Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

wszystkiego najlepszego Pucek zycze szczescia w milosci obys znalazl ta wymarzona :wink4: duzo kasiorki oby na mody nigdy nie zabraklo i zdrowia zeby te mody wprowadzic w zycie :drunk::kwiatek::drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

udanego zlotu panienki :cool1:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 18:05_________________________________________________http://demotywatory.pl/2107805/Mario :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ssssiiiijjjjj

Czemu Cie zakało na zlocie nie było???? Znowu Kasia zabroniła.... :polew: :polew: :polew:

:beksa::vava::embarrassed:

grypa mnie rozjeb*ła ale jest juz koncówka dzisiaj sie wylęgne z chaty :decayed:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 09:53_________________________________________________

PUCOL

Dużo szczęścia,twardej pały,żeby Ci nie opadł mały.Żeby laski przez dzień cały,bez pamięci go lizały.najlepszego staruchu :drunk::boobs::drinks::kwiatek::drinks::boobs::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry :kox:

Dzięki Diman, Bulik i Dawca za życzenia :> mam nadzieje że choć jedno się spełni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Pucek to ja sie dolaczam zdrowka :drinks: szczescia :banan1: i spelniania nawetych tych najskrytszych :banan3::boobs::sex::sexinbed::tongue4: najlepszego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naj naj Pucuś :drinks:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 12:02_________________________________________________05.jpg

mario jest ostatnio popularny :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 12:02_________________________________________________05.jpg

mario jest ostatnio popularny :polew:

stan fotka cos nie bangla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: po spocie

Widziałem, jak polerowali ta mirona fure, i musze przyznac, ze efekt marny, rysy jakie byly takie sa, generalnie nie polecam i szkoda kasy...

:decayed:

Jest Efekt mega czerni , albo efekt gladkiego lakieru na lustro bez rys

My odswiezali lakier produkatami Meguiar's a nie polerowali 3M albo jak kto woli G3! ( porazka )

Teraz odpowiedzmy sobie na pytanie czy ktos matuje AUDI B7 2005 Rok papierem 2500 + 3000 traci strukture barana i robi cale auto na lustro po to zeby stracic efekty wloskow na lakierze pod halogenem?? ktore w dzien nie sa widoczne

B6 moze bym sie podolal jeszcze matowac 3000 i robic ale co z tego jak umyjesz gabka na podworku i te wlosy powroca.

W dzien na bank bedzie mega czern.

Koniec ot

Ja tez mam rysy pod swiatlem a efekt co nie ktorzy widzieli na spocie

Glinek zle mnie zrozumiales, oczywiscie byl to zart :wink4: efekt wyszedl na prawde mega, i jak bym mial kiedys polerowac auto to robilbym to u ciebie, bo lepszego fachowca nie znajde, a co do mojego lakieru to masz racje, ze jest mega zniszczony, i chcialbym, zeby przynajmniej w jakims stopniu wygladal tak jak Mirona, ale z ta 80 to chyba troche przegiales :gwizdanie:

Pucek wszystkiego naj :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pucek a to marzenie to żona czy żeby APU miało 3 z przodu ? :gwizdanie:

Wszystkiego najlepszego no i jak to pierwsze marzenie to Szczescia, zdrowia, pomarańczy, niech Ci żona nago tańczy :boobs::banan3::rose:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Pucol...

Ja też składam Ci zyczenia... Najlepszego..

Wszystkie ziomki z Twojej A4 paki

i rodzinka ślą buziaki

a do tego wielka falą

z życzeniami teksty walą:

super życia, spoko zdrowia,

fury, chaty, kasy mrowia,

niech frajerom lata gul,

jesteś Rybnicki Ryl

trendy jazzy cool!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sto lat stary ciulu :decayed::good:

życze Ci żeby Ci zaczął w końcu stawać i jeszcze raz pieniędzy :decayed: :decayed:

i co tam sobie zażyczysz , poza objechaniem mnie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sto lat stary ciulu :decayed::good:

życze Ci żeby Ci zaczął w końcu stawać i jeszcze raz pieniędzy :decayed: :decayed:

i co tam sobie zażyczysz , poza objechaniem mnie :tongue4:

odezwał się młody hujek :>

wszystkiego naj... apeuszu ;)

3mej się tak jeszcze kolejne 3x 23 ;)

dzięki Katowiczanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucuś życze ci nie kończących się spacerów z wymarzonymi partnerkami w zachodzie słońca przy blasku księżyca, przy szumiącej wodzie, wśród kwiatów i takie tam innych romantycznych paściach :wink4: noi żebyś się w końcu rozdziewiczył bo w twoim wieku już troche kapa jeszcze nie dupić yy tzn w twoim wypadku kochać się :decayed: :decayed:

hehe także najlepszego bracie górniku :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucuś życze ci nie kończących się spacerów z wymarzonymi partnerkami w zachodzie słońca przy blasku księżyca, przy szumiącej wodzie, wśród kwiatów i takie tam innych romantycznych paściach :wink4: noi żebyś się w końcu rozdziewiczył bo w twoim wieku już troche kapa jeszcze nie dupić yy tzn w twoim wypadku kochać się :decayed: :decayed:

hehe także najlepszego bracie górniku :decayed: :decayed: :decayed:

:disgust:

:decayed:

thx :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...