Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Mojego browara przekażę na klub :polew: Kto pierwszy ten lepszy :P [br]Dopisany: 02-07-2009, 23:49:14_________________________________________________Dobranoc :wink4:

mam nadzieję że do jutra :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheheh Guru, mam przypomnieć ile lat ma twój brat? dajesz mu pić i palić a Gracjanowi takie morały??? :polew:

królu dobranoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheheh Guru, mam przypomnieć ile lat ma twój brat? dajesz mu pić i palić a Gracjanowi takie morały??? :polew:

Ale wiesz to mój brat palić mu nie zabronię bo bym go musiał obić a z piciem to szczerze wolę żeby się napił przy mnie niż z kumplami gdzieś tam chlał nie wiadomo co i nie wiadomo ile

Może to jest dziwne rozumowanie ale każdy z nas był w tym wieku to wiemy co się wtedy robiło :naughty:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 23:52_________________________________________________A Gracjan to grzeczny chłopak i niech nie schodzi na złą (czyt. naszą) drogę :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 23:52_________________________________________________Ps Gracjan oczywiście bez obrazy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guru, czy ja wiem, ja byłem święty i spokojny chłopak, zresztą dalej tak jest :przebiegly:

każdy musi za młodu zaszaleć, mi się tyle razy to zdarzyło że nie piję od pewnego czasu w dużych ilościach :decayed:

a odnośnie Twojego brata, no to oduczyć palić idzie każdego, moja Sylwia paliła, po roku udało się, nie pali 2,5 roku

daj mu jedną za drugą fajke, tak długo aż mu się rzygać zachcem, i dalej mu je pakuj w pysk to się mu odechce :polew: podobno pomaga

a właśnie, Guru, Ty już na urodzinkach zdradziłeś co robiłeś za młodu, te miejscówki w lesie, pod namiotami, litry wina i nieletnie koleżanki...to były czasy :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guru, czy ja wiem, ja byłem święty i spokojny chłopak, zresztą dalej tak jest :przebiegly:

:polew: :polew: Jasne

każdy musi za młodu zaszaleć, mi się tyle razy to zdarzyło że nie piję od pewnego czasu w dużych ilościach :decayed:

I nie chciałbym żeby bracik się o tym sam przekonał :wink4:

a odnośnie Twojego brata, no to oduczyć palić idzie każdego, moja Sylwia paliła, po roku udało się, nie pali 2,5 roku

daj mu jedną za drugą fajke, tak długo aż mu się rzygać zachcem, i dalej mu je pakuj w pysk to się mu odechce :polew: podobno pomaga

Mi nie pomogło a nie raz próbowałem :thumbdown:

a właśnie, Guru, Ty już na urodzinkach zdradziłeś co robiłeś za młodu, te miejscówki w lesie, pod namiotami, litry wina i nieletnie koleżanki...to były czasy :polew::decayed:

Oooojjjjjj tak :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie myję (choć toi żadna nowość) ale za to muszę spadać bo dziś miałem wolne ale jutro do roboty :thumbdown: dobranoc i do jutra na spocie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hheheh Guru co wątpisz wemnie??? ja jestem taki nieśmiały i wstydliwy :>

heh ja też mam wolne :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to do jutra...a raczej do dzisiaj :tongue4:

to widzimy się o 18 pod Areną :cool1:

dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no narazie szperam na forum, bo nigdy nie ma na to czasu, zawsze tylko liczy się spam na śląskich :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tego to niewiem, zapytasz na spocie :good:

nie ma się czego bać, każdy kiedyś był pierwszy raz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co gdzie te 500 stron :>

Nadrabiajac te kilka stron, myslalem ze jak doczytam do konca do dobijecie do 500 a tu zonk.

Diman bedziesz jutro czy na delegacji siedzisz ?

Guru nie ciesz sie tym klubowiczem, bo juz odpowiednio zagadalem z wladzami, aha a co z tym spustem bo juz koniec tygodnia :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo Czester nie ma z kim pospamować, Guru nawet wymiękł :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhehe dostał klubowicza i już na wszystko leje :polew:

a co Ty tak późno na forum? od Oli wracasz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe nie dzisiaj nie :tongue4: dzisiaj to ja wracam z :drunk: A ty zawsze spisz o tej porze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhehe to Ola będzie zła... :naughty:

hehhe śpie? nie no miałem na noc i dlatego mnie nie było :tongue4:

co wymiana zawiasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola jest caly czas zla na mnie...

No wymieniam te wspanile master sporty na ori zawias bo okazalo sie, ze tylko jeden wahacz padl, ktory zregenerowalem za 60zl w Bytomiu. Gdybym wiedzial ze tak bedzie to bym, zaplacil za regeneracje ori zawieszenia i nie przejmowal sie teraz :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron Graty...w koncu sluszny samochod...W DIESLU, teraz Twoj syn chyba bedzie juz mogl ze mna rozmawiac :)

Pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...