nie mam silniczków od puntaII chociaż ten ori wsadziłem w lampę ale jednak dałem sobie siana bo i tak ich nie używam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja przykładowo mam wyżej podniesioną na regulacji prawą lampe bo fajnie doświetla pobocze wtedy... i jak jeżdże po mieście to opuszczam na regulacji a na trasie podnoszę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo niedługo założe te silniczki, tak samo zrobie, jutro zakładam na auto halogeny, ale narazie bez podłączania, bo niemam przycisku, i niewiem jakiej grubości kabel kupić, ale prezentują się bosko... :naughty:

aha, i jednak opuszczam przód, o 0,5 cm bo teraz tak łyso, za wysoko jest :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha PUcek fakt :) ja jak śmigam po miesice to mam wysokosc lamp ustawiona na 1 a jak jestem sam gdzies w środku lasu albo pola ( np. trasa na Mazury ) to ustawiam sobie na 0 bo dalej świeci i widać czy jakaś zwierzyna nie wyskoczy :rolleyes:

Odpaliłem rano auto i przejechalem się z garażu pod dom żeby spakować płyny do chłodnicy i faktycznie okazało się że początkowy świst jest z korka pod zbiornikiem wyrównawczym , ale najgorsze jest to że ten naprawdę dziwny dzwięk wydobyła się właśnie z okolic pompy wodnej i coś mi się zdaje ze to chyba wirnik :( jedyny plus jest taki że silnik cały i uszczelka raczej też :cool1: zaraz idę się bawić z termostatem .

Pietrra jak zobaczyłem gdzie ten termostat jest to fajna dziecinna zabawa będzie z jego wymianą :przebiegly:

co dopoduszek to wymieniałem tylko od strony kierowcy i chyba koszty w okolicach 60 zł ale nie pamietam czy jeszcze jakiegoś uchwytu nie wymieniałem razem znią bo była zardzewiały :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie ktoś od nas na targi do Katowic dziś może ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja idę plus kilku znajomcyh + ludzie z zaprzyjaźnionego klubu :gwizdanie: więc piszę jak by ktoś chciał iść i dołączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :hi:

Krolu - to te , co o nich w radiu non stopa trąbią - dzis i jutro ?? - bym się wybrał , ale niestety dziś i jutro w robocie siedzę do 18 , wiec lipa :confused4:

kurde , chyba zamknę budkę na godzinę i się coś prześpię - bo tej nocy tylko 2h :disgust: , byliśmy wczoraj w Ostravie na imprezie - w zasadzie taki spontan bardzo

p.s. - coś mało do czytania było od dnia wczorajszego , nic sie spamowicze nie staracie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris na stodolni byliście? :cool1:

zaczynają tam już coś ludzie chodzić? bo się wybieram z ekipą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris na stodolni byliście? :cool1:

zaczynają tam już coś ludzie chodzić? bo się wybieram z ekipą :gwizdanie:

jeśli ci chodzi o ulicę - to tak !! :) czy tam już coś ludzie zaczynają chodzić - zdecydowanie tak , sporo nawet ludzi było - a jakie czeszki , ehh :cool1:

jedz jedz koniecznie !! ja też się będę chciał za jakiś czas znów wybrać , ale bardziej zorganizowanie niż teraz :)

p.s. , ceny jak w Krakowie chyba - desperados 0,3L - 50kc (ponad 9zł) ale za to bliżej , i jeszcze raz podkreślę "te CZESZKI" :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko kris ja od 3ech lat tam jeżdżę :decayed:

a czeszki faktycznie przyjemne i bardzo nieskomplikowane :naughty:

ja zbieram właśnie ludzi i na kilka aut skoczymy jak będzie pogoda :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko kris ja od 3ech lat tam jeżdżę :decayed:

a czeszki faktycznie przyjemne i bardzo nieskomplikowane :naughty:

ja zbieram właśnie ludzi i na kilka aut skoczymy jak będzie pogoda :wink4:

no ja od kilku lat sie tam wybierałem i nigdy dotrzeć nie mogłem - kilka razy zamiast tam , to wylądowałem pod Pragą albo gdzieś :>

a kiedy się wybieracie ?? - wogóle z jakimś noclegiem czy tylko na "chwilę" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my jak lecimy to tak żeby być wieczorem... napić się zjeść jakiegoś grilla potańcować troche zabrać kilka czeszek do auta i rano spadamy spowrotem :decayed:[br]Dopisany: 16 Maj 2009, 13:08_________________________________________________Panowie co o tym zawiasie myślicie?

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t79290.0.html;highlight=zawias

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...