Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Pucek, o jakim modelu telefonu mowisz, co masz w tej chwili? Ja myśle nad Lumią 820, tylko tam bateria trzyma max 2 dni przy minimalnym użytkowaniu :facepalm: Kumpel ma tą 920 i mówi, że można ją w pół dnia rozładować i dziennie ją podpina pod ladowarke :kwasny: Ale nie wiem, jakie tam aplikacje ma powłączane... :whistling:

typowe dla smart ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Pucek, o jakim modelu telefonu mowisz, co masz w tej chwili? Ja myśle nad Lumią 820, tylko tam bateria trzyma max 2 dni przy minimalnym użytkowaniu :facepalm: Kumpel ma tą 920 i mówi, że można ją w pół dnia rozładować i dziennie ją podpina pod ladowarke :kwasny: Ale nie wiem, jakie tam aplikacje ma powłączane... :whistling:

Maniek, mam szajsunga wave III, przed nim miałem wave II i byłem zadowolony, więc zmieniłem, a tu cyrk, po włączeniu pakietu internetu zaczęły się problemy, na początku 3 dni i ani minuty dłużej, a po pół roku użytkowania 2 dni, jak wiadomo system to bada2 więc nie android, ale okazuje się że co byś nie kupił to jest lipa:facepalm:

Seba wyłączył mi "transmisję danych" jak byliśmy w kamieniu i w zeszłą niedzielę podłączyłem go do ładowania bo było już "tylko" 19% baterii więc mega wynik :decayed:

Albo korzystasz z internetu i nie chodzisz bez przenośnej ładowarki, albo wyłączasz neta i masz telefon do dzwonienia i pisania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pucek, o jakim modelu telefonu mowisz, co masz w tej chwili? Ja myśle nad Lumią 820, tylko tam bateria trzyma max 2 dni przy minimalnym użytkowaniu :facepalm: Kumpel ma tą 920 i mówi, że można ją w pół dnia rozładować i dziennie ją podpina pod ladowarke :kwasny: Ale nie wiem, jakie tam aplikacje ma powłączane... :whistling:

typowe dla smart ;)

ale bez przesady... :facepalm: przed każdym wyjściem z domu patrzec na telefon czy naładowany do fulla?? Gdzie te czasy nokii 6310i, gdzie bateria 2 tyg trzymała...:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano Rezacze:hi:

A widzisz, dzięki że mi wyłączyłeś w telefonie ten szajs, teraz bateria mi trzyma tydzień czasu :kox:

Spoko jak widzisz rezam nie tylko liczniki:decayed::grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak piszesz... smart bez neta to tylko do dzwonienia i pisania :wink: Ale mając powiedzmy neta w abonamencie, moge chyba tą transmisje włączać kiedy chce i wyłączać? Dajmy na to że mam wszystko wyłączone, potrzebuje skorzystac np z googl'i włączam sobie transfer, jak już zobacze co potrzeba, moge go znowu wyłączyc... Nie musze byc przecież 24h online :wink: czy sie myle...:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano Rezacze:hi:

A widzisz, dzięki że mi wyłączyłeś w telefonie ten szajs, teraz bateria mi trzyma tydzień czasu :kox:

A co dokladnie wylaczyl ?

odpalił mu tryb samolotowy :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 16:24 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ----------

No tak jak piszesz... smart bez neta to tylko do dzwonienia i pisania :wink: Ale mając powiedzmy neta w abonamencie, moge chyba tą transmisje włączać kiedy chce i wyłączać? Dajmy na to że mam wszystko wyłączone, potrzebuje skorzystac np z googl'i włączam sobie transfer, jak już zobacze co potrzeba, moge go znowu wyłączyc... Nie musze byc przecież 24h online :wink: czy sie myle...:whistling:

dokładnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak piszesz... smart bez neta to tylko do dzwonienia i pisania :wink: Ale mając powiedzmy neta w abonamencie, moge chyba tą transmisje włączać kiedy chce i wyłączać? Dajmy na to że mam wszystko wyłączone, potrzebuje skorzystac np z googl'i włączam sobie transfer, jak już zobacze co potrzeba, moge go znowu wyłączyc... Nie musze byc przecież 24h online :wink: czy sie myle...:whistling:

Dokładnie, włączasz kiedy chcesz w ustawieniach telefonu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pucek, o jakim modelu telefonu mowisz, co masz w tej chwili? Ja myśle nad Lumią 820, tylko tam bateria trzyma max 2 dni przy minimalnym użytkowaniu :facepalm: Kumpel ma tą 920 i mówi, że można ją w pół dnia rozładować i dziennie ją podpina pod ladowarke :kwasny: Ale nie wiem, jakie tam aplikacje ma powłączane... :whistling:

typowe dla smart ;)

ale bez przesady... :facepalm: przed każdym wyjściem z domu patrzec na telefon czy naładowany do fulla?? Gdzie te czasy nokii 6310i, gdzie bateria 2 tyg trzymała...:facepalm:

To sobie kup tel do dzwonienia i smsów. Smartfon to "telefon" z którego wejdziesz na forum, zainstalujesz automape, pograsz w gry 3D itd. to potem trzeba go częściej ładować. Coś za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: a to rozumiem, ciesze sie, ze Tomek nauczyl sie czytac odpowiednie grupy w VCDS'ie w w TDI :wink:

Jeszcze nie ogarniam TDI, ale myślę że jak coś to będę mógł liczyć na Twoją pomoc :naughty:

Memory "5" i wszystko jasne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 powraca jak bumerang. Sam zdignozowałem usterkę :P:banan: Nawet chiptech gdzie stało auto wymięka :P

2 Faults Found:

004119 - Intake Manifold Runner (Bank 2)

P1017 - 001 - Upper Limit Not Reached - Intermittent

Freeze Frame:

Fault Status: 00100001

Fault Priority: 0

Fault Frequency: 11

Mileage: 241856 km

Time Indication: 0

Date: 2013.06.07

Time: 21:34:47

Freeze Frame:

RPM: 1344 /min

Torque: 7.8 Nm

Speed: 0.0 km/h

Voltage: 13.38 V

Duty Cycle: 80.1 %

Duty Cycle: 12.6 %

Duty Cycle: 20.5 %

053255 - Please check Fault Memory in Battery Monitoring Module

U1007 - 001 -

Freeze Frame:

Fault Status: 01110001

Fault Priority: 0

Fault Frequency: 1

Mileage: 241870 km

Time Indication: 0

Date: 2013.06.07

Time: 21:50:55

Freeze Frame:

RPM: 1701 /min

Torque: 124.8 Nm

Speed: 95.2 km/h

(no units): 1606.5

Voltage: 13.53 V

Temperature: 15.3°C

(no units): 4.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 powraca jak bumerang. Sam zdignozowałem usterkę :P:banan: Nawet chiptech gdzie stało auto wymięka :P

2 Faults Found:

004119 - Intake Manifold Runner (Bank 2)

P1017 - 001 - Upper Limit Not Reached - Intermittent

Freeze Frame:

Fault Status: 00100001

Fault Priority: 0

Fault Frequency: 11

Mileage: 241856 km

Time Indication: 0

Date: 2013.06.07

Time: 21:34:47

Freeze Frame:

RPM: 1344 /min

Torque: 7.8 Nm

Speed: 0.0 km/h

Voltage: 13.38 V

Duty Cycle: 80.1 %

Duty Cycle: 12.6 %

Duty Cycle: 20.5 %

053255 - Please check Fault Memory in Battery Monitoring Module

U1007 - 001 -

Freeze Frame:

Fault Status: 01110001

Fault Priority: 0

Fault Frequency: 1

Mileage: 241870 km

Time Indication: 0

Date: 2013.06.07

Time: 21:50:55

Freeze Frame:

RPM: 1701 /min

Torque: 124.8 Nm

Speed: 95.2 km/h

(no units): 1606.5

Voltage: 13.53 V

Temperature: 15.3°C

(no units): 4.0

To teraz napraw :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostawię to "specjalistom" od właściciela samochodu, który ich dopiero szuka.

Chyba że ktoś się na ochotnika podejmie naprawy?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostawię to "specjalistom" od właściciela samochodu, który ich dopiero szuka.

Chyba że ktoś się na ochotnika podejmie naprawy?? ;)

Czy wlasciciel dzwonil pod nr ktory Ci podalem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostawię to "specjalistom" od właściciela samochodu, który ich dopiero szuka.

Chyba że ktoś się na ochotnika podejmie naprawy?? ;)

Czy wlasciciel dzwonil pod nr ktory Ci podalem?

Właściciel jedzie z niemcowni (pociągiem :polew::polew::polew:)

Nr mu zostawiłem i wolną rękę. Nie cisnę się na siłę i tak stanie na kontakcie od Ciebie ale wiesz jak to jest..... mądrzy się mądrzy a na koniec i tak do mnie przyjdzie ..... jak zawsze.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...