Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

będę we wt. w Katowicach na pewno :kox:

Spoko ziom to pochytam Ci ten temat w zamian za to co masz ty mi pochytac... :decayed: Tylko bądź na 100% w wtorek :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 20:20_________________________________________________

:hi:

Ja pojade do Katowic jak tam Krolu bedzie a jak go nie będzie to i tak do niego pojade inny dzień w tym tygodniu więc moge mu coś przwieź jak trzeba z gliwic do Kato .... :gwizdanie: :disgust:

Mario to może się dogadasz z nim co? Jakbyś gdzieś tu bliżej mnie się kręcił to bym Ci dał te kilka rzeczy abyś mu przekazał.

Wyslij mi swoj numer tel na PW to sie ustawimy :gwizdanie:

Poszło PW

OK a ja Ci sygnała :naughty:

W poniedziałek sie spotkamy jak ci pasuje i dasz mi to co masz dac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

będę we wt. w Katowicach na pewno :kox:

Spoko ziom to pochytam Ci ten temat w zamian za to co masz ty mi pochytac... :decayed: Tylko bądź na 100% w wtorek :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 20:20_________________________________________________

:hi:

Ja pojade do Katowic jak tam Krolu bedzie a jak go nie będzie to i tak do niego pojade inny dzień w tym tygodniu więc moge mu coś przwieź jak trzeba z gliwic do Kato .... :gwizdanie: :disgust:

Mario to może się dogadasz z nim co? Jakbyś gdzieś tu bliżej mnie się kręcił to bym Ci dał te kilka rzeczy abyś mu przekazał.

Wyslij mi swoj numer tel na PW to sie ustawimy :gwizdanie:

Poszło PW

OK a ja Ci sygnała :naughty:

W poniedziałek sie spotkamy jak ci pasuje i dasz mi to co masz dac...

Jak skończysz pracę to daj znać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam teraz kasy na takie zabawki... ;( mam audi które się nie psuje :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

Od dziś Kerczi to mój idol po tym co odwalił w dziale sprzedam .... :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

:kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa k**wa k**wa

znowu mi pod Silesią auto przerysowali :/

tyle dobrze, że jakiś uprzejmy Pan zapisał mi numer rejestracyjny i skontaktował się ze mną - wezwałem policje- te barany oczywiście powiadomiły mnie, ze to jest teren prywatny (parking podziemny) i to nie jest wykroczenie drogowe więc nie będą scigac sprawcy (spisali jedynie notatke). Tyle dobrze że podali mi imie i nazwisko sprawczyni (ah te baby :D) i poradzili jak postepowac

namierzylem chyba jej rodzine na nk - napisalem wiadomosc i czekam na odzew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*** ku*** ku***

znowu mi pod Silesią auto przerysowali :/

tyle dobrze, że jakiś uprzejmy Pan zapisał mi numer rejestracyjny i skontaktował się ze mną - wezwałem policje- te barany oczywiście powiadomiły mnie, ze to jest teren prywatny (parking podziemny) i to nie jest wykroczenie drogowe więc nie będą scigac sprawcy (spisali jedynie notatke). Tyle dobrze że podali mi imie i nazwisko sprawczyni (ah te baby :D) i poradzili jak postepowac

namierzylem chyba jej rodzine na nk - napisalem wiadomosc i czekam na odzew

To jest poj.....any kraj. Jak Ci na parkingu prywatnym auto ukradną to też ścigać nie będą?? Co za bzdura :confused4: Wszystko samemu trzeba załatwiać. Za co my im płacimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*** ku*** ku***

znowu mi pod Silesią auto przerysowali :/

tyle dobrze, że jakiś uprzejmy Pan zapisał mi numer rejestracyjny i skontaktował się ze mną - wezwałem policje- te barany oczywiście powiadomiły mnie, ze to jest teren prywatny (parking podziemny) i to nie jest wykroczenie drogowe więc nie będą scigac sprawcy (spisali jedynie notatke). Tyle dobrze że podali mi imie i nazwisko sprawczyni (ah te baby :D) i poradzili jak postepowac

namierzylem chyba jej rodzine na nk - napisalem wiadomosc i czekam na odzew

to zbieraj chętnych i jedziemy porozmawiac :baseball: :baseball: :baseball:

:decayed:

:hi: z rana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Diman będziesz w domu po południu???????.

diman nie pije :polew: :polew:

Ty tylko o jednym... :gwizdanie: :gwizdanie: a ja pytam bo chce do jego Kasi wpaśc... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Egon zdecydowanie ta http://postimage.org/image/boe2wwxxz/ jest w miarę fajnie podciągnięta (trochę z vinietką przegięte), ale jak by twojemu fotografowi chciało się resztę fotek podciągnąć to pewnie jeszcze jakaś mogła by się załapać :) Masz gdzieś nie obrobioną tą fote ?

DSC_6814.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Egon zdecydowanie ta http://postimage.org/image/boe2wwxxz/ jest w miarę fajnie podciągnięta (trochę z vinietką przegięte), ale jak by twojemu fotografowi chciało się resztę fotek podciągnąć to pewnie jeszcze jakaś mogła by się załapać :) Masz gdzieś nie obrobioną tą fote ?

DSC_6814.jpg

Egon nie wiem kto Cię ustawiał przy tym zdjęciu ale przednie koła powinieneś mieć skręcone w prawo a nie w lewo[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 20:00_________________________________________________ :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś stare tarcze hamulcowe na zbyciu?? obojętny rozmiar ważny rozstaw 5x112 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...